BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 22 von 31 ErsteErste ... 12181920212223242526 ... LetzteLetzte
Ergebnis 211 bis 220 von 305

Bosnische Kroaten und ihre Einstellung gegenüber der RS.

Erstellt von mannheimer, 07.03.2009, 11:56 Uhr · 304 Antworten · 10.049 Aufrufe

Zitat Zitat von vakufski_bosnjak Beitrag anzeigen
    da su bosnjaci imali oruzje ko srbi ma jebali bi vas sve do moskve
    Vi ste pri kraju rata cak i imali bolje oruzije bolan... trajalo je nekoliko meseci u pocetku rata pa ste imali relativno dobro oruzije... vas je problem bio, da su Srbi mogli dobro da cuvaju njihovu teritoriju i da su Hrvati malo turili prste u BiH -> Herceg-Bosna... po tome, ne seri...

Baksuz
    Zitat Zitat von Drobnjak Beitrag anzeigen
    Mir kann niemand fertig machen. Bosnjanen hahaha.. jeste menja te nacionalnost na svakih 20-30godina.. Malo budete Srbi , Hrvati, onda muslimani, pa sad ste Bosnjaci.. izmisljena nacija koja postoji 16godina.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA znas li ti englezki? pa zar neznas procitati ono sto tamo pise?

Ili hoces da ti Franjo Jukic objasni sta su Bosnjaci?

"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti; dajte pehar, te carpite iz studenca pomnje mudrost, i nauk; nastojte da najpred naša serca očistimo od predsudah, fatajmo za knjige i časopise, vidimo što su drugi uradili, te i mi ista sredstva poprimimo, da naš narod prosti iz tminah neznanstva na svitlost isitne izvedmo."

Cooler Typ ne? Stolzer Bosnjake, obwohl Kathole.

Zitat Zitat von Idemo Beitrag anzeigen
    Vi ste pri kraju rata cak i imali bolje oruzije bolan... trajalo je nekoliko meseci u pocetku rata pa ste imali relativno dobro oruzije... vas je problem bio, da su Srbi mogli dobro da cuvaju njihovu teritoriju i da su Hrvati malo turili prste u BiH -> Herceg-Bosna... po tome, ne seri...

pa sta ti mislis da je rat trajo dvije godine duze kakva bi sad bila situacija

Zitat Zitat von Leila Beitrag anzeigen
    ja manchmaL IST ES SCHWIERIG ABER BINS GEWOHNT

Ich liebe Bosnien weil ich in Bosnien geboren bin...bin nur dort geboren aber nicht aufgewachsen.. die Eltern leben im Kroatien...

ich kann mich nicht für eine nation entscheiden..mus gemischt denken..

Kann aber genauso mein Geburtsort nicht vergesses will es auch nicht vergessen

in welcher stadt bist du geboren

pa sta ti mislis da je rat trajo dvije godine duze kakva bi sad bila situacija
    Pa bila bi naravno drugacija, kad ste bili sami duplo jaci od VRS... a skupa s Hrvatima cak 3-4 puta...
    Ali vidis da nije trajo dve godine duze, i da je se sada resila situacija sa dejtonskim sporazumu...

Leila
    in welcher stadt bist du geboren

Banja-Luka

lieber flieg ich raus als von serben beleidigt zu werden bist du bosniakin
    Ma junacina si, hehehe kindergarten. Vidimo ko je ko u tvoju BIH.. pola drzave kontrolise srpska cizma. A vi nekih 25-30% teritorije BIH.

Ma junacina si, hehehe kindergarten. Vidimo ko je ko u tvoju BIH.. pola drzave kontrolise srpska cizma. A vi nekih 25-30% teritorije BIH.

nasi bosnjaci se vracaju u sve djelove bosne a vi ne zato ce mo jednoga dana preuzeti cjelu bosnu a vas ce mo otjerati u sibiriju

Zitat Zitat von Bošnjo Beitrag anzeigen
    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA znas li ti englezki? pa zar neznas procitati ono sto tamo pise?

Ili hoces da ti Franjo Jukic objasni sta su Bosnjaci?

"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti; dajte pehar, te carpite iz studenca pomnje mudrost, i nauk; nastojte da najpred naša serca očistimo od predsudah, fatajmo za knjige i časopise, vidimo što su drugi uradili, te i mi ista sredstva poprimimo, da naš narod prosti iz tminah neznanstva na svitlost isitne izvedmo."

Cooler Typ ne? Stolzer Bosnjake, obwohl Kathole.

Da naravno da znam. Nije bitno sta tamo pise...Kad je vec dokazano da ste poreklom Srbi, Hrvati. E sad to sto vi negirate da ste Srbi i Hrvati po poreklu to je vasa stvar. Ogroman broj muslimana znaju za svoje poreklo.

Baksuz
    Da naravno da znam. Nije bitno sta tamo pise...Kad je vec dokazano da ste poreklom Srbi, Hrvati. E sad to sto vi negirate da ste Srbi i Hrvati po poreklu to je vasa stvar. Ogroman broj muslimana znaju za svoje poreklo.
    hahahahahaha sto mi odgovaras kad neces prihvatit sta ti pisem ja? dao sam ti milion dokaza, i opet ti ovdje vadis svoju propagandu. hajd vidim da si cetnikusa, s tobom je diskutacija kao drkanje kurca, svrsim i zavrsim. selam