BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 1 von 11 12345 ... LetzteLetzte
Ergebnis 1 bis 10 von 106

Cisto informativno

Erstellt von Dr_Radovan_Karadzic, 26.07.2004, 19:39 Uhr · 105 Antworten · 4.692 Aufrufe

Cisto informativno

E ovako dragi moji imam par pitanja i zelim ozbilnje odgvore. Kao prvo nikad mi jasno nece biti koji je jezik "Bosanski" i zasto se Muslimani nazivaju "Bosancima"....a evo zašto. Taj takozvani bosanski ljudi moji razumijem ja,razumije hrvat,razumije slovenac i crnogorac. Muslimani umjesto "dodji" govore "dodzi" i umjesto "sacu" vicu "sachu" znaci promjenio si 5 slova u 5 rijeci i imas svoj jezik? U bivsoj Jugoslaviji je postojao jedan jezik a to je srpsko-hrvatski ili hrvatsko-srpski kako hoces.jebo vas Tito u dupe. ja vas ne kontam ljudi jer vi ste MUSLIMANI,vjerujete u Islam i vidite hrvati imaju hrvatsku,srbi srbiju ovi ovo ovi ono e pa aj da i mi sebi otkinemo komad zemlje. Koja crna suvjerena Bosna bolan pa znali ste da ce te dobit po picki. Mislim ja licno ne'am nista protiv Bosne kao nezavisne drzave ali Bosna u kojoj ce Izetbegovic biti moj predsjednik,ljiljan mi visiti iznad kuce i hodza pjevat uz popodnevnu kafu postoji samo u vasim srcima. Stvarno ne znam sta je vas predsjednik mislio kad je govorio o suvjerenoj Bosni,jer tu Bosnu nece nikad dobit ni za hiljadu godina na grob mu se poserem. Dok je i jedne kapi krvi u ijednog srbina bosna nikad nece biti suvjerena nek vam je to jasno. Mozete vi pricat sta hocete i mogu ja pricat sta hocu samo ne zaboravite da smo mi imali 75% od te vase suvjerene bosne i da nije americke fasisticke politike i principa jos bi je imali. Mogu vam ba ovde nabrajat do sutra o tome kako su nas sjebali a vama lizu paksu jer imate nafte. Karadzic je ratni zlocinac,Mladic ratni zlocinac dobro u neku ruku i jesu ali oces mi rec da Alija nije? Da Franjo nije? Jebem im mater kad je umro Alija onda je slozena pricaiz Haga "ma vodili smo postupak protiv njega al je u medjuvremenu umro" e zamisli. Cekali ljudi dok umre da kazu kako je vodjen postupak protiv nejga al na zalost umro je pa se nije moglo zavrsit to sto se pocelo. Tri nacije a Srbi krivi zato sto'e Aljo htio da nam sjedi za vratom. Nazivajte se Muslimanima onim sto i jeste ne presirajte se s tom Bosnom,Bosanskim i s tim šemama jer to nikada necete vidjeti.

REPUBLIKA SRPSKA NIKAD BOSNA SUVJERENA!!!

Grasdackel
    Mach hier nicht rum, geh nach Haag und stell dich.

Re: Cisto informativno

Zitat Zitat von Dr_Radovan_Karadzic
    E ovako dragi moji imam par pitanja i zelim ozbilnje odgvore.
    Du hast einen wohl mehr wie perversen Namen für einen User!

jugo-jebe-dugo

Zitat Zitat von lupo-de-mare

ej,nichts gegen unseren radovan .

Zitat Zitat von STEFAN_DUSAN
    Zitat Zitat von lupo-de-mare

ej,nichts gegen unseren radovan .
    Radovan ist ja Psychater. Was wollte man da schon erwarten.

