BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 9 von 9 ErsteErste ... 56789
Ergebnis 81 bis 88 von 88

Del Ponte legt Berufung gegen Freispruch von Kosovo-Albanern

Erstellt von jugo-jebe-dugo, 05.01.2006, 15:40 Uhr · 87 Antworten · 2.555 Aufrufe

Zitat Zitat von Gjakova
    ja ja jetzt bin deki zeig mir eine quelle oder ein bild oder irgendwas wo steht das die UCK kämpfer jugo zivilisten misshabdelt haben ausser serbische die bassiern nur auf lügen
    wir haben sauber gekriegt ohne zivilisten eunzumischen aber ihr seit auf zivilisten los gegeangen gegen baby habt ihr gekämpft und dann zeigt ihr noch euer scheiss 3 finger zeichen
    Zeig drei Finger mit deiner Hand genauso grüsst man sich in Beograd. DFu frisst deine Pizza ich ess Pasulj durch dieses Essen haben wir Sieg und Ruhm als die Welt noch mit Hand und Fingern ass, in Serbien hatte man Messer Gabel und Glas. 8)

aha ihr habt messer glas und aber ihr wisst nicht wie man es bedient
    hahah schon scheisse

Zitat Zitat von Gjakova
    hahah schon scheisse
    Die Serben haben das Besteck erfunden 8) innerhalb der Römerzeit 8)

hahahahahahahahahahahahahahahahahaha der war lustig hahahahahahahahahahahahahahaha nein sag doch der erste mensch war ein serbe oder das erste flugzeug wurde von einem serben erfunden ahahahahahahahahaha der ist nr.1 für mich denn muss ich weiter erzählen

Feuerengel
    Zitat Zitat von Srpski-Cedo
    Zitat Zitat von Gjakova
    hahah schon scheisse
    Die Serben haben das Besteck erfunden 8) innerhalb der Römerzeit 8)
    Natürlich

Zitat Zitat von Gjakova
    hahahahahahahahahahahahahahahahahaha der war lustig hahahahahahahahahahahahahahaha nein sag doch der erste mensch war ein serbe oder das erste flugzeug wurde von einem serben erfunden ahahahahahahahahaha der ist nr.1 für mich denn muss ich weiter erzählen
    Die serben haben das besteck erfunden weil sie laut grossalbanomogolidischen angaben servierer waren "Serven" "Serben" und denn Römern gegenüber sauber und hygienisch dienen müssten hatten sie das BESTECK ERFUNDEN! WIR SERBEN WAREN DIE ERSTEN WEISSEN EUROPÄER! WIR SERBEN HABEN DENN WECHSELSTROM ERFUNDEN! ELEKTRISCHEN STUHL MIT WECHSELSTROM? was habt ihr albaner erfunden? HJAHAHAHAHHAHA! garnichts!

Zitat Zitat von TigerS
    Zitat Zitat von Tauli
    Zitat Zitat von TigerS
    Zitat Zitat von Tauli
    Zitat Zitat von TigerS
    OOOO jetzt sei doch net so ich meins doch net böse warum willst mir jetzt net sagen ich hör mir das an ich bin nicht alwissent also belehre mich gvieleicht weckst ja was in mir also ich habe nichts von diesem dorf gehört das da was pasiert ist ? also was ist dein problem
    Pahhh.........ich als Albaner weiss das sogar!
    ja dann kanst du es mri ja verklickern ? ich habe in meine ganzen leben noch nie von dieser stadt oder dorf gehört und kein serbe denn ich kenne hat mir was von da erzählt also bitte leg loss
    Also es ist ganz einfach.........es geht um.......................ähmmmm.....also lediglich gehts ja um.............................ähmm diese..................ähhhhhhhhhhhhhhhhhhhhm..... .............sorry muss weg.

Kein Schimmer!
    du bisch ja ein witziger junge bu bu bu

hat jeman dschimmer davon was schwaller meinte
    TADIĆ U POSETI BRATUNCU I KRAVICAMA
    POLITIKA - SVET I MI - Subota, Januar 07, 2006 13:24 RTS
    Predsednik Srbije Boris Tadić ocenio je u Bratuncu da ne samo mi, već i svet mora da zna za patnju i našeg naroda i da imamo pravo na tu istinu, iznad svega zbog onih koji su izgubili živote u ratu u Bosni i Hercegovini.

Tadić je posetio Bratunac povodom obeležavanja 13. godišnjice stradanja Srba u tom kraju. On je posetio spomen sobu u zgradi boračke organizacije u tom gradu, gde je su izložene fotografije 650 boraca Vojske Republike Srpske iz Bratunca, poginulih u ratu od 1992. do 1995.

'Ovo je spomen soba naše nesreće i našeg stradanja. Ne samo mi već i svet mora da zna za patnju i našeg naroda. Imamo pravo na tu istinu, iznad svega zbog onih koji su izgubili živote u ovom ratu. Večna slava svim poginulima i moje večno poštovanje', upisao je Tadić u spomen knjigu.

Predsenik Srbije prisustvovao je obeležavanju 13. godišnjice stradanja Srba u Kravici kod Bratunca, gde je na spomen obeležje položio venac i poklonio se senima 3.280 srpskih žrtva iz srednjeg Podrinja, koje su 1992. i 1993. godine ubile muslimanske snage iz Srebrenice, pod komandom haškog optuženika Nasera Orića.

Tadić je prethodno sa predsednikom RS Draganom Čavićem, predsednikom Skupštine RS Dušanom Stojčićem i ministrom inostranih poslova BiH Mladenom Ivanićem psisustvovao parastosu koji je služen u crkvi Svetog Petra u Kravici za 49 srpskih civila iz tog mesta koji su muslimanske snage ubile na Božić, 7. januara 1993.

Pored 49 ubijenih srpskih civila na današnji dan pre 13. godina, među kojima je više starijih lica, 86 je tada ranjeno u Kravici. Više od 30 sela i zaselaka oko Kravice je spaljeno, a srušeno je 750 stambenih i 13 društvenih objekata od kojih još ni četvrtina nije obnovljena.

Više od 1.000 Srba iz Kravice je tada našlo spas u Srbiji. Tako se ponovila sudbina koja je zadesila njihove očeve i majke koji su pre 51 godinu, u proleće 1942. godine, u Drugom svetskom ratu, bežeći od ustaško-muslimanskih jedinica našli spas prelaskom reke Drine.

Za zločine počinjene na Božić 1993. godine nad Srbima u Kravici još nijedan Bošnjak nije osudjen. Jedino je Haški tribunal podigao optužnicu protiv Orića, ratnog komandanta muslimanskih jedinica iz Srebrenice. Ceremoniji obeležavanja 13. godišnjice stradanja Srba u Kravici nije prisustvovao nijedan predstavnik međunarodne zajednice.

Pored više stotina stanovnika Kravice i Bratunca ovoj manifestaciji prisustvovali su predstavnici izvršne i zakonodavne vlasti i boračke organizacije RS, Udruženja porodica poginulih boraca i predstavnici opština Birčanskog regiona.

Na spomen obeležje zrtvama u Kravici, pored Tadića, vence su položili Čavić, Stojčić, Ivanić, ministar za pitanje boraca RS Miodrag Beretić i ministar unutrašnjih poslova Darko Matijašević. Vence su položili i Drago Vuković, u ime člana predsedništva BiH, u ime Boračke organizacije RS Savo Cvetinović i potpredsednik Saveza logoraša RS Slavko Jovičić. Predsednik Srbije je prošle godine odao poštu žrtvama koncentracionog logora u Gradini i bio u Srebrenici, 11. jula.

http://www.rts.co.yu/jedna_vest.asp...r&IDNews=137898

Tadić u Kravicama
    7. januar 2006. | 13:58 -> 19:09 | Izvor: B92, RTS
    Bratunac -- Predsednik Srbije Boris Tadić u poseti je selu Kravice kod Bratunca, gde su tokom rata u BiH muslimanske snage ubile 49 Srba.

Slike ubijenih sa izložbe 2001. (arhiva, Fonet)

7. januara 1993. ubijeno je 49 civila, a 86 je tada ranjeno. Više od 30 sela i zaselaka oko Kravice je spaljeno, a srušeno je 750 stambenih i 13 društvenih objekata, od kojih je obnovljena četvrtina. Predsednik Srbije Boris Tadić ocenio je u Bratuncu da "ne samo mi, već i svet mora da zna za patnju i našeg naroda, i da imamo pravo na tu istinu, iznad svega zbog onih koji su izgubili živote u ratu u BiH".

U Kravicama kod Bratunca je na spomen-obeležje položio venac za 3.280 srpskih žrtva iz srednjeg Podrinja, koje su 1992. i 1993. godine ubile muslimanske snage iz Srebrenice, pod komandom haškog optuženika Nasera Orića. Za taj zločin niko nije osuđen, ali je Haški tribunal podigao optužnicu protiv Orića, ratnog komandanta muslimanskih jedinica.

Tadić je posetio Bratunac povodom obeležavanja 13. godina od ubistva srpskih civila u tom kraju. On je posetio spomen-sobu u Bratuncu, gde je su izložene fotografije 650 boraca Vojske Republike Srpske iz Bratunca, poginulih u ratu od 1992. do 1995. Kako je saopšteno agenciji Beta iz kabineta predsednika Srbije, Tadić je posetio spomen sobu u Bratuncu i razgovarao sa članovima porodica žrtava, koji su mu opisali svoje tragedije.

Tadić je u spomen knjigu upisao da je to "spomen soba naše nesreće i našeg stradanja". "Ne samo mi, već i čitav svet mora da zna za patnju i našeg naroda. Imamo pravo na tu istinu iznad svega zbog onih koji su izgubili život u ovom ratu. Večna slava svim poginulim i moje večno poštovanje", zapisao je Tadić.

Postavljanje kamena temeljca za spomenik 2001. (arhiva, Fonet)

On je, sa predsednikom Republike Srpske Draganom Čavićem i ministrom inostranih poslova BiH Mladenom Ivanićem, razgovarao sa članovima porodica bratunačkih žrtava. Tadić je u Crkvi svetih Pavla i Petra prisustvovao parastosu bratunačkim žrtvama, a zatim na groblju u Kravicama položio venac žrtvama. Tu priliku Tadić je iskoristio da na kraju kratko razgovarao sa Čavićem i Ivanićem o glavnim političkim temama Srbije, BiH i Republike Srpske.

Prošle godine, predsednik Tadić je odao počast jasenovačkim žrtvama u Gradini i žrtvama srebreničkih muslimana

www.b92.net

Zitat Zitat von Srpski-Cedo
    Zitat Zitat von Gjakova
    Die serben haben das besteck erfunden weil sie laut grossalbanomogolidischen angaben servierer waren "Serven" "Serben" und denn Römern gegenüber sauber und hygienisch dienen müssten hatten sie das BESTECK ERFUNDEN! WIR SERBEN WAREN DIE ERSTEN WEISSEN EUROPÄER! WIR SERBEN HABEN DENN WECHSELSTROM ERFUNDEN! ELEKTRISCHEN STUHL MIT WECHSELSTROM? was habt ihr albaner erfunden? HJAHAHAHAHHAHA! garnichts!
    Das hört sich an, als hätte ihr auch das Wort Großmaul erfunden!

Seite 9 von 9 ErsteErste ... 56789