BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 10 von 13 ErsteErste ... 678910111213 LetzteLetzte
Ergebnis 91 bis 100 von 126

Bosnien ist von innerem Frieden weit entfernt

Erstellt von orthodox, 02.10.2008, 18:03 Uhr · 125 Antworten · 3.909 Aufrufe

Zitat Zitat von Una21 Beitrag anzeigen
    Jao, i sada si me uvrjedio.. WOW... Cestitam...

Mal so realistisch gesehen, das einzige was passieren kann ist, das wieder Krieg ausbricht, unten in BIH, egal ob Katholike, Orthodox oder Moslem hat keiner Bock auf Krieg, d.h. Diaspora müsste zurück nach BiH und kämpfen...
    ES GIBT KEINE KATHOLIKEN ODER ORTHODOXEN.DU kannst uns nicht auf ein Niveau mit euch setzen.Es gibt Kroaten,Serben oder Balije,damit das klar ist und nicht orthodoxe/katholische Bosnier.

Die Kroaten hätten schon Bock ihren Teil zu bekommen und die Serben unterstützen dies,Semsa..

Zitat Zitat von Kapetan-Frenki Beitrag anzeigen
    ES GIBT KEINE KATHOLIKEN ODER ORTHODOXEN.DU kannst uns nicht auf ein Niveau mit euch setzen.Es gibt Kroaten,Serben oder Balije,damit das klar ist und nicht orthodoxe/katholische Bosnier.

Die Kroaten hätten schon Bock ihren Teil zu bekommen und die Serben unterstützen dies,Semsa..

da sagt aber pravoslavac was anderes ihr habt kein niveau

Polako i mi Srbi smo rekli Kosovo ce ostati dio srpske drzave i sta se desilo ? Odcijepilo se...!!

I tako ce se i vama deseti posto to ne ocekujete i malo jos fali da situacija eksplodira u Bosni,nasoj domovini
    Nece se to dijesit, vijeruj mi. Zapad to nece dozvolit, da situacija ponovo eskalira, barem ne vojno. Jer je zapad svoje ciljeve izpunio, juga se razpala, i to je to.
    Htijeli su to mirnim putem 84' godine, ali juga odbila ponudu za EG. Tako da su nas zavadili na perfidan nacin. A nas ba tesko zavadit... Haha!

Nece se ni bosna razpast. Dje da se prikljuci rs? Srbiji? Jest ona nemoze ni sebe da izdrazva. A hravta boli kurac za katolike u bosni, oni ce jos malo pa u EU tako da ih zanima goli kurac sta ce se dijesit sa katolicima u bosni.

Mi svi muslimani, katolici i pravoslavci, moramo se dogovorit u toj bosni i hercegovini. Ako mislimo naprijedovat.
    Gori smo od afrike a ljepse drzave nema na svijetu... Kao sto kaze jedan njijemac, "imate tako lijepu drzavu, toliko lijepa da mi svi sanjamo da zivimo u njoj, a vi samo se svadjate i bijezite iz nje"

PS: Svima nama je lako srati ovdije po forumu, ali ako bi doslo do rata, sta mislis ko bi opet ratovo? Oni sto su dole i sto se bore za opstanak.

Brate u ovom nasem vremenu nema mijesta za nacionalizam, samo diplomatija, politika, prica, dogovor, i razvoj ekonomije je bitno, sve ostalo mozes macku na rep okacit.

Lance Uppercut
    Zitat Zitat von The Rock Beitrag anzeigen
    Ach und die Juden in Deutschland/Österreich haben kein Deutsch gesprochen...
    Ach Guzomire....... du weißt wie ich es meine.
    Ich schreib seit langem einen ernst gemeinten Post und du musst gleich mit sowas kommen.

Zitat Zitat von pravoslavac-sa-balkana Beitrag anzeigen
    Nece se to dijesit, vijeruj mi. Zapad to nece dozvolit, da situacija ponovo eskalira, barem ne vojno. Jer je zapad svoje ciljeve izpunio, juga se razpala, i to je to.
    Htijeli su to mirnim putem 84' godine, ali juga odbila ponudu za EG. Tako da su nas zavadili na perfidan nacin. A nas ba tesko zavadit... Haha!

Nece se ni bosna razpast. Dje da se prikljuci rs? Srbiji? Jest ona nemoze ni sebe da izdrazva. A hravta boli kurac za katolike u bosni, oni ce jos malo pa u EU tako da ih zanima goli kurac sta ce se dijesit sa katolicima u bosni.

Mi svi muslimani, katolici i pravoslavci, moramo se dogovorit u toj bosni i hercegovini. Ako mislimo naprijedovat.
    Gori smo od afrike a ljepse drzave nema na svijetu... Kao sto kaze jedan njijemac, "imate tako lijepu drzavu, toliko lijepa da mi svi sanjamo da zivimo u njoj, a vi samo se svadjate i bijezite iz nje"

Vidim da si mnogo pametan al nas ponizavas.Mi nismo jedan narod s Bosnjacima i ne mozes da kazes "mi katolici/pravoslavci" mi absolutno nemamo nista sa njima sa Bosnjacima i necemo da imamo ko sto oni nas mrze.Dobro sa Hrvatima nemam problema al nisam ja bosanski pravoslavac sto sam rodjen u RS-u.T njhov cilj da svak u Bosni tako misli pa izgubi svoju nacionalnu identitetu sem Muslimani.Najbolje resenje je ipak da se podijeli Bosna iako je nevijerovatno.

The Rock
    Zitat Zitat von Lance Uppercut Beitrag anzeigen
    Ach Guzomire....... du weißt wie ich es meine.
    Ich schreib seit langem einen ernst gemeinten Post und du musst gleich mit sowas kommen.
    Eh Stragoljube, dann vergisst aber noch den "Deutschen Krieg"....

Dass der Beitrag ernst war, macht es nur noch schlimmer.

Vidim da si mnogo pametan al nas ponizavas.Mi nismo jedan narod s Bosnjacima i ne mozes da kazes "mi katolici/pravoslavci" mi absolutno nemamo nista sa njima sa Bosnjacima i necemo da imamo ko sto oni nas mrze.Dobro sa Hrvatima nemam problema al nisam ja bosanski pravoslavac sto sam rodjen u RS-u.T njhov cilj da svak u Bosni tako misli pa izgubi svoju nacionalnu identitetu sem Muslimani.Najbolje resenje je ipak da se podijeli Bosna iako je nevijerovatno.

skonto si jebote vrag na dobrom putu smo

Nece niko izgubit svoj identitet. RS postoji i postajace i dalje, niko je nama nece otet niti ukinut. Kao sto niko nece zabranit muslimanima da se nazivaju bosnjiacima.
    Ja nas ne ponizujem, nego vodim diskusiju, sa nasim ljudima ovde po forumu. Ako oni mene mrze neka me mrze, boli me briga za to. Ja ne mrzim nikoga.
    A to sto kazes da nismo isti narod to se varas, svi smo mi isti narod i istu sudbinu dijelimo.
    Na kraju krajeva, kad osujem muslimanu ili katoliku mater odma ce me razumit, ne samo rijec nego i znacenje toga sta sam mu reko. A jednom madjaru ili njemcu moram da objasnjanvam tri dana dok me svati sta sam mu reko. Ako nas samo ta jedna glupa cinjenica ne pravi istim narodom onda neznam ni ja sam...
    Nas samo dijeli vijera nista drugo.

Zitat Zitat von vakufski_bosnjak Beitrag anzeigen
    skonto si jebote vrag na dobrom putu smo

zahvaljujem se ...

vakufski:

Palis vatru palis..a ??