BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 15 von 15 ErsteErste ... 51112131415
Ergebnis 141 bis 150 von 150

Bosnische Serben geben nach!!!

Erstellt von bosmix, 03.12.2007, 18:59 Uhr · 149 Antworten · 5.652 Aufrufe

Zitat Zitat von Cigo Beitrag anzeigen
    ach das kleine bubbilein ist beleidigt ooooh wie schade.....

ich hoffe die tränen trocknen bald wieder:

Ja.....ich bin richtig wütend

Du bist ein Polemiker,mehr gibts dazu nicht zu sagen. Ihr habt die Möglichkeit gehabt zurückzukehren und über Wahlen die RS abzuschaffen, selbst schuld wenn ihr nicht wählen geht.....

Zitat Zitat von Bog-Bodiroga Beitrag anzeigen
    ne, hab ich doch schon mal erklärt das ich nen zweiten nick hier habe bzw hatte!(DrazaMihajlovic) weil ich mien passwort vergessen hatte!

aber ich muss zugeben das meine ausdrucksweise in diesem beitrag stark an ihn erinnert

ach wenn dieser vollidiot mit so ner scheiße anfängt dann muss man ihm halt auf seinem nivue(oder so änlich) antworten

danke

ich hab weder mit kroaten,albanern bosniern oder sonst jemandem ein problem außer mit solchen vollidioten

Klar, diese Lüge kannst du Legija beim täglichen Techtelmechtel erzählen...

Zitat Zitat von thatz_me Beitrag anzeigen

Klar, diese Lüge kannst du Legija beim täglichen Techtelmechtel erzählen...
    was willst du denn du hassfresse? ich hab in meinem freundeskreis serben. bosnier, kroaten und kosovo albaner(allerdings katholiken)! und wenn jemand scheiße schreibt kann ich doch zurück paulen! also wo ist dein problem?

ich bezeichne dich auch nicht als lügner

was willst du denn du hassfresse? ich hab in meinem freundeskreis serben. bosnier, kroaten und kosovo albaner(allerdings katholiken)! und wenn jemand scheiße schreibt kann ich doch zurück paulen! also wo ist dein problem?

ich bezeichne dich auch nicht als lügner

Wissen deine bosnischen Freunde, dass du auch manchmal gerne Ausdrücke wie "Noz, zica..." verwendest??

Dann dein zweiter Nick "DrazaMihajlovic".... Jedem Bosnier, der mit sowas wie dir befreundet ist, gehören die Beine gebrochen....

Wissen deine bosnischen Freunde, dass du auch manchmal gerne Ausdrücke wie "Noz, zica..." verwendest??

Dann dein zweiter Nick "DrazaMihajlovic".... Jedem Bosnier, der mit sowas wie dir befreundet ist, gehören die Beine gebrochen....

Kannst du nicht einmal Posten , ohne gleich zu Provozieren.

Zitat Zitat von Perun Beitrag anzeigen
    Kannst du nicht einmal Posten , ohne gleich zu Provozieren.

Ach, ich provoziere doch nur diejenigen, die es auch verdient haben

hahar
    stimmt aber dann müsste man 90% der diaspora bosnier die beine brechen

Zitat Zitat von hahar Beitrag anzeigen
    stimmt aber dann müsste man 90% der diaspora bosnier die beine brechen

Jap genau, bin sowieso der Meinung, dass die Diaspora-Bosnier viel zu viel mit Serben abhängen...

[h1]EUROPU će vidjeti kad i Turska[/h1]
    [h4]U mnogim dokumentima EU-komisije BiH se naziva “sanitarnim otokom” kao terminom za zemlje koje nisu ni blizu ispunjavanja uvjeta i uopće nisu u planu za pridruživanje ili učlanjivanje u EU te se nalaze u svojevrsnoj izolaciji[/h4]
    piše Robert RADICA

Europski povjerenik za proširenje Olli Rehn izjavio je u Sarajevu da su postignuti pomaci u reformi policije dovoljni za parafiranje Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju između BiH i EU-a. On je pozdravio napredak koji je u petak ostvaren u Parlamentarnoj skupštini BiH usvajanjem izmjena poslovnika oba doma, što je pridonijelo normalizaciji političkih odnosa u BiH.
    [h5]Panični pokušaj[/h5]
    Iz dobro obaviještenih diplomatskih izvora doznali smo kako je Rehnova uloga zapravo panični pokušaj spašavanja BiH kao države koja se nalazi pred potpunim raspadom. Republika Srpska prijeti referendumom za odcjepljenje, a Hrvati u BiH traže vlastiti entitet. U zemlji vlada opća depresija i socijalno nezadovoljstvo izraženo ekonomskom stagnacijom, padom društvenog proizvoda, devalvacijom konvertibilne marke, izražena je opća proizvodna nerazvijenost kroz pad BDP-a, dok je država prezadužena multimilijunskim kreditima u inozemstvu dok državne institucije ne funkcioniraju i međusobno ne surađuju na razvoju zemlje.
    Sa druge strane u mnogim dokumentima EU-komisije, BiH se naziva “sanitarnim otokom” kao terminom za zemlje koje nisu ni blizu ispunjavanja uvjeta i uopće nisu u planu za pridruživanje ili učlanjivanje u članstvo zajednice Europske unije te se nalaze u svojevrsnoj izolaciji. U jednom od dokumenata stoji kako “Bosna i Hercegovina neće postati članicom EU-a najmanje 30 godina” i da joj se “daje status koji ima i Republika Turska”. Podsjetimo kako Turska čeka prijem u Uniju 25 godina.
    U istim dokumentima, koji nose naziv “Analiza prijema BiH u Europsku uniju”, francuska obavještajna služba DGSE (čiji se pripadnici kroz EUFOR nalaze u BiH) dala je ocjenu kako “populacija od 1,5 milijuna nezaposlenih, ali radno sposobnih građana iz BiH, može vrlo ozbiljno narušiti nacionalnu sigurnost Unije i ugroziti radne migracije i postojeće osjetljive odnose na tržištu radne snage, jer se procjenjuje kako će nezaposlena populacija iz BiH preplaviti tržište radne snage EU-a kao što je to učinila Poljska nakon prijema u EU.
    To bi imalo dvostruki neželjeni efekt: pojeftinilo bi radnu snagu i došlo bi do ukidanja ogromnog broja radnih mjesta u Uniji, što Francuska ne smije dopustiti”.
    [h5]Strah od islamizacije Europe[/h5]
    U istoj “Analizi” stoji kako bi populacija od 2 milijuna muslimana narušila vjersku i nacionalnu ravnotežu Unije i da bi se otvaranjem vrata toj populaciji omogućila tiha islamizacija EU-a i provođenje plana Rabbit Iranske tajne službe VEVAK, kojoj bi se također širom otvorila vrata za industrijsku, trgovinsku i vojnu špijunažu Unije i narušavanje ravnoteže EU-a prema van i unutar same Unije. Smatra se kako je jedan od glavnih planova Irana prema EU-u upravo tiho naseljavanje i genetski razvoj upravo islamskih nacija koje bi brojčano uspjele “osvojiti” Uniju i pretvoriti je u svoj “pašaluk”.
    Ovaj strah Francuske potječe zapravo od činjenice kako je natalitet Unije ekstremno nizak i kako će za manje od 50 godina brzo rastuća muslimanska populacija jednostavno naseliti prostor EU-a.
    Usprkos svemu i znajući za ove procjene, šef Europske komisije Olli Rehn je skoro pobjedonosno izjavio:
    - U skladu s mandatom koji sam dobio od predsjednika Europske komisije Josea Manuela Barrosa, odlučio sam da ću parafirati Sporazum o stabilizaciji i pridruživanju (SAA) između BiH i EU-a. Čestitao bih predstavnicima vlasti BiH, a i građanima BiH, na ovom postignuću i nadam se da će ovo biti dodatno ohrabrenje na njihovu europskom putu.
    Javnost zapravo ne zna pravu istinu, a to je da samo parafiranje Sporazuma nema nikakvu ulogu i nikakvu pravnu snagu sve do trenutka ispunjenja uvjeta iz Sporazuma od kojih je BiH ne samo daleko, nego su nedostižni za njezine potencijale. U pravom smislu riječi apsolutno su nemogući za provedbu. No prave namjere komesara zapravo su spašavanje države i davanje lažne nade za BiH koja od 1463. godine do danas nije bila samostalna ili suverena niti jednog jedinog trenutka, nego su je na okupu držale strane sile upravo kao i danas.

ja da schau einer her......

Jap genau, bin sowieso der Meinung, dass die Diaspora-Bosnier viel zu viel mit Serben abhängen...
    ne glaub ich gar nicht,.. die meisten bosnischen jugendlichen wissen wo ihr freundeskreis ist

Seite 15 von 15 ErsteErste ... 51112131415