BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 49 von 58 ErsteErste ... 39454647484950515253 ... LetzteLetzte
Ergebnis 481 bis 490 von 573

Den Haag: Bosnien verklagt Serbien

Erstellt von Metkovic, 23.12.2005, 14:56 Uhr · 572 Antworten · 15.637 Aufrufe

cro_Kralj_Zvonimir
    Zitat Zitat von Dinarski-Vuk
    Zitat Zitat von cro_Kralj_Zvonimir
    Zitat Zitat von thatz_me
    Kad se spomene Srebrenica samo se prica od onoj iz 95 ... a ona Srebrenica iz 92-95 ko da nije postojala ....
    Was erwartet ihr? Ihr seit bekannt, dass eure Leute im Krieg die größten Mörder waren.
    Man redet ja auch nicht von deutschen Opfer während des 2. Weltkrieges...
    Pa radi se o tome, svako prica o onome sta mu ide u prilog, za vas je postajala ta jedna Srebrenica iz 95 a ona druga Srebrenica iz 92-95 nije uopste bilo !!!!!

A ti si bio u svakom logoru i video ko najbolje kolje ? Nemoj da seres tu .... rat u BiH je trajao citave 3 godine ... i nezna se dje se i na koji nacin ubijalo ... prica za malu djecu .... jedino tvoj babo te nesto tako mogao nauciti .... od malena mrziti sve sto je srpsko i postaviti se kao jedina zrtva !!! Presuda je jasna i glasna, Srbija nema nikave veze sa agresijom na BiH, a to sto vi na tu presudu mislite, nema nikakav znacaj niti nekoga interesuje ....

Kad je Oric dobio presudu od 2 godine isto nije nikoga zanimalo sta misle zrtve njegovog terora pa zasto bi mi mislili sta vas "boli" ?

Was willst du mit deiner Cetnik Propaganda bewirken!!!
    Da takve kao tebe male iskompleksirane ustase dozovem pameti, po tvom pisanju, reko bih da nemas niti punih 14 godina ... zato brisi stoko nevaspitana i drkaj kurac dalje na svog slavnog generala ...

usuti ti nesnas nista i stavis tu tvoju propagandu!!!

Ich kapier die serbische Denkweise nicht. Ihr habt mit dem Morden angefangen und dann wollt ihr, dass man euch verschont?

Im Osten BiHs, wo ich herkomme, wurde gemordet, vergwaltigt usw. Was sollte Alija machen? Etwa einen auf friedlichen Demokraten machen und sich nicht wehren?

jugo-jebe-dugo
    Zitat Zitat von thatz_me
    Ich kapier die serbische Denkweise nicht. Ihr habt mit dem Morden angefangen und dann wollt ihr, dass man euch verschont?

Im Osten BiHs, wo ich herkomme, wurde gemordet, vergwaltigt usw. Was sollte Alija machen? Etwa einen auf friedlichen Demokraten machen und sich nicht wehren?
    Quelle das wir angefangen haben?

cro_Kralj_Zvonimir
    Zitat Zitat von jugo-jebe-dugo
    Zitat Zitat von thatz_me

OHHHHHH bitte das weißt du genau so gut wie alle anderen hier im Forum das ihr angefangen habt !!!!

Zitat Zitat von jugo-jebe-dugo
    Zitat Zitat von thatz_me

http://de.wikipedia.org/wiki/Bosnienkrieg

Guck mal zweiter Absatz:

"Serben begannen, durch Vertreibung und Mord rein serbisch besiedelte Gebiete zu schaffen (so genannte ethnische „Säuberungen“). Dies führte zu heftigen Gegenreaktionen der Regierung in Sarajevo und mündete in bewaffneten Auseinandersetzungen zwischen allen drei großen Volksgruppen."

Ich glaube, das sagt alles...

Zitat Zitat von thatz_me
    Zitat Zitat von thatz_me
    Kad se spomene Srebrenica samo se prica od onoj iz 95 ... a ona Srebrenica iz 92-95 ko da nije postojala ....
    Was erwartet ihr? Ihr seit bekannt, dass eure Leute im Krieg die größten Mörder waren.
    Man redet ja auch nicht von deutschen Opfer während des 2. Weltkrieges...
    Pa radi se o tome, svako prica o onome sta mu ide u prilog, za vas je postajala ta jedna Srebrenica iz 95 a ona druga Srebrenica iz 92-95 nije uopste bilo !!!!!

A ti si bio u svakom logoru i video ko najbolje kolje ? Nemoj da seres tu .... rat u BiH je trajao citave 3 godine ... i nezna se dje se i na koji nacin ubijalo ... prica za malu djecu .... jedino tvoj babo te nesto tako mogao nauciti .... od malena mrziti sve sto je srpsko i postaviti se kao jedina zrtva !!! Presuda je jasna i glasna, Srbija nema nikave veze sa agresijom na BiH, a to sto vi na tu presudu mislite, nema nikakav znacaj niti nekoga interesuje .... ?
    Ma jebi se ti. Gledaj realisticno. Ja covjeka postujem po karakteru a ne po naciji. Ja nikad nisam kritizirao nekoga, koji stvari gleda objektivno. Ali kad mi dodju tako mali kurci, ko sto si ti i Legija, Tesla i tako, onda mi se digne pritisak.
    Otjerali ste nas iz moje kuce, ubili su vasi komanderi pola moje familije, a sad mi dodje neki kreten kao sto si ti i nevidi krivicu srpske armije. E znas sta, napusi se ti. Mudzehedini su bili kreteni, ja nikad nisam pravdo njihove krivice, ali dosta vasi ljudi pravdaju vase zlocine. I to je to, sto mene izzivcira.
    Jesi li ti corav ? Dje sam ja ikad opravdao nase zlocine ?
    Nemoj da mi tu solis pamet .....
    Da sam reko da su Srbi najveca govna e onda bi ja bio po tvom misljenju "objektivan" i svu krivicu na nas srbe preneo ...

PS: Zao mi je sto imas poginulih u tvojoj porodici al ako oces gledati "objektivno " onda nemozes govorjeti da smo bili najveci koljaci ... na sve strane postojali su zlocinci ... bio je rat sirom zemlje i ti nemozes znati koje kako koga ubijao ... kad to shvatite mozemo preci u "normalnosti " ...

A dok budete vi samo pricali "mi smo jedine zrtve ostali agresori " do pomirenja nece doci do sledecih 1000 godina, zapamti to, a to sto ti mislis o meni, uopste me nezanima, i to jos preko neta-a, smjesan si ..

Zitat Zitat von thatz_me

Raspitaj se o prvom masakru u BiH, a to je bilo izvrseno nad Srbima u Sjekovcu kod B.Broda 26.marta 1992 ...

A da sledecih dana ce i za ovu potvrdu stici " Izvor=Quelle" ....

Jesili ikada cuo o islamskoj deklaraciji ? Izjave Izetbegovica u Velikoj Kladusi ? Eh klinci, niste jos zreli za takve rasprave ....

Sledecih dana videcemo koliko stvarno znate ... i koliko ste stvarno objektivni

Zitat Zitat von cro_Kralj_Zvonimir
    Da takve kao tebe male iskompleksirane ustase dozovem pameti, po tvom pisanju, reko bih da nemas niti punih 14 godina ... zato brisi stoko nevaspitana i drkaj kurac dalje na svog slavnog generala ...

usuti ti nesnas nista i stavis tu tvoju propagandu!!!
    Prvo nauci svoj materni jezik pa mi se onda javi, balavce jedan usrani ....

PS: nesnas = neznas za pametne kao sto si ti ...

DIESE ENTSCHIDUNG IST EINE FRECHHEIT

wahrscheinlich haben die marsmesnschen den krieg angefangen...

Tja, die Bosniaken haben halt die Falschen verklagt. Aber man kann schließlich nicht gegen einen eigenen Landesteil (= RS) klagen...