BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 28 von 42 ErsteErste ... 1824252627282930313238 ... LetzteLetzte
Ergebnis 271 bis 280 von 414

Hunderte greifen Polizisten in Novi Pazar an

Erstellt von Pucko, 04.09.2010, 15:03 Uhr · 413 Antworten · 20.783 Aufrufe

Cvrcak
    Zitat Zitat von Vatrena Beitrag anzeigen
    UND????? WAS????? Wo is eigentlich die Quelle hierfür? Ko upozorava?
    Ach hab ich doch die Quelle vergessen,

Wo hab ich die nochmal

Cvrcak
    Was ist denn die Wahrheit? Wovon redet er denn? Das dir Serbophoben da einer abgeht war ja mehr als klar!
    ORAH NA KOJEM ĆE TADIĆ POLOMITI ZUBE
    Sogar die serbischen Medien weisen drauf hin, man muss nur lesen, stimmt ja, bei dir liesst man ja nur Regierungstreue Blaetter oder Grossserbische.

Zitat Zitat von Cvrcak Beitrag anzeigen
    ORAH NA KOJEM ĆE TADIĆ POLOMITI ZUBE
    Sogar die serbischen Medien weisen drauf hin, man muss nur lesen, stimmt ja, bei dir liesst man ja nur Regierungstreue Blaetter oder Grossserbische.
    Iz biografije bivseg muftije Sandzackog saznajemo da je sa 23 godine izabran sa Predsjednika Mesihata IZ Sandzaka. U vise navrata u javnim nastupima Zukorlic je isticao kako je on pobijedio na izborima u IZ.Bilo bi dobro da nam on ili oni koji se sjecaju tih dogadjaja odgovore na nekoliko pitanja: 1. Kako je on sa 23 godine zivota odmah po povratku sa studija i skolovanju u Sarajevu i Alziru uspjeo da stekne takav autoritet da pobijedi na izborima u IZ (da mu nije bilo dr Sulejmana Ugljanina)? 2. Ko su bili njegovi protiv kandidati? Kako mu ranije nije bilo bitno sto je formiran Mesihat mimo Sarajeva i Pristine? Zasto je mijenjao glasacke kutije 1998? Sigurno mu je i tad bilo jasno sta Muslimani Sandzaka misle o njemu! Za javnost je sigurno interesantno na koji nacin je prevazisao netrpeljivost sa Hajrom Tuticem, koja je cijena za to tj. neka prizna od kad je usao u hajrov UBDASKI dzemat? Sta ga je na to natjeralo? Ko ga je i kad zavrbovao da radi za MOSAD i CIA ili neku drugu obavjestajnu sluzbu koje nimalo nisu naklonjane Muslimanima tj. otvoreno ih ubijaju? Kako je dobio dijete u petom mjesecu braka? Iz kog razloga staje na stranu onih (SDP) koji putem droge i kriminala imaju za cilj da uniste mladost Sandzaka?

Koga ti obozavas!!!: Oces jos?

Emir
    I sad svi skupa

"Mi smo Dodikova vojska za Srpsku se borimo"

Ach hab ich doch die Quelle vergessen,

Wo hab ich die nochmal
    Sandzak-x.com!!!:::

Cvrcak

Koga ti obozavas!!!: Oces jos?
    Entschuldigung fuer meine kurze Abwesenheit, potjeralo me. immer bei dir^^

Mann, jetzt auesser dich doch mal wieso die serb. Regierung die Wahlen manipuliert hat und die Verfassung mir nichts dir nichts aendert.

Anstatt hier Bilder von BMW's zu posten,
    soll ich mal Fotos, von euerm Bischof Vasilije, seinem Fuhrpark und sein Privatschloss "Versaja" posten

Cvrcak
    Sandzak-x.com!!!:::
    Herrlich wie du wieder versuchst, zu luegen.

DIE QUELLE

e-novine.com - Tadi? koristi Milo?evi?eve recepte

Diese bewertung wurde von dem Institut IFIMES veroeffentlicht deren Sitz in Slowenien ist.

International institute Ifimes

Entschuldigung fuer meine kurze Abwesenheit, potjeralo me. immer bei dir^^

Mann, jetzt auesser dich doch mal wieso die serb. Regierung die Wahlen manipuliert hat und die Verfassung mir nichts dir nichts aendert.

Anstatt hier Bilder von BMW's zu posten,
    soll ich mal Fotos, von euerm Bischof Vasilije, seinem Fuhrpark und sein Privatschloss "Versaja" posten

Oh...wasn toller Schenkelklopfer...ehrlich....ich muss immer so lachen über dich^^gaaaaaaaanz ehrlich!

Lieber Supak, liefere mir gescheite Quellen dazu und dann antworte ich dir!!! Und nicht so nummern wie Sandzak Power.com...gelle!:

Schau mal welch kritische Stimmen ich dir aus NP liefere zu Mufterijas, willst du das etwas gänzlich ignorieren, ach supak...komm schon! Ima toga jos!::

Herrlich wie du wieder versuchst, zu luegen.

DIE QUELLE

e-novine.com - Tadi? koristi Milo?evi?eve recepte

Diese bewertung wurde von dem Institut IFIMES veroeffentlicht deren Sitz in Slowenien ist.

International institute Ifimes

Wasn Zufall Supak....warum nicht gleich???:

Ich lüge??????8O Jetzt verletzt du mich zutiefst!:

U Sandžaku moguæa eskalacija konflikata - Analiza instituta „IFIMES“ - Sandzak-X.com

kako lazes!!

PašAga
    Erinnert mich an Vatrenas Beiträge.

Uvijek se govori da je u Sandžaku sve super, med i mlijeko. Njihovi ovdašnjih saradnici šalju izvještaje kako Bošnjaci u Sandžaku vole vlasti Srbije, ali da ima tamo jedna šaka ljudi koji su gladni. Treba ih najesti i sve će biti uredu. Poručuju i da ima tamo neki muftija i šaka ljudi oko njega, koji nas, eto, vraćaju u devedesete. To je stereotipna priča. Šta treba uraditi? Stegnuti obruč oko muftije i nekoliko ljudi i sve je gotovo. Sve se to osamdesetih i devedesetih činilo na Kosovu i evo do čega je došlo. Kada ja upozorim na te stvari, oni odgovaraju da prijetim kosovizacijom. Ponašanje srbijanskog režima jednostavno proizvodi u Sandžaku reakcije slične vrste kao svojevremeno na Kosovu. To je sasvim logičan pravac kretanja.

^^

Nema razlike izmeu Miloevievog i sadanjeg reima Srbije - Muftija Zukