BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 32 von 51 ErsteErste ... 2228293031323334353642 ... LetzteLetzte
Ergebnis 311 bis 320 von 504

Glaubt ihr Tomislav Nikolić?

Erstellt von Kejo, 17.05.2012, 17:17 Uhr · 503 Antworten · 21.536 Aufrufe

Zitat Zitat von Vatrena Beitrag anzeigen
    U pravu si....ljepse je pricati o srpskim nacionalistima, velikoj srbiji i bruke!

Cao Vatrena

Zitat Zitat von Fury Beitrag anzeigen
    Naja, er repräsentiert halt das Land. Nach Westerwelle als deutscher Außenminister ist Nikolic als serbischer Präsident mit das lächerlichste, was Europa heute zu bieten hat Aber hej, nur meine persönliche Meinung.
    Lächerlicher als Westerwelle geht nicht
    NIkolic ist nämlich GENAU DAS KOMPLETTE GEGENTEIL VON SCHWUL

Zitat Zitat von Babsi Beitrag anzeigen
    Cao Vatrena
    Dje si?

Zitat Zitat von salko_dinamitaš Beitrag anzeigen
    Pametnome dosta.
    Ma ustvari duva neki vjetar, ali ne djeluje kao da ce sudnji dan da dodje prije onog vec najavljenog decembra Sta rec' jos pametno, Toma Grobar je sad zaista u odlicnoj poziciji. Trenutno nema para i nema kontrolu nad sluzbama, ali sa vrijemenom i to ce da ostvari i moze da preuzme kompletnu vlast.

Ajmo malo slavlja i trubaca

Slavlje u SNS-u - YouTube

U pravu si....ljepse je pricati o srpskim nacionalistima, velikoj srbiji i bruke!
    Tako je. Pričaš o Franji, koji je otegnuo papke kad ikad. Znači, Franja je pluskvamperfekt. Pričaš o Zurkoliću, a Zurkolić je untar-srpski problem. Mislim problem. Kako za koga.
    Bosna nije sređena, daleko od toga. Niko pametan nemože reći da tamo ruže cvijetaju. Za to su krivi svi, neki više, neki manje.

Ali objektivno jeste bruka da neko poput Nikolića bude izabran za presjednika. Čovjek šunj, suncokret i vojvoda. Ha ha. Opet ti kažem, meni ni malo ne smeta jer nije moj
    problem, ne živim u toj državi i dok se ne mješa u politiku moje države nek radi šta hoće. Teško je nekog osudit kad je tvoj, ha?

Dje si?
    evo malo odmor, malo vaspitanje, malo nerviranje, kad saberem, Nikolic mi je najmanji problem

Zitat Zitat von salko_dinamitaš Beitrag anzeigen
    Tako je. Pričaš o Franji, koji je otegnuo papke kad ikad. Znači, Franja je pluskvamperfekt. Pričaš o Zurkoliću, a Zurkolić je untar-srpski problem. Mislim problem. Kako za koga.
    Bosna nije sređena, daleko od toga. Niko pametan nemože reći da tamo ruže cvijetaju. Za to su krivi svi, neki više, neki manje.

Ali objektivno jeste bruka da neko poput Nikolića bude izabran za presjednika. Čovjek šunj, suncokret i vojvoda. Ha ha. Opet ti kažem, meni ni malo ne smeta jer nije moj
    problem, ne živim u toj državi i dok se ne mješa u politiku moje države nek radi šta hoće. Teško je nekog osudit kad je tvoj, ha?
    More, a ja ga nebi ni glasala bre! Sta je stobom! Ja sam vec jednom rekla, ali ajde ponovicu....ja nebih ni izasla na glasanje....

Prosto je fenomenalno vidjeti....kako nam se komsije digose i izbrinuse oko srpske politike i predsednika.....zar vam nije dosta vasih problema pa morate jos o nasima razbijati glavu!?

Nista narucito se nece desiti sa Nikolicem...mislis da to nije politicki dogovorena stvar!? Sve to svoje ima!

Ko zna' mozda opet obidje Ravne Kotare ki' Vucic prije nekolko godina, a glavni mediji ce pisati "primljen vojvoda u banskim dvorovima", a Tomislav Karamarko proglasice Josipovica drzavnim izdajnikom.

Zitat Zitat von Babsi Beitrag anzeigen
    evo malo odmor, malo vaspitanje, malo nerviranje, kad saberem, Nikolic mi je najmanji problem
    Haha...naravno da Tomo nije bre nikakav problem! I ja sam na hiljadu strana....inace sve ok kod tebe?

More, a ja ga nebi ni glasala bre! Sta je stobom! Ja sam vec jednom rekla, ali ajde ponovicu....ja nebih ni izasla na glasanje....

Prosto je fenomenalno vidjeti....kako nam se komsije digose i izbrinuse oko srpske politike i predsednika.....zar vam nije dosta vasih problema pa morate jos o nasima razbijati glavu!?

Nista narucito se nece desiti sa Nikolicem...mislis da to nije politicki dogovorena stvar!? Sve to svoje ima!
    Komšino uvijek slađe. Zar te to stvarno čudi?
    I nije uopšte stvar u tome dal će on nešto strašno uradit, to ionako nemože, osim malo lajat.
    Radi se čisto o rezultatu. Tačka.

Zitat Zitat von Dinarski-Vuk Beitrag anzeigen
    Ko zna' mozda opet obidje Ravne Kotare ki' Vucic prije nekolko godina, a glavni mediji ce pisati "primljen vojvoda u banskim dvorovima", a Tomislav Karamarko proglasice Josipovica drzavnim izdajnikom.
    Isti onaj Karamarko koji je radio i pod Mesićeim i pod Josipovićem? Čovjek, koji nema mimike ni gestikulacije? Ostatak propalog sistema koji će onaj cirkus od partije zvani HDZ još više uvalit u govna.
    Neka im.

Al iskreno, bila bi farsa da ga se pozove i primi, te troši novac poreznih obaveznika Republike Hrvatske na Vojvodu.