BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 16 von 20 ErsteErste ... 6121314151617181920 LetzteLetzte
Ergebnis 151 bis 160 von 195

Bosnien und Herzegowina: Ultimatum an die bosnischen Serben

Erstellt von Emir, 10.06.2009, 17:58 Uhr · 194 Antworten · 8.471 Aufrufe

Zitat Zitat von pravoslavac-sa-balkana Beitrag anzeigen
    Pa za mene je onaj dusman koji meni neda da sacuvam svoj identitet. Pa ti sad vidi ko zeli da ukine RS i ko ne...
    Paranoju imam da, kako nebi imo, kad se sijetim sta ste radili zajedno sa ustasama po posavini...

Za mene nisu svi koji nisu iz RS nego svi koji su protiv RS dusmani, hoce da je ukino da bi nas mogli izbrisat da ne postojimo... E nemoze...

A ti prije nego sto meni podmeces da sam protiv cijelovitost bosne, citaj malo bolje sta pisem. Ja sam bas za cijelovitost bosne ali ne pod vasim uslovima.

Ali opet samo za tebe... Ako samo ocijepljenje kao jedina opcija ostaje da se RS sacuva onda neka se odvoji... Ali ja mislim da bi ljepse bilo da ostane bosna cijelovita. Ali ne na racun RS.. Dosta ste nas jebavali i dalje jebete.

Pa ti sad opet tumaci po svome, i pravi se lud... ali ipak dobro znas kako ja to mislim.
    Znam ja vrlo dobro kako ti to mislis, nija nam ovo prva konverzacija na netu !
    Sta se tice jebacine itd - pitanje je ko koga jebe dole ???
    Cuj i dalje jebemo hahahahahahah - haj se naguzi svega ti da te roknem onda jednom !
    Salim se, ne nadaj se !

Razumim ja tebe da ne zelis biti pod "kontrolom" muslimana itd ali shvati da i meni idu na krac takve izreke kao sto si upotrebio MUSLIMANCICI !!!
    Sa takvim izrekama mozes samo nastaviti tzv jebacinu - ako shvatas sta stim hocu da kazem !

Malo bolje pogledaj postove i komentare ba se upitaj jos jednom ko se pravi ovdje lud !

Pozz

Zitat Zitat von michelangelo Beitrag anzeigen
    Jo. alle sind böse ausser den serben, richtig! Wir reden hier vom jetzt und dem was tatsächlich gewesen ist und nicht was irgendwelche vollpfosten vor 70 Jahren wollten!

sagt der richtig "von hier und jetzt reden".....geh mal in die RS und reiss deine Klappe so auf, mal gucken ob man dich ankotzen wird......

zbog takvi ko tebe, hrvati si morali bjezati iz RS

Zitat Zitat von SRBiH Beitrag anzeigen
    Ustaše sind böse oder willst du mir da etwa widersprechen?

P.S.: Wusstest du, dass Banjaluka heute die Hauptstadt der Serbenrepublik ist?

Schade, dass Anton Pavelić das nicht mehr miterleben durfte^^

das schwein würde wahrscheinlich immer noch unter der Erde rumrotieren.....nema vise NDH u RS

Zitat Zitat von mannheimer Beitrag anzeigen
    sagt der richtig "von hier und jetzt reden".....geh mal in die RS und reiss deine Klappe so auf, mal gucken ob man dich ankotzen wird......

Aha Hrvati su BJEZALI iz RS a Srbi su bili PROTJERANI iz kninske Krajine ?

Zitat Zitat von michelangelo Beitrag anzeigen
    Ustase gibt es nicht mehr, auch wenn du gerne jeden Kroaten so nennen möchtest! Cetniks hingegen schön, wie wir ja während des Balkankrieges erleben durften!

Wie kann etwas was nur für die Serben existiert eine Hauptstadt haben?

on den einst 356.000 Bosniakenlebten 1996 noch 37.000 und von den 180.000 Kroaten noch 30.000 in der Republika Srpska; der Anteil der Serben ist seit 1991 um 25 Prozent gestiegen.

Auf auf Kameraden, lasst uns doch noch irgendwo Menschen vertreiben und serbische Republiken gründen!

Werd mal wach Kollege!
    http://www.bosnjaci.net/foto/hvo-bugojno_big.jpg

hier etwas für deinen Reality-check, hvala bogu ovo se vise nikada nece viditi u RS....

Zitat Zitat von Ludjak Beitrag anzeigen
    Znam ja vrlo dobro kako ti to mislis, nija nam ovo prva konverzacija na netu !
    Sta se tice jebacine itd - pitanje je ko koga jebe dole ???
    Cuj i dalje jebemo hahahahahahah - haj se naguzi svega ti da te roknem onda jednom !
    Salim se, ne nadaj se !

Razumim ja tebe da ne zelis biti pod "kontrolom" muslimana itd ali shvati da i meni idu na krac takve izreke kao sto si upotrebio MUSLIMANCICI !!!
    Sa takvim izrekama mozes samo nastaviti tzv jebacinu - ako shvatas sta stim hocu da kazem !

Malo bolje pogledaj postove i komentare ba se upitaj jos jednom ko se pravi ovdje lud !

Pozz
    Znas ti koga ja mislim kad kazem "muslimancici". Ako sam tebe ili nekog uvrijedio onda izvini. Ali kad pocnem da citam sta ovde neki pisu o nama "srbima" onda mi se smuci od tih bezsmiljenih komentara.

Ja to sto mislim to i pisem, ne serem jedno a drugo mislim. Pa ti sad meni to vijeruj ili ne. Slobodno uzmi moje recenice dorbo za gotovo, nemoras da se mucis i da trazis nesto izmedju recenica.
    Da sam za bilo kakvo odvajanje onda bi to tako i napiso. Ali ne vidim u tome momentalno nista positivno. Ja sebi samo mogu federativnu bosnu da zamislim sa velikim autonomim pravima za etnicke regije. I to je to... Bez odvajanja ni sad ni za 50 godina...
    Ali bas od tog odvajanja ste se usrali..

Zato sto u principu iste strahove strahujete kao i mi. I te strahove se nemogu izbrisat jos za 100 godina. I zato blokiramo jedno drugog. To samo moze na taj nacin da se deblokira, da svako za sebe pravi svoje zakone i da zajedno formiraju drzavu prema vani... Pa ako bog da mozda cemo se godinama priblizit jednom drugom a ako ne onda barem nemoze niko nikome da sere po tanjiru.

Znas ti koga ja mislim kad kazem "muslimancici". Ako sam tebe ili nekog uvrijedio onda izvini. Ali kad pocnem da citam sta ovde neki pisu o nama "srbima" onda mi se smuci od tih bezsmiljenih komentara.

Ja to sto mislim to i pisem, ne serem jedno a drugo mislim. Pa ti sad meni to vijeruj ili ne. Slobodno uzmi moje recenice dorbo za gotovo, nemoras da se mucis i da trazis nesto izmedju recenica.
    Da sam za bilo kakvo odvajanje onda bi to tako i napiso. Ali ne vidim u tome momentalno nista positivno. Ja sebi samo mogu federativnu bosnu da zamislim sa velikim autonomim pravima za etnicke regije. I to je to... Bez odvajanja ni sad ni za 50 godina...
    Ali bas od tog odvajanja ste se usrali..

Zato sto u principu iste strahove strahujete kao i mi. I te strahove se nemogu izbrisat jos za 100 godina. I zato blokiramo jedno drugog. To samo moze da se deblokira da svako za sebe pravi svoje zakone i da zajedno formiraju drzavu prema vani... Pa ako bog da mozda cemo se godinama priblizit jednom drugom a ako ne onda barem nemoze niko nikome da sere po tanjiru.
    Opet ti ponavljam znam ja kako si ti to mislio.
    Bitno mi je bilo za izreku "muslimancici" . . .

Auf deutsch: ich weiß wie du tickst !

Gut...

Pa za mene je onaj dusman koji meni neda da sacuvam svoj identitet. Pa ti sad vidi ko zeli da ukine RS i ko ne...
    Paranoju imam da, kako nebi imo, kad se sijetim sta ste radili zajedno sa ustasama po posavini...

Za mene nisu svi koji nisu iz RS nego svi koji su protiv RS dusmani, hoce da je ukino da bi nas mogli izbrisat da ne postojimo... E nemoze...

A ti prije nego sto meni podmeces da sam protiv cijelovitost bosne, citaj malo bolje sta pisem. Ja sam bas za cijelovitost bosne ali ne pod vasim uslovima.

Ali opet samo za tebe... Ako samo ocijepljenje kao jedina opcija ostaje da se RS sacuva onda neka se odvoji... Ali ja mislim da bi ljepse bilo da ostane bosna cijelovita. Ali ne na racun RS.. Dosta ste nas jebavali i dalje jebete.

Pa ti sad opet tumaci po svome, i pravi se lud... ali ipak dobro znas kako ja to mislim.

Sto se tice tvoje informacije:
    Jeli se pitala cijela bosna (ja koliko znam srbi nisu glasali) ili cijela jugoslavija kada se odvajala od jugoslavije? Jeli se pitala cijela jugoslavija kada se odvajala slovenia ili hrvtska? Nije...! Nego hrvati za sebe odlucili, slovenci za sebe, bosnjaci za sebe... Pa zasto sad nebi i srbi u bosni za sebe odlucivali dali to zele ili ne...

Nedaj boze da dodje takav scenario, ali vi to izgleda bas i trazite i zelite.
    a sta ste vi radili u posavini pizde nevaspitane?

daj odjebi vise sa time "mi srbi smo svi nevini"

Zitat Zitat von mannheimer Beitrag anzeigen

sta je pizdonja? sto ne odgovoris pitanje ludjaka?

"Aha Hrvati su BJEZALI iz RS a Srbi su bili PROTJERANI iz kninske Krajine ?"