BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 16 von 22 ErsteErste ... 6121314151617181920 ... LetzteLetzte
Ergebnis 151 bis 160 von 216

Bosniaken, Serben, Kroaten ???

Erstellt von Drini, 09.11.2008, 11:15 Uhr · 215 Antworten · 9.960 Aufrufe

Smajo:

Nisam samo po pasosu bosanac. Jer su i moji dijedovi i pradijedovi iz bosne. Znaci bosanci, ali i oni su srpske etnije...
    Kako mozes onda reci, da nisam bosanac? Na kraju smo i ti i ja mi svi isti... U bosni, barem 90% bosanaca.

Sta je sad problem u tome sto se zove republika srpska? Reprezentira bosance koji su srpske etnije. Nista vise nista manje.......
    I nemoj mi molimte sad opet o tome, da je genocidno tvorenje, jer da se nismo organizovali onda nas nebi bilo vise u bosni. Nebi onda ni smijeli da kazemo da smo etnicki srbi.
    Ti si dobar primijer za to, odnosno tvoja reakicja. Smeta ti sto kazem da sam etnicki srbin. I da se u isot virjeme prestavljam kao bosnac. I ako sam znas da je to fakt.

Pogledaj hrvatsku, tamo nijedan etnicki srbin ne smije da se izjasni. Isto tako bi bilo u BiH, da se nismo borili za rs.

SarayBosna
    Zitat Zitat von pravoslavac-sa-balkana Beitrag anzeigen
    Smajo:

Nisam samo po pasosu bosanac. Jer su i moji dijedovi i pradijedovi iz bosne. Znaci bosanci, ali i oni su srpske etnije...
    Kako mozes onda reci, da nisam bosanac? Na kraju smo i ti i ja mi svi isti... U bosni, barem 90% bosanaca.

Sta je sad problem u tome sto se zove republika srpska? Reprezentira bosance koji su srpske etnije. Nista vise nista manje.......
    I nemoj mi molimte sad opet o tome, da je genocidno tvorenje, jer da se nismo organizovali onda nas nebi bilo vise u bosni. Nebi onda ni smijeli da kazemo da smo etnicki srbi.
    Ti si dobar primijer za to, odnosno tvoja reakicja. Smeta ti sto kazem da sam etnicki srbin. I da se u isot virjeme prestavljam kao bosnac. I ako sam znas da je to fakt.

Pogledaj hrvatsku, tamo nijedan etnicki srbin ne smije da se izjasni. Isto tako bi bilo u BiH, da se nismo borili za rs.
    jaoo, de ne seri sada, kako bi vas izbacili, sa drvetima jeli?

Ja sam ti reko nemam problem sa tim ako kazes da si etnicki srbin, smetami samo kad Kazes da si bosanac, nista vise.

A sta ja imam protiv Republiku srpsku to znas, to sta svaki Bosanac ima protiv nju.

Naprimjer, ako neko pred jednom bosanskom srbu kaze, "BIH je sranje", sta bi on radijo? On bi se smijao i reko tako je. Ja bi mu razbijo nos, da bi to neko pred meni rekao. Eto ti razlike, ti si jedini srbin iz bosne koji kaze da je "bosanac", vidi ovdje ovi srba, samo RS ovdje RS vamo, sto nepricaju o Bosni? Sto ti imas znak od RS kad si "bosanac"?

Ti volis Republiku Srpsku, a ja volim Bosnu i Hercegovinu, to je velika razlika. I zato nismo isti Bosanci. I ne radi religije ili etnije.

dosadni ste vas dvojica

5 stranica pisete i jos nista niste postigli

smajo ti si bosanac bosnjak a ti pravoslavac si bosanac srbin, jel to tako tesko?

SarayBosna
    Zitat Zitat von Koma Beitrag anzeigen
    dosadni ste vas dvojica

5 stranica pisete i jos nista niste postigli

smajo ti si bosanac bosnjak a ti pravoslavac si bosanac srbin, jel to tako tesko?
    hahah, naravno da nismo to ce jos trajati.

Sta ti je Bosanac Bosnjak?

Pa bosnjak znaci muslimanski Bosanac i Hercegovac, znaci ja sam sada:

Bosanac muslimanski Bosanac i Hercegovac jel tako?

De bogati.

nadam se da nisi tako glup kao sto se sada pravis...

ja sam ti fino objasnio sta si a ti se pravis budala

SarayBosna
    nadam se da nisi tako glup kao sto se sada pravis...

ja sam ti fino objasnio sta si a ti se pravis budala
    sto se pravim budala??? Pa haide objasni mi, sta je Bosanac Bosnjak?

Bosanac=Bosnjak

osim da bosnjak stoji sada samo za muslimane, vise razlika tu nema. Sto sam budala?

e jebiga nema tebi pomoci

Zitat Zitat von SmAjO Beitrag anzeigen
    jaoo, de ne seri sada, kako bi vas izbacili, sa drvetima jeli?

Ja sam ti reko nemam problem sa tim ako kazes da si etnicki srbin, smetami samo kad Kazes da si bosanac, nista vise.

A sta ja imam protiv Republiku srpsku to znas, to sta svaki Bosanac ima protiv nju.

Naprimjer, ako neko pred jednom bosanskom srbu kaze, "BIH je sranje", sta bi on radijo? On bi se smijao i reko tako je. Ja bi mu razbijo nos, da bi to neko pred meni rekao. Eto ti razlike, ti si jedini srbin iz bosne koji kaze da je "bosanac", vidi ovdje ovi srba, samo RS ovdje RS vamo, sto nepricaju o Bosni? Sto ti imas znak od RS kad si "bosanac"?

Ti volis Republiku Srpsku, a ja volim Bosnu i Hercegovinu, to je velika razlika. I zato nismo isti Bosanci.
    Odkud ti znas da sam ja jedini sto se naziva bosancem? Ja imam rs-grb zato sto dolazim iz tog podrucija. To ne znaci da negiram bosansko porijeklo. Niti znaci da zelim da se to podrucije odcijepa.
    Jeli ti primijecujes da ti mene odbijas? Nedas reci da smo isti, nedas reci da sam ja bosnac, i ogranicavas se od mene.
    Ok ne molimo se istom bogu. To da ali u svemu ostalom smo sigurno isti.

Mozda si ti agresniviji od mene, sta ja znam, jer ja nebi nikome slomio nos bilo radi cega. Sto se tice te izjave, jos nikad nisam cuo, niti od mojih, niti od srba.

U cemu se nas dvojca toliko razlikujemo? Ti uzimas ove ovde iz foruma, za primijer, ok i ja isto, ali ne svakoga.... Ja mislim da ima dosta normalnih ovde, bezobzira koje nacije ili etnije.

SarayBosna
    e jebiga nema tebi pomoci
    naravno da nema. Nisi mi odgovorijo na pitanje, Znam ja sta ti mislis sa Bosanac Bosnjak, ali to je glupost, Bosnjak znaci indiskretno Bosanac. jebiga, to je istina.

indirektno da, ali jel ti bolje da te nazivam musliman ili kako je sada ispravno bosnjak?