BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 1 von 3 123 LetzteLetzte
Ergebnis 1 bis 10 von 25

Dokle bre vise?

Erstellt von BitterSweet, 22.12.2005, 01:49 Uhr · 24 Antworten · 1.234 Aufrufe

Dokle bre vise?

Svetko Mlinar, Srbin iz Benkovca koji je nedavno napadnut, a na njega bio nahuskan pas da ga siluje nadjen je obesen u drvarnici pored svoje kuce u Benkovcu. Ovo je potvrdila i Zadarska policija koja je pronasla mrtvog Mlinara.

Pitam se kada ce odredjeni sloj ljudi u Hrvatskoj shvatiti u kom veku zive? Dok su se u Srbiji gotovo izjednacila prava Srba i Hrvata, u Hrvatskoj Srbi ne mogu ni da zive normalno.

Kein bock das auf deutsch jetzt zu schreibe,
    Der serbe, der von den kroatischen jugendlichen missbraucht wurde, wurde neben sein haus aufgehängt. Das war mit den Hunden der scheis...
    Manche errinern sich noch,
    ganz besonders Tauli der sich drüber lustig gemacht hat...

Re: Dokle bre vise?

Zitat Zitat von montagnes-noires
    Svetko Mlinar, Srbin iz Benkovca koji je nedavno napadnut, a na njega bio nahuskan pas da ga siluje nadjen je obesen u drvarnici pored svoje kuce u Benkovcu. Ovo je potvrdila i Zadarska policija koja je pronasla mrtvog Mlinara.

Pitam se kada ce odredjeni sloj ljudi u Hrvatskoj shvatiti u kom veku zive? Dok su se u Srbiji gotovo izjednacila prava Srba i Hrvata, u Hrvatskoj Srbi ne mogu ni da zive normalno.

Kein bock das auf deutsch jetzt zu schreibe,
    Der serbe, der von den kroatischen jugendlichen missbraucht wurde, wurde neben sein haus aufgehängt. Das war mit den Hunden der scheis...
    Manche errinern sich noch,
    ganz besonders Tauli der sich drüber lustig gemacht hat...
    Das ist ne ganz grosse Schande.Die jugentlichen die das gemacht haben gehören für mindestens 20 Jahre eingesperrt.Zusätzlich sollen sie selber...
    im Knast...sowas macht wütend...

Nochmal der ganze Vorfall

Vijesti Hrvatska

24.11.2005 20:06

ZLOSTAVLJANJE Stravično iživljavanje maloljetnika u Benkovcu
    Nahuškali psa da siluje starca
    Autor Frane ŠARIĆ

Dvojica maloljetnika od kojih 16 ili 17 godina oko ponoći ušla su mi u kuću, udarili me šakama u vrat, svezali, polegli me na krevet i natjerali psa da me siluje. Kad sam osjetio psa u svojoj stražnjici, brzo sam se izmakao, a mladići su me odvezali i pobjegli. Prije toga su mi ukrali oko 600 kuna.

Policajci su se čudili
    Stravičnu priču ispričao nam je kroza suze 71-godišnji Svetko Mlinar iz Benkovca koji tvrdi da je žrtva pljačke i sodomije zato što je Srbin. On naime ističe da ga već dulje maltretiraju, psuju mu srpsku majku i razbijaju po kući. Taj je Benkovčanin samac jer mu je prošle godine umrla supruga, a kći mu živi u Kanadi.
    Policija je uzela pokrivače i odnijela ih na analizu, a kad sam im pričao o tim dječacima i tom velikom crnom psu, čudili su se kako ne znam koji su i rekli da bih ih sigurno prepoznao da sam ih vidio. No udarili su me u vrat i bio sam omamljen, ispričao nam je Svetko Mlinar, koji tvrdi da je zbog zadobijenih ozljeda od liječnika dobio mast.
    U benkovačkom Domu zdravlja liječnica Jasenka Klarić rekla nam je kako je pregledala Svetka Mlinara i da ne može potvrditi, ali ni opovrgnuti cijeli događaj.

Bez traga
    Naime, Jasenka Klarić tvrdi kako nije našla nikakve tragove ni ogrebotine na starčevu tijelu te da je preporučila pregled kirurga i psihijatra. Neslužbeno je čula kako ni kirurg nije pronašao trag.
    Istina je da je pacijent imao prije problema s alkoholom, no koliko znam u posljednje vrijeme ne i nije bio sklon izmišljanju. Uistinu ne znam je li se stravičan događaj dogodio ili ne, rekla nam je Jasenka Klarić, a neki su nam Benkovčani rekli kako ima nekih nelogičnosti u starčevim tvrdnjama o tome od koga je tražio pomoć. Naime, starac je, što neki također smatraju nelogičnim, navodno tek ujutro tražio pomoć iz obližnjeg dućana, no ondje su to demantirali. Ipak, starca je zbog toga jer je nagluh dijelom bilo i teško razumjeti u vezi s time od koga je prvo zatražio pomoć.

http://www.vecernji.net/newsroom/new...25472/index.do

Srbin na kojeg su maloljetnici nahuškali psa pronađen mrtav
    Objavljeno prije 60 minuta

STRAŠNO, STRAŠNIJE NE MOŽE BITI

SVETKO MLINAR, 71-godišnji Srbin koji je krajem studenog završio na naslovnicama zbog tvrdnje da su dva maloljetnika nahuškala psa da ga siluje, pronađen je obješen u drvarnici pokraj svoje kuće Benkovcu, priopćila je policija.

Kako se navodi u jutrošnjem priopćenju zadarske Policijske uprave, policija je Mlinara pronašla obješena u drvarnici pokraj njegove kuće u Benkovcu, a očevidom je utvrđeno da nema tragova koji bi upućivali da je počinjeno kažnjivo djelo nasilja.

Na Patološkom odjelu Opće bolnice u Zadru danas će biti obavljena obdukcija kako bi se utvrdio točan uzrok smrti.

Mlinar, koji je, kako se sumnja, počinio samoubojstvo, obavijestio je prije 20-ak dana javnost i policiju kako su dvojica nepoznatih počinitelja noću upala u njegov dom, pretukla ga, a zatim i nahuškala psa da ga siluje. Liječnički pregledi i kriminalistička obradba nisu potvrdili Mlinarove tvrdnje, kazala je glasnogovornica PU-a Sandra Poljak-Jurinčić.

Ona ističe da je Mlinar u nekoliko navrata davao naznake da će se ubiti pa je policija u dva navrata angažirala službu hitne pomoći.

Inače, optužbe Mlinara da je napadnut izazvale su oštre reakcije čelnika srpske etničke zajednice u Hrvatskoj. Policija je temeljito obradila slučaj i nije potvrdila njegove navode, a dio materijala poslan je na vještačenje u Zagreb, odakle se rezultati još očekuju.

U policiji kažu da za sada nisu potvrđeni navodi da je Mlinar napadnut, da je na njega nahuškan pas te da nema tragova da je uopće bilo provale u njegov dom.

(Foto: Večernji list)

Bez traga
    Naime, Jasenka Klarić tvrdi kako nije našla nikakve tragove ni ogrebotine na starčevu tijelu te da je preporučila pregled kirurga i psihijatra. Neslužbeno je čula kako ni kirurg nije pronašao trag.
    Istina je da je pacijent imao prije problema s alkoholom, no koliko znam u posljednje vrijeme ne i nije bio sklon izmišljanju. Uistinu ne znam je li se stravičan događaj dogodio ili ne, rekla nam je Jasenka Klarić, a neki su nam Benkovčani rekli kako ima nekih nelogičnosti u starčevim tvrdnjama o tome od koga je tražio pomoć. Naime, starac je, što neki također smatraju nelogičnim, navodno tek ujutro tražio pomoć iz obližnjeg dućana, no ondje su to demantirali. Ipak, starca je zbog toga jer je nagluh dijelom bilo i teško razumjeti u vezi s time od koga je prvo zatražio pomoć.
    Ist aber merkwürdig das er keine kratzer auf dem Rücken hatte...?

Naja fazit bleibt das die Jugentlichen bei einem 71 jährigen eingebrochen sind.Das ist schon schlimm genug.Und wenn sich vor Gericht die anderen anschuldigungen bewahrheiten...dann gute Nacht kroatien...

Zitat Zitat von MorningGlory
    Bez traga

neverujem recima tih navodnih lekara....kao ni hrvatskoj policiji koja navodno traga a najzadnje u sta verujem je hrvatsko pravosudje, koje ne postoji...

Zitat Zitat von Shvaler
    Zitat Zitat von MorningGlory
    Bez traga

neverujem recima tih navodnih lekara....kao ni hrvatskoj policiji koja navodno traga a najzadnje u sta verujem je hrvatsko pravosudje, koje ne postoji...
    Man kann nur hoffen das die Tat vollkommen aufgeklärt wird.Das hängt von einzelnen Menschen ab wie z.B der Richer oder Polizisten.Hoffentlich sind das Menschen die jetzt nicht auf die Religion des Opfers in Vordergrund stellt.
    Ist aber auch sicher das Kroatien Justitz nicht gerade sich mit Ruhm bekleckert hat.Gerade letztens sollte ein Autor wegen verleumdung sogar ins Gefägniss.Ist wirklich abhängig vom Richter...hoffe der verurteilt diese unmenschen für lange lange Zeit.Gut das die EU zuschauen wird.

Als allererstes muss ich sagen das mir die komentare nicht gefallen die hier gegen kroatien gemacht werden!!!

In serbien ists doch nicht anders!!! Wieviele Kroaten, Bosnier oder Albaner sind denn bisher nach dem krieg bei euch gepeinigt worden???

Solche zustände sind doch überall! In Bosnien werden Kroaten und Serben terrorisiert, in Serbien werden Bosnier und Kroaten terroriesiert und in Kroatien werden Bosnier und Serben terroriesiert...aber lassen wir dieses thema jetzt!!!

Zum Hauptthema:

Hoffentlich werden die dummen Faschokiddies für die nächsten 20 jahre eingesperrt!!!

Aber mit dem Tod von dem betroffenen...schaun wir erstmal was dabei rauskommt!!! Vielleicht hat er sich selbst erhängt!!! Sowas, was ihm wiederfahren ist, ist etwas schreckliches!!! Es wäre nicht das erstemal das sich gewaltopfer etwas antun!!! Falls es mord war...die Wichser werden erwischt und werden ihre gerechte strafe bekommen ( Lebenslänglich mit anschließender sicherungsverwahrung wenn nach mir ginge!!! )

Zitat Zitat von Gugica
    Als allererstes muss ich sagen das mir die komentare nicht gefallen die hier gegen kroatien gemacht werden!!!

In serbien ists doch nicht anders!!! Wieviele Kroaten, Bosnier oder Albaner sind denn bisher nach dem krieg bei euch gepeinigt worden???

Solche zustände sind doch überall! In Bosnien werden Kroaten und Serben terrorisiert, in Serbien werden Bosnier und Kroaten terroriesiert und in Kroatien werden Bosnier und Serben terroriesiert...aber lassen wir dieses thema jetzt!!!

Zum Hauptthema:

Hoffentlich werden die dummen Faschokiddies für die nächsten 20 jahre eingesperrt!!!

Aber mit dem Tod von dem betroffenen...schaun wir erstmal was dabei rauskommt!!! Vielleicht hat er sich selbst erhängt!!! Sowas, was ihm wiederfahren ist, ist etwas schreckliches!!! Es wäre nicht das erstemal das sich gewaltopfer etwas antun!!! Falls es mord war...die Wichser werden erwischt und werden ihre gerechte strafe bekommen ( Lebenslänglich mit anschließender sicherungsverwahrung wenn nach mir ginge!!! )

In Serbien wurde keinem Koraten, Albaner oder Bosniaken ein Haar gekrümmt. Alleine in Pancevo haben wir einige hundert Muselmanen die während des KRieg nach Pancevo geflohen sind!!!!

Seite 1 von 3 123 LetzteLetzte