BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 9 von 14 ErsteErste ... 5678910111213 ... LetzteLetzte
Ergebnis 81 bis 90 von 134

Fahrudin Radoncic eröffnet neue Partei

Erstellt von hamza m3 g-power, 05.11.2009, 23:37 Uhr · 133 Antworten · 15.534 Aufrufe

kaurin
    Zitat Zitat von hamza-gazija Beitrag anzeigen
    checkse das nicht, dass er kein crno gorac ist und du hast nicht zu entscheiden für wen bosnien ist und für wen nicht. für was hällst du dich radoncic ist ein 10x besserer "bosanac " bzw bosnjak als du. er gehört zu den kämpfern die bosnien am leben hielten wärend du noch muttermilch getrunken hast du komplex opfer
    Lies doch einfach was ich schreibe.
    Ako zivi u Bosni i smatra se Bosanacom onda i je!

Ja sam sam tebe samo pitao sta ti kao Crnogorac imas sa Bosnom?

Nemas normalni odgovro?

I kao drugo: Novi si ovde i namas pojma zasto sam ono Emiru napiso. On pise da je taj tip Crnogorac a ne Bosnac iako su samom njemu starci iz Crne Gore a on sebe sam smatra Bosnacom. Kuzis?

I vise je bila sala nego ozbiljno... ali ako si tako osjetljiv onda bi se ja dobro pito ko ovde ima komplekse.

A inace te ostale gluposti sto pises.... kannst dich damit mit Gleichaltrigen im Kindergarten streiten.

10 vise Bosanac, geni , ponosni Bosanac trala la za take me stvari znas kako boli kurac. Pored mene moze svako biti Bosanac ko zeli . Sam naravno da pitam ako bi mi npr. Makedonac reko da se smatra Bosnacem.

Sam kazem. Ja da sam porijeklom iz Njemacke reko bi da sam Njemac a ne Francuz.

hamza m3 g-power
    Zitat Zitat von kaurin Beitrag anzeigen
    Lies doch einfach was ich schreibe.
    Ako zivi u Bosni i smatra se Bosanacom onda i je!

Ja sam sam tebe samo pitao sta ti kao Crnogorac imas sa Bosnom?

Nemas normalni odgovro?

I kao drugo: Novi si ovde i namas pojma zasto sam ono Emiru napiso. On pise da je taj tip Crnogorac a ne Bosnac iako su samom njemu starci iz Crne Gore a on sebe sam smatra Bosnacom. Kuzis?

I vise je bila sala nego ozbiljno... ali ako si tako osjetljiv onda bi se ja dobro pito ko ovde ima komplekse.

A inace te ostale gluposti sto pises.... kannst dich damit mit Gleichaltrigen im Kindergarten streiten.

10 vise Bosanac, geni , ponosni Bosanac trala la za take me stvari znas kako boli kurac. Pored mene moze svako biti Bosanac ko zeli . Sam naravno da pitam ako bi mi npr. Makedonac reko da se smatra Bosnacem.

Sam kazem. Ja da sam porijeklom iz Njemacke reko bi da sam Njemac a ne Francuz.
    dobro jarane izvinjavam se onda nisam te skonto. slusaj mi bosnjaci(nema veze koje vjere nisam ja nacionalista) nismo regionalni narod nego kulturni/etnicki... tako da ima nas i u makedoniji po 20.000 al ima nas i u crnoj gori. nema veze jel oni imaju bosansko drzavljanstvo ili ne. to nije bitno. bitno je da nisu zaboravili ko su i sta su. imamo ista imena ko vi, istu kulturu, iste pjesme, isti jezik(akcenat), isti mentalitet isto porijeklo brate mi smo jedno
    ja se smatram bosnjakom zato sto nosim porijeklo iz hercegovine direktno iz kuce kulin bana iako sam iz crne gore... a ima i dosta crno goraca koje su porijeklom iz krajine. al nema veze sta je bilo bitno je sta je sad i kako mozemo od bosne napraviti jednu modernu ponosnu zemlju(bez srba ili hrvata nego sa bosancima bilo koje vjere) vozdra

Sbb=sda=snsd=hdz=sds=srs=bsp= sranje!!! Isti kurac drugo pakovanje!

Emir
    Zitat Zitat von Denkovic Beitrag anzeigen
    Sbb=sda=snsd=hdz=sds=srs=bsp= sranje!!! Isti kurac drugo pakovanje!

Zitat Zitat von Emir88 Beitrag anzeigen
    Koji je vama Kurac?

Vi koda nezelite napredak Bosne

Zitat Zitat von bosna505 Beitrag anzeigen
    Koji je vama Kurac?

Vi koda nezelite napredak Bosne
    Napredak s Radoncicem? Daj ne seri, najveci muslimanski nacionalist i mafioso i potpuno antisrpski covjek. Kako ce bolan on voditi Bosnu ka boljoj buducnosti?!

Ljudi u BiH su zrtve nacionalisticke propagande, pa vidi njih, biraju sad 12 godina Silajdzica. Onog kretena. Sta je on ucinio? Sta je uradio za BiH? NISTA.

Samo multietnicka i zajednicka BiH moze prezivjeti, nacionalisticka politika, kao do sada, vodi u propast Bosne i Hercegovine!

VLADA + NACIONALISTI NAPOLJE !!!!

Zitat Zitat von Denkovic Beitrag anzeigen
    Napredak s Radoncicem? Daj ne seri, najveci muslimanski nacionalist i mafioso i potpuno antisrpski covjek. Kako ce bolan on voditi Bosnu ka boljoj buducnosti?!

Ljudi u BiH su zrtve nacionalisticke propagande, pa vidi njih, biraju sad 12 godina Silajdzica. Onog kretena. Sta je on ucinio? Sta je uradio za BiH? NISTA.

Samo multietnicka i zajednicka BiH moze prezivjeti, nacionalisticka politika, kao do sada, vodi u propast Bosne i Hercegovine!

VLADA + NACIONALISTI NAPOLJE !!!!
    Nemas ti pojima nikako a ti onda na izbore i glasaj za dodika
    izgleda tebi taki i treba.

Emir
    nemas ti pojima nikako a ti onda na izbore i glasaj za dodika

sdp

Nemas ti pojima nikako a ti onda na izbore i glasaj za dodika
    Ma Dodik...izgubljen slucaj...

Citat Ede Maajke: ''Ja jarane bih plakao, da sam Srbin, i da sam glasao za njega. On ti je sramota za cijeli srpski narod u BiH''

Ipak nije bolje ni losje od Silajdzica, Tihica, Covica itd.

Seite 9 von 14 ErsteErste ... 5678910111213 ... LetzteLetzte