BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 4 von 5 ErsteErste 12345 LetzteLetzte
Ergebnis 31 bis 40 von 50

Bošnjaci, tko ste? Što ste? Da prostite...

Erstellt von Macak, 26.12.2009, 13:17 Uhr · 49 Antworten · 2.736 Aufrufe

Zitat Zitat von Sultan Mehmed Fatih Beitrag anzeigen
    Cuj napuhane, ja ti dajem Historijske cinjenice..
    Dajem ti cinjenice koje kazu Hrvatski povjesnicari

A to s vrijedjanjem, sjeti se sha si pisao o muslimanima

Veoma sam blizak s Hrvatima a naravno i Bosnjanima katolicima, to nemoj zaboravit..Zbog toga nemoj mislit da imam sha protiv Hrvata
    Zar forum ne sluzi za "vruce" rasprave, malo bockanja na nacionalnoj ili vjerskoj osnovi itd?
    Ovakve forume ja osobno smatram kao javni WC, gdje se svega i svasta sara po zidu i mlacenje prazne slame.

Zitat Zitat von Macak Beitrag anzeigen
    Zar forum ne sluzi za "vruce" rasprave, malo bockanja na nacionalnoj ili vjerskoj osnovi itd?
    Ovakve forume ja osobno smatram kao javni WC, gdje se svega i svasta sara po zidu i mlacenje prazne slame.

Forum sluzi za zdravu argumentaciju..
    Ovaj forum ne mozes smatrat kao WC, jer na ovom forumu dosta informativnog mozes procitat, dosta pametnih stvari..
    Al ni to sve nije bitno, bitno je da se druzimo..
    Drustvo nemozes nazvat WC nikako..
    Al nazalost postoje ljudi koji bockaju i zele samo da vrijedjaju..

Emir
    Zitat Zitat von Sultan Mehmed Fatih Beitrag anzeigen

Forum sluzi za zdravu argumentaciju..
    Ovaj forum ne mozes smatrat kao WC, jer na ovom forumu dosta informativnog mozes procitat, dosta pametnih stvari..
    Al ni to sve nije bitno, bitno je da se druzimo..
    Drustvo nemozes nazvat WC nikako..
    Al nazalost postoje ljudi koji bockaju i zele samo da vrijedjaju..
    and Sultan for 3 points. Damn nice shot ouuu he's on fire lol

Zitat Zitat von Munja Beitrag anzeigen
    ovde se slazemo, ali to je samo zato sto neam volje niti imam zivaca kao sultan da trazim neke dokumente i da postujem pola-metra-stranice...
    a i zasto bi tebi neko odgovarao na pokusaj da ubedis bosanca da nije bosanac ?
    gluposti ciste... a i ti si malo prso jer nemas nista bolje nego tu da satro dokazujes neku istoriju... brate mili idi studiraj, doktoriraj i pisi neke knjige, koje ce priznati neki naucnici, istoricari, doktori sta ja znam... al nemoj nas ovde na forumu ubedjivati da je tvoja istorija istinita i jedina... ili kao sto neko rece, idi karaj nesto...

Ja ovde ne dokazujem nista, kamoli bilo kakvu istoriju ili povijest, nego to upravo rade Bosanci na poskok.info u njihovim clancima druze Bosanac. Pa se pitam, o cemu ti sad zboris...?

Macak
    Ja ovde ne dokazujem nista, kamoli bilo kakvu istoriju ili povijest, nego to upravo rade Bosanci na poskok.info u njihovim clancima druze Bosanac. Pa se pitam, o cemu ti sad zboris...?
    tu je razlika izmedju mene i tebe, ja nisam bosanac, srbin sam iz srbije i meni ne smeta ako se bosanci smatraju bosancima... a o cemu "zborim" brate djeticu cu ti sad objasniti...
    ovu raspravu mozes uporediti sa sledecim -
    uzmes majmuna iz zoloskog vrta, recimo simpanzu... stavis ga na stolicu... i pocnes mu objasnjavati da je majmun... e sa ovim uporedi ovu celu raspravu i diskusiju...

Zitat Zitat von Dadi Beitrag anzeigen
    Mann mann regt mich das "t bei "tko" auf, ich wäre dafür dass "t" zu streichen und das Wort in Hr "ko" zu nennen.
    Doso Mujo kod Fate u Split na posjetu. Ulazi u njenu zgradu, penje se na stepenice i zakuca na vrata:
    - Fata: "Tko jeee??"
    - on odgovori: "Tmujooo"

tu je razlika izmedju mene i tebe, ja nisam bosanac, srbin sam iz srbije i meni ne smeta ako se bosanci smatraju bosancima... a o cemu "zborim" brate djeticu cu ti sad objasniti...
    uzmes majmuna iz zoloskog vrta, recimo simpanzu... stavis ga na stolicu... i pocnes mu objasnjavati da je majmun... e sa ovim uporedi ovu celu raspravu i diskusiju...
    Gradjanin si BiH, mozes jedino biti Bosanac i nista drugo
    U Svicarskoj zive isto tri naroda, pa se svi smatraju Svicarcima

Macak
    Zitat:
    Zitat von Munja

Gradjanin si BiH, mozes jedino biti Bosanac i nista drugo :iconbiggrin:
    U Svicarskoj zive isto tri naroda, pa se svi smatraju Svicarcima:iconbiggrin:
    nisi fino procitao, ja sam srbin iz srbije, zivim na teritoriji drzave srbije...

a ako ovde lepo sam napises da
    "Gradjanin si BiH, mozes jedino biti Bosanac i nista drugo..."
    cemu onda ova cela diskusija ?
    zar je ond abitno odakle su nastali bosanci i od koga ?

ovde se slazemo, ali to je samo zato sto neam volje niti imam zivaca kao sultan da trazim neke dokumente i da postujem pola-metra-stranice...
    a i zasto bi tebi neko odgovarao na pokusaj da ubedis bosanca da nije bosanac ?
    gluposti ciste... a i ti si malo prso jer nemas nista bolje nego tu da satro dokazujes neku istoriju... brate mili idi studiraj, doktoriraj i pisi neke knjige, koje ce priznati neki naucnici, istoricari, doktori sta ja znam... al nemoj nas ovde na forumu ubedjivati da je tvoja istorija istinita i jedina... ili kao sto neko rece, idi karaj nesto...

to majstore...

interessanter text, der die paradoxität aufgreift, aber auch verallgemeinert. Außerdem sind manche Stellen unlogisch

Seite 4 von 5 ErsteErste 12345 LetzteLetzte