BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 1 von 14 1234511 ... LetzteLetzte
Ergebnis 1 bis 10 von 132

Demoliran još jedan srpski auto

Erstellt von Gast829627, 26.07.2009, 22:55 Uhr · 131 Antworten · 3.751 Aufrufe

Gast829627

nedelja, 26. jul 2009, 16:56 -> 17:45

Nekoliko mladića u okolini Šibenika napalo porodičnu kuću Beograđanina Dragana Milutinovića i pritom demolirala njegov automobil.

U Zatonu, kraj Šibenika, za sada nepoznati mladići noćas su napali kuću poznatog beogradskog zlatara Dragana Milutinovića (53), inače oženjenog Hrvaticom iz tog mesta.
    Noćas oko 1.30, javlja portal Index.hr, odigrala se prava drama, kada je grupa mladića uz povike "Ubij Srbina" i "Srbe na vrbe", oštetila vozilo "micubiši spejs star", koji je bio parkiran ispred porodične kuće Milutinovića, i sa njega otkinula i odnela beogradske registarske oznake.
    "Nisam želeo iz straha izlaziti, ali sam čuo uvrede na moj etnicitet, za koje držim da ih po ničemu nisam zaslužio i one mi više smetaju od nastale štete na vozilu", rekao je Milutinović za Jutarnji list.
    Rekao je i da su napadu prethodile uvrede na plaži upućene od vršnjaka njegovoj maloletnoj deci, čemu nije pridavao pažnju, smatrajući da su to "dečja posla".
    Policija i dalje traga za počiniocima.
    Inače, ovo je već drugi napad na srpske turiste, koji je evidentiran u hrvatskim medijima i uveden u policijske dokumente.
    Nedavno su mladići iz Plata u Župi dubrovačkoj demolirali automobil gostu iz Srbije, koji se odmarao u Hotelu Plat.

RTS :: Demoliran jo? jedan srpski auto

furchtbar....wann hört endlich diese sinnlose faschistenscheizze auf???

ps.liest mal die kommentare unter dem artikel....
    einer wird euch komisch vorkommen.....bin gespannt wer ihn zuerst entdeckt

der unterste?

Grasdackel
    Das arme Auto.

Gast829627
    Zitat Zitat von Djuka Beitrag anzeigen
    der unterste?

hä???......nein....warum?

Baader
    Bila sam mala curica pre vise od 30 godina kad su mlatili s lancima Italijane u Tribunju. Moj tata ih je par nokautirao. Inace Italijane su lovili po onom velikom parku. Podsecalo je na americke filmove. Da bi se osvetili sav su kamp zaprasili protiv komaraca oko 3 ujutru. Sad sta da radi Hrvatica? Ne znam ali iduci put ce ubiti nekog, a on nije odrastao po domovima kao moj tata pa ne zna saketanje.

WTF?

Gast829627
    Zitat Zitat von Grdelin Beitrag anzeigen
    Das arme Auto.

war ja auch ein unschuldiger asiate ne?

Zitat Zitat von Baader Beitrag anzeigen
    Bila sam mala curica pre vise od 30 godina kad su mlatili s lancima Italijane u Tribunju. Moj tata ih je par nokautirao. Inace Italijane su lovili po onom velikom parku. Podsecalo je na americke filmove. Da bi se osvetili sav su kamp zaprasili protiv komaraca oko 3 ujutru. Sad sta da radi Hrvatica? Ne znam ali iduci put ce ubiti nekog, a on nije odrastao po domovima kao moj tata pa ne zna saketanje.

WTF?

Gast829627
    Zitat Zitat von Baader Beitrag anzeigen

WTF?

Zitat Zitat von Legija Beitrag anzeigen
    hä???......nein....warum?

war jetzt eher so geraten.... wegen diesem 22-3 bist Ich kapiert habe das Ich dazu 22/3 schreiben würde.... aber dann habe Ich mir den durchgelesen, und naja

Das war bestimmt der Demolition Man

Seite 1 von 14 1234511 ... LetzteLetzte