BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 23 von 111 ErsteErste ... 131920212223242526273373 ... LetzteLetzte
Ergebnis 221 bis 230 von 1103

BIH und RS zusammen oder besser getrent

Erstellt von SUB-ZERO, 23.04.2009, 00:58 Uhr · 1.102 Antworten · 30.850 Aufrufe

Magic
    Bosnienkrieg Opferzahlen

66% der Toten sind Bosniaken(moslems)

26% der Toten sind Serben

8% der Toten sind Kroaten

Daj nemojte da se svadjate...

Magic bas ima dobre argumente, i realno prica. Ne negira nicije stradanje, ali jeste cinjenica da su najvise muslimana nastradali...

Skrenuli ste totalno sa teme, jer postajanje RS ili FBiH danas nikakve veze nema sa stradanjem bilo cije strane.... Na kraju narod dole treba da odluci dali te entitete zeli ili ne. Mi ovde sto zivimo na zapadu mozemo samo da seremo i da izmisljamo.
    Moja zelja je, da se narod dole postuje odnosno njihove odluke, i ako bosnanski srbi RS zele onda im se to ne smije ukinut. I ako to sad vecini bosnjaka smeta.

Zitat Zitat von pravoslavac-sa-balkana Beitrag anzeigen
    Daj nemojte da se svadjate...

Magic bas ima dobre argumente, i realno prica. Ne negira nicije stradanje, ali jeste cinjenica da su najvise muslimana nastradali...

Skrenuli ste totalno sa teme, jer postajanje RS ili FBiH danas nikakve veze nema sa stradanjem bilo cije strane.... Na kraju narod dole treba da odluci dali te entitete zeli ili ne. Mi ovde sto zivimo na zapadu mozemo samo da seremo i da izmisljamo.
    Moja zelja je, da se narod dole postuje odnosno njihove odluke, i ako bosnanski srbi RS zele onda im se to ne smije ukinut. I ako to sad vecini bosnjaka smeta.
    niko nije ovde poreko da nisu oni naj vise stradali.
    ali o cemu bilo da se diskutuje on odam sa tim argumentira postalo je malo dosadno.to nije tacno sto ti kazes da mi ovde samo seremo i izmisljamo jer to je i nasa otadzbina i svi mi rado idemo dole´i svima nam je u interesu da je sve ok.naravno da njih dole vise pogadja sva situacija,ali i nas,barem za sebe mogu da kazem.

Zitat Zitat von moja RS Beitrag anzeigen
    niko nije ovde poreko da nisu oni naj vise stradali.
    ali o cemu bilo da se diskutuje on odam sa tim argumentira postalo je malo dosadno.to nije tacno sto ti kazes da mi ovde samo seremo i izmisljamo jer to je i nasa otadzbina i svi mi rado idemo dole´i svima nam je u interesu da je sve ok.naravno da njih dole vise pogadja sva situacija,ali i nas,barem za sebe mogu da kazem.
    Sigurno nas pogadja, mene dusa boli, kad promislim. Ali ipak ovde mi svi zivimo u nekoj sigurnosti, ono neko ima vise neko manje, ali se niko ne mora plasit sutra nedaj boze da se razboli da nece imat cime da plati lijekove ili da ce ostat na ulici, da nece imat sta jest, itd (barem ne u svici) Radimo, imamo slobodno, odmora, kola, moze da jedemo sta god pozelimo, da se oblacimo kako god pozelimo... sto kuraca sto nam olaksava zivot...
    Moj rodjak dole radi 7 dana bez prekida, svaki dan po 10 sati, nema slobodnog dana, nema odmora, moli boga da se ne razboli jer onda bi mozda izgubio poso... jebiga sanja o nekom skolovanju, sto bi bio i u stanju ali nisu uslovi tu... itd itd... (samo jedan primijer)
    Zato kazem da mi ovde samo seremo, ja mislim da mnogi nezanju sta znaci dole zivit, barem ovi mladji sto su ovde odrastli...

Nigde nemogu da mrdnu, ok moze za hrvatsku ili u srbiju, ali jebo to...! Kao u zatvoru zadnja rupa na sviralu...

Zato kazem mi ovde samo seremo, a pogotovu u ovom forumu...

Emir
    Für mich ist das Vergangenheit, irgendwann sollte man es einfach akzeptieren und es als Vergangenheit" ruhen lassen... was bringt es darüber zu disskutieren? nichts, nur hass auf die anderen und sonst nichts ... die toten werden nicht wieder lebendig dadruch ...

also welcome to 2009 .. gebt euch die hand und lebt firedlich miteinander!

Magic
    Sigurno nas pogadja, mene dusa boli, kad promislim. Ali ipak ovde mi svi zivimo u nekoj sigurnosti, ono neko ima vise neko manje, ali se niko ne mora plasit sutra nedaj boze da se razboli da nece imat cime da plati lijekove ili da ce ostat na ulici, da nece imat sta jest, itd (barem ne u svici) Radimo, imamo slobodno, odmora, kola, moze da jedemo sta god pozelimo, da se oblacimo kako god pozelimo... sto kuraca sto nam olaksava zivot...
    Moj rodjak dole radi 7 dana bez prekida, svaki dan po 10 sati, nema slobodnog dana, nema odmora, moli boga da se ne razboli jer onda bi mozda izgubio poso... jebiga sanja o nekom skolovanju, sto bi bio i u stanju ali nisu uslovi tu... itd itd... (samo jedan primijer)
    Zato kazem da mi ovde samo seremo, ja mislim da mnogi nezanju sta znaci dole zivit, barem ovi mladji sto su ovde odrastli...

Nigde nemogu da mrdnu, ok moze za hrvatsku ili u srbiju, ali jebo to...! Kao u zatvoru zadnja rupa na sviralu...

Ti si jedan od pametniji ovde,tako je kako kazes,niko vamo nezna pravo kako im je dole ko nije to dozivio

problem je samo sto dole nema srednje klase ili teski bogatasi ili teska sirotinja,ali svedno,ja sam bijo prije deset dana dole,skoro sam kucu zavrsijo i imam diskoteku u njoj izo sam jednom tipu da radi,svi su kafici i diskoteke puni na sve se strane pije i izlazi,svi su obuceni dobro malte ne kao i mi,svi imaju auta,nemaju kao mi ali su za onaj standard dobra,tako da mislim da za jelo nema jos velikih problema,jer nemozes dole standard poredt sa ovim ovde al dole je narod naviko na to i jako se dobro bori sa tim.

mi odavde nebi znali sigurno dole da tako zivimo,a mnogi i nece da rade dole,mnogi kazu bolje dzaba sjedit nego dzaba radit,to pricam jer sam kao sto rekoh skoro kucu radijo i kad sam trazijo pomcne radnike dobijo sam takve odgovore iako mu jos nisam reko stabimu platijo,probaj ti ovde da neradis pola godine pa ces vidjeti kako bi brzo na cesti zavrsijo.

moge od njih mi uopste nije zao,nemoj me pogresno svatii.

Zitat Zitat von Emir88 Beitrag anzeigen
    Für mich ist das Vergangenheit, irgendwann sollte man es einfach akzeptieren und es als Vergangenheit" ruhen lassen... was bringt es darüber zu disskutieren? nichts, nur hass auf die anderen und sonst nichts ... die toten werden nicht wieder lebendig dadruch ...

also welcome to 2009 .. gebt euch die hand und lebt firedlich miteinander!
    danke emire das habe ich gebraucht.

svaka cast.

u mene je brat pogino,al staje bilo bilo je,meni bol ostaje
    ali nemogu nikog ovde da osudjujem za to.

Zitat Zitat von ooops Beitrag anzeigen
    RS sollte als politisches Subjekt, gar nicht geben.
    Zitat Zitat von moja RS Beitrag anzeigen
    kosovo normal auch nicht...............
    Ownd

Zitat Zitat von bihorac Beitrag anzeigen
    Ihr seit doch alle Bosnier Muslimisch ,Orthodox und Katholisch also solltet ihr diese auf Genozid gegründete RS abschaffen und zusammen wie Brüder leben.
    Worauf begründet sich der Sandzak denn?