jugo-jebe-dugo

E ovako dragi moji imam par pitanja i zelim ozbilnje odgvore. Kao prvo nikad mi jasno nece biti koji je jezik "Bosanski" i zasto se Muslimani nazivaju "Bosancima"....a evo zašto. Taj takozvani bosanski ljudi moji razumijem ja,razumije hrvat,razumije slovenac i crnogorac. Muslimani umjesto "dodji" govore "dodzi" i umjesto "sacu" vicu "sachu" znaci promjenio si 5 slova u 5 rijeci i imas svoj jezik? U bivsoj Jugoslaviji je postojao jedan jezik a to je srpsko-hrvatski ili hrvatsko-srpski kako hoces.jebo vas Tito u dupe. ja vas ne kontam ljudi jer vi ste MUSLIMANI,vjerujete u Islam i vidite hrvati imaju hrvatsku,srbi srbiju ovi ovo ovi ono e pa aj da i mi sebi otkinemo komad zemlje. Koja crna suvjerena Bosna bolan pa znali ste da ce te dobit po picki. Mislim ja licno ne'am nista protiv Bosne kao nezavisne drzave ali Bosna u kojoj ce Izetbegovic biti moj predsjednik,ljiljan mi visiti iznad kuce i hodza pjevat uz popodnevnu kafu postoji samo u vasim srcima. Stvarno ne znam sta je vas predsjednik mislio kad je govorio o suvjerenoj Bosni,jer tu Bosnu nece nikad dobit ni za hiljadu godina na grob mu se poserem. Dok je i jedne kapi krvi u ijednog srbina bosna nikad nece biti suvjerena nek vam je to jasno. Mozete vi pricat sta hocete i mogu ja pricat sta hocu samo ne zaboravite da smo mi imali 75% od te vase suvjerene bosne i da nije americke fasisticke politike i principa jos bi je imali. Mogu vam ba ovde nabrajat do sutra o tome kako su nas sjebali a vama lizu paksu jer imate nafte. Karadzic je ratni zlocinac,Mladic ratni zlocinac dobro u neku ruku i jesu ali oces mi rec da Alija nije? Da Franjo nije? Jebem im mater kad je umro Alija onda je slozena pricaiz Haga "ma vodili smo postupak protiv njega al je u medjuvremenu umro" e zamisli. Cekali ljudi dok umre da kazu kako je vodjen postupak protiv nejga al na zalost umro je pa se nije moglo zavrsit to sto se pocelo. Tri nacije a Srbi krivi zato sto'e Aljo htio da nam sjedi za vratom. Nazivajte se Muslimanima onim sto i jeste ne presirajte se s tom Bosnom,Bosanskim i s tim šemama jer to nikada necete vidjeti.

to srbine,to srbo.tako je brate srbine. RS je nasa i samo nasa.

Guck nicht auf meinen namen du hassliche missgeburt,nego citaj i ako imas doprinesi sta temi a ako ne prekini. I na srpsko-hrvatskom mi se obracaj,jel ti jasno gnjido hitlerovska?

normalno da ste imali 75% ljep ste plan napravili bili sjecam se ja to . bili ljepo naoruzani aha protiv civila jebo te jeste jaki .sjecam se kako se desilo u Doboju isto ko da je jucer bilo poceli pravit bunkere u gradu pita moj otac vojnika sto ce ti bunker kaze vojnik ma protiv protivnika kaze otac ma protiv kojih nema odgovora od vojnika.imali puno sjednica prije nego sto ce napasti muslimane i hrvate .sve planirano bilo.i sta se desi nedelja ujtru dolaze junaci naoruzani i govore izlazite ljudi nece vam nista biti aha nece k..... nista biti.cujemo kako civiliste tucu u zatvoru tucu ih tako samo da uniste to muslimansko i hrvatsko.lijepo kasarnu bezacovali vec dane prije i onda nas napali super plan.a da ja tebe nesto pitam moj Karadzicu jesi se i ti to borio dole pa govoris uvjek mi koji mi jesili uopce bio dole za vrjeme rata ja nevjerujem .ti bi se usro u gace da si bio dole.samo pricaj ko prazan mlin normalno sigurno si ovdje sada na sigurnom mjestu pa pricas a da je poceo rat da cujem bili ti to iso borit se za svoju republiku srpsku ha bi kurac

jugo-jebe-dugo
    Guck nicht auf meinen namen du hassliche missgeburt,nego citaj i ako imas doprinesi sta temi a ako ne prekini. I na srpsko-hrvatskom mi se obracaj,jel ti jasno gnjido hitlerovska?

on nezna srpski,on je svabo .

es freut mich stefan_dusan, dass du deine wahre natur hier gezeigt hast.

a sto se tice doktora psihjatra, malo se gospodin presao u svom razmisljanju da ce jednog dana biti na celu jedne nove srpske drzave kao car vladar ... hehehe ... cudno kako to svi vi za vlasti tragate i tragicno zavrsite ... i nemoj mi reci da je super sto si na slobodi, svaki dan se skrivati i skociti kad neko kucne ... super zivot svaka cast ... pravi karadzic se negdje skriva ... ne moze nigdje ... svi ga, osim naravno njegovih pristalica, gledaju kao monstruma ... a i srpski narod u sebi zna da se s njim dobro zajebo, al sta ces gdje si tu si.

Seite 1 von 11 12345 ... LetzteLetzte