BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 3 von 5 ErsteErste 12345 LetzteLetzte
Ergebnis 21 bis 30 von 50

Bošnjaci, tko ste? Što ste? Da prostite...

Erstellt von Macak, 26.12.2009, 13:17 Uhr · 49 Antworten · 2.735 Aufrufe

Zitat Zitat von Munja Beitrag anzeigen
    smesno mi kad hrvat pocne pricati da nema bosanaca... a cekaj, taj isti hrvat koji je bio 1000 godina pod austo-ugarskom, pa pod nemackom, pa po habsburskom carstvu - pa neznam ko jos sve nije pregazio hrvatsku... on postoji, a ? zar postoje pravi hrvati ? stvarno ste smesni...

lepo sam reko, da ni bosanci ni hrvati ni srbi nisu iznikli ko gljive iz zemalja na kojima sada trenutno zive...

Emir
    Zitat Zitat von Macak Beitrag anzeigen
    Eto jos jedan biser, bez ikakve argumentacija..LOL
    Da ti ja nesta kazem. Bosanac sam. ti kazi sta hoces ipak cu za uvjek biti Bosanac i kurac me boli sta je bilo prije 1000 godina ...

Hersek

Smijesno je zaista citati neke likove ovde i njihov mentalni sklop jedini koji daje bilo kakav argument na clanke poskok.info, sto ih ja osobno smatram dosta napuhanima, je forumas Sultan Mehmed Fatih. Samo da ne vrijedja, jer bih ispao daleko pametniji od velike vecine ovde.
    Ah da, poskok.info je portal iz BiH, cemu onda tolika panika kod Bosnjaka vezi njihovih clanaka?

nemate boljeg posla nego se svadjat ovdje o stvarima, koje normalnom covjeku idu na k....

koga boli k.... sta se desavalo prije mali milion godina, vazno je sta je sada, svi ste vi ljudi, neki malo pametniji a neki malo kao pokretivac ovog threada...

idi karaj nesto i ne zanemaruj se politikom, povijesti i geografijom...

Zitat Zitat von Koma Beitrag anzeigen
    nemate boljeg posla nego se svadjat ovdje o stvarima, koje normalnom covjeku idu na k....

koga boli k.... sta se desavalo prije mali milion godina, vazno je sta je sada, svi ste vi ljudi, neki malo pametniji a neki malo kao pokretivac ovog threada...

Ja bi predlozio da idemo kolektivno na karanje !

Zitat Zitat von Macak Beitrag anzeigen
    Smijesno je zaista citati neke likove ovde i njihov mentalni sklop jedini koji daje bilo kakav argument na clanke poskok.info, sto ih ja osobno smatram dosta napuhanima, je forumas Sultan Mehmed Fatih. Samo da ne vrijedja, jer bih ispao daleko pametniji od velike vecine ovde.
    Ah da, poskok.info je portal iz BiH, cemu onda tolika panika kod Bosnjaka vezi njihovih clanaka?
    Cuj napuhane, ja ti dajem Historijske cinjenice..
    Dajem ti cinjenice koje kazu Hrvatski povjesnicari

A to s vrijedjanjem, sjeti se sha si pisao o muslimanima

Veoma sam blizak s Hrvatima a naravno i Bosnjanima katolicima, to nemoj zaboravit..Zbog toga nemoj mislit da imam sha protiv Hrvata

Magic
    Zitat Zitat von Koma Beitrag anzeigen

To nije musko nego ona Picka Crolove ako se sjecas,muz je ne kara dosta i ona tako i tako nemoze bez Bosanca,zato se vratila da nadze kojog Bosanskog Jebaca,zna i ona sta je Dobro,samo voli malo provocirati da se naljutimo,krv u Kurac sleti i da bude jebena ko od Ludjaka,samo tako dobije orgazam,prava je Drolja nasa Crolove

Zitat Zitat von Ludjak Beitrag anzeigen
    Ja bi predlozio da idemo kolektivno na karanje !
    svi na macka?

Zitat von Macak
    Smijesno je zaista citati neke likove ovde i njihov mentalni sklop :icon_smile: jedini koji daje bilo kakav argument na clanke poskok.info, sto ih ja osobno smatram dosta napuhanima, je forumas Sultan Mehmed Fatih. Samo da ne vrijedja, jer bih ispao daleko pametniji od velike vecine ovde.

ovde se slazemo, ali to je samo zato sto neam volje niti imam zivaca kao sultan da trazim neke dokumente i da postujem pola-metra-stranice...
    a i zasto bi tebi neko odgovarao na pokusaj da ubedis bosanca da nije bosanac ?
    gluposti ciste... a i ti si malo prso jer nemas nista bolje nego tu da satro dokazujes neku istoriju... brate mili idi studiraj, doktoriraj i pisi neke knjige, koje ce priznati neki naucnici, istoricari, doktori sta ja znam... al nemoj nas ovde na forumu ubedjivati da je tvoja istorija istinita i jedina... ili kao sto neko rece, idi karaj nesto...

Seite 3 von 5 ErsteErste 12345 LetzteLetzte