BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 37 von 111 ErsteErste ... 273334353637383940414787 ... LetzteLetzte
Ergebnis 361 bis 370 von 1103

BIH und RS zusammen oder besser getrent

Erstellt von SUB-ZERO, 23.04.2009, 00:58 Uhr · 1.102 Antworten · 30.860 Aufrufe

Zitat Zitat von moja RS Beitrag anzeigen
    @zmaj

daj reci mi bogati jeli tebi stvarno
    stalo do srpsko-muslimanskog prijateljstva ili samo da se udruzmo da bi vi
    imali bosnu i da mozete upravljati njom.

iskreno odgovori
    ja ti kazem bosna je vijek vijekvima bila za sve bosance. bosna nebi bila bosna bez srba, muslimana i hrvata. i koji god narod hoce da vlada sam u bosni ja necu da to tolerisem.

stalo mi je istinuto do prijatelstva i do bratstva.

Zitat Zitat von Zmaj Beitrag anzeigen
    ja ti kazem bosna je vijek vijekvima bila za sve bosance. bosna nebi bila bosna bez srba, muslimana i hrvata. i koji god narod hoce da vlada sam u bosni ja necu da to tolerisem.

stalo mi je istinuto do prijatelstva i do bratstva.
    svaka cast,zato sam ti malo prije reko da neodlucujemo mi,jer mnogo je se izdesavalo dli to narod moze sve da zaboravi i da ponovo nastane bratstvo,i ja bi volijo da se moze jednom normalno zivit i da ne pruzaju prst jedni na druge ono je musliman ili srbin ili hrvat,neko jednostavno da kazu eno naseg covjeka.

i ja sam za bratstvo i prijateljstvo!

svaka cast,zato sam ti malo prije reko da neodlucujemo mi,jer mnogo je se izdesavalo dli to narod moze sve da zaboravi i da ponovo nastane bratstvo,i ja bi volijo da se moze jednom normalno zivit i da ne pruzaju prst jedni na druge ono je musliman ili srbin ili hrvat,neko jednostavno da kazu eno naseg covjeka.

i ja sam za bratstvo i prijateljstvo!
    politicki je greska najveca na muslimanskoj strani, zna se kakav je dodik i zna se sta on radi. ali zato bi trebali silajdzic, komsic i svi ostali da se direktno obrate srbiji i da jacuju odnose, ond bi se moga izradit dodik i sa srpkoj akceptanci ujediniti bih, jer mirna bosna je svakom od korista.

ali dok god imaju nationalisticke partije do toga nece doc. u bosni treba revolucija treba nam jedan gandhi ili mandela. dosli smo na to da nam bog mora dati jednog revolucijonara ako necemo da padamo i padamo.

moraju se glave ocistiti sto prije to bolje.

druze komunizma nece vise biti to ja znam i to je i znao tito.

politicki je greska najveca na muslimanskoj strani, zna se kakav je dodik i zna se sta on radi. ali zato bi trebali silajdzic, komsic i svi ostali da se direktno obrate srbiji i da jacuju odnose, ond bi se moga izradit dodik i sa srpkoj akceptanci ujediniti bih, jer mirna bosna je svakom od korista.

ali dok god imaju nationalisticke partije do toga nece doc. u bosni treba revolucija treba nam jedan gandhi ili mandela. dosli smo na to da nam bog mora dati jednog revolucijonara ako necemo da padamo i padamo.

moraju se glave ocistiti sto prije to bolje.

druze komunizma nece vise biti to ja znam i to je i znao tito.
    za mene su svakako dodik i silajdzic naj veci nacionalisti u BIH,jer kad bi muslimani slusali silajdzica a srbi dodika,pa mi bi vec davno opet imali rat u bosni.
    treba nesto novo da se desi dabi se stvari sredile,ovako nevrijedi,uvjek se oko istog okrece.

za mene su svakako dodik i silajdzic naj veci nacionalisti u BIH,jer kad bi muslimani slusali silajdzica a srbi dodika,pa mi bi vec davno opet imali rat u bosni.
    treba nesto novo da se desi dabi se stvari sredile,ovako nevrijedi,uvjek se oko istog okrece.
    i zato maramo mi srbi muslimani i hrvati ----> bosanci, da him reknemo sta hocemo. niko nemoze nas preslusati ako se glasno izjavimo sta zelimo. mi smo bosna a ne oni.

i zato maramo mi srbi muslimani i hrvati ----> bosanci, da him reknemo sta hocemo. niko nemoze nas preslusati ako se glasno izjavimo sta zelimo. mi smo bosna a ne oni.
    tacno,al kako dokazati narodima dole koji su izgubili familije,da treba sve
    zaboravit i ponovo zivit zajedno,bojim se da je to veliki problem.

jos njih dvojica vuku narod ,da svako vuce na svoju stranu,
    prave jos vecu mrznju,dok god su njih dvojica na vlasti nevidim poboljsanje.

tacno,al kako dokazati narodima dole koji su izgubili familije,da treba sve
    zaboravit i ponovo zivit zajedno,bojim se da je to veliki problem.

jos njih dvojica vuku narod ,da svako vuce na svoju stranu,
    prave jos vecu mrznju,dok god su njih dvojica na vlasti nevidim poboljsanje.
    Ja das ist die Frage wie kann man Hass bewältigen und aus den Köpfen löschen?

Es mag vielleicht lächerlich klingen aber wir brauchen einen 28. August 1963, wir sind zerbrochen und müssen wieder zu Frieden kommen. Wir sollten von der amerikanischen Bürgerrechtsbewegung lernen:

ICH HABE EINEN TRAUM!

Auf jeden Fall trennen, ich mag diese kindische unpolitische Schlammschlacht durhc die Medien nicht mehr ertragen.

Gebt den Kindern was sie wollen.^^

Emir
    Zitat Zitat von Der_Freak Beitrag anzeigen
    Auf jeden Fall trennen, ich mag diese kindische unpolitische Schlammschlacht durhc die Medien nicht mehr ertragen.

Gebt den Kindern was sie wollen.^^
    KURAC!

Zitat Zitat von Emir88 Beitrag anzeigen
    KURAC!
    ???????