BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 5 von 5 ErsteErste 12345
Ergebnis 41 bis 49 von 49

Fahrudin Radončić

Erstellt von BosnaHersek, 18.09.2010, 02:31 Uhr · 48 Antworten · 2.920 Aufrufe

Sieht gut aus für unseren Rado.

10 tausend Menschen in Zenica und Tuzla auf Veranstaltungen seiner Partei. Ma neka pobjedi ako bog da.

I u Tuzli skup od 10.000 ljudi

Tuzla:

Zenica:

Dragi moji,

Bosna i Hercegovina nalazi se na velikoj i dramatičnoj historijskoj prekretnici. Izborni rezultat 3. oktobra odredit će sudbinu države, odnosno hoće li ona nastaviti samourušavajući petnaestogodišnji kontinuitet ekonomskog nerazvijanja, zaostajanja, političkih tenzija i sukoba i potpune nebrige prema građanima i narodu.

Činjenica da smo po zvaničnim podacima, kao država, prvi u Evropi po broju nezaposlenih, po broju siromašnih, te po korupciji i državnoj mafiji govori kakvu vlast ova zemlja trenutno ima i kakvi je ljudi vode.

Jedino nova politička snaga, uz pomoć građana, i to na biralištima, može zaustaviti vlast koja nije u stanju da izgradi nove vrijednosti i sa regionom i Evropom se takmiči u novim vrijednostima, u izgradnji i pravljenju političkog i ekonomskog ambijenta koji će nadvladati beznađe i strah šta će biti sa ovom državom i narodom.

Zato vas pozivam da masovno iziđete na izbore i dobro razmislite o sljedećem: kada budete davali svoj glas, pogledajte u prošlost, jer ćete tako najbolje vidjeti kakva će biti budućnost ako je opet damo u ruke nesposobnima.

NOVA LICA - NOVA BIH!

I Krajišnici masovno podržali SBB BiH

U velikoj sportskoj dvorani "Luke" u Bihaću, pred više od 2.000 ljudi, Savez za bolju budućnost BiH - SBB BiH Fahrudin Radončić predstavio je danas svoje kandidate iz Krajine za kantonalni, federalni i državni nivo.

SBB BiH - I Kraji

curica
    Zitat Zitat von hamza-gazija Beitrag anzeigen
    Was willst du denn eigentlich?
    Diskutieren, das hier ist ja ein Forum.

Kennst du ihn , oder seine Geschichte?
    Persönlich kenn ich ihn nicht, DU ETWA?
    Hab aber schon einiges über ihn gelesen.

Hattest du ein ARBiH Anzug an oder er?
    Nein, ich hatte keinen an aber du ganz bestimmt. :

Ich hab sogar ein Bild von ihm 1995 in Aktion... Aus euch spricht nur Neid, weil Leute wie ihr es nie zu etwas bringen werden, und deshalb gönnt ihr erfolgreichen Menschen nichts, noch nichteinmal euren eigenen Landsleuten und Menschen, die etwas für euer Land tun...
    Du kennst mich nicht persönlich, weißt nicht wie ich erzogen wurde, kennst meine Familie nicht, hast keine Ahnung was ich beruflich, schulisch mache und gemacht habe, also halt einfach deine Fresse, was dieses Thema betrifft, schaffst du das, ja? Sehr schön.

Du findest er sei der Richtige? Ok, hab ich ja nix dagegen, schreib ja nur meine Meinung.

Aber Hauptsache "RATNI PROFITER", aber nie an einer Wahl teilgenommen

Narod krenuo za Radončićem!

Veličanstven skup Saveza za bolju budućnost BiH u Sarajevu

Prepun trg pred zgradom Narodnog pozorišta u Sarajevu i više hiljada ljudi koji su ovacijama i skandiranjem večeras pozdravili kandidate Saveza za bolju budućnost BiH - SBB BiH Fahrudin Radončić, najbolje potvrđuju rečenicu akademika Muhameda Filipovića da je "narod krenuo za Radončićem i Savezom za bolju budućnost BiH".

SBB BiH - Narod krenuo za Radon

Der Mann hat zwar gute Ideen ist aber zu sehr auf die Bosniaken bedacht.

Deshalb hab ich ihm meine Stimme nicht gegeben.
    Würde mich aber freuen,wenn er mit einer der mir favorisierten Parteien kollationieren würde.

Nur keine sda,zabih oder ssnsd...

Hier könnt ihr vieles wichtiges sehen und erfahren:

SBB BiH - Video prilozi

Zitat Zitat von Urban Legend Beitrag anzeigen

Würde mich aber freuen,wenn er mit einer der mir favorisierten Parteien kollationieren würde.

VIDEO / Tihić: "Nisam mogao da vjerujem da se može napraviti tzv. "crveno-crna" koalicija Lagumdžije i Radončića"

Na pitanje da li je iznenađen zbližavanjem SBB-a i SDP-a, tj. Radončića i Lagumdžije, Tihić je odgovorio:

"Ja sam te informacije imao i ranije, i prosto nisam mogao da vjerujem da se može napraviti ta tzv. "crveno-crna" koalicija, posebno imajući u vidu sve ono što je Lagumdžija pretrpio od strane Radončića. Ne mogu sada tvrditi da je to buduća koalicija, iz kojih razloga Lagumdžija i SDP koketiraju... Oni su javno i jasno rekli da će ići sa njima u koaliciju, a ja sam odmah od početka rekao da SDA, i dok je Sulejman Tihić predsjednik, neće ići u koaliciju sa privatnom strankom Fahrudina Radončića"

24sata.info - VIDEO / Tihi

Zitat Zitat von Urban Legend Beitrag anzeigen

Er ist auch Bosniake aber er ist nicht auf Bosniaken bedacht sondern auf Bosnien das ist der unterschied. Mit Radoncic wird es allen in Bosnien besser gehen

Seite 5 von 5 ErsteErste 12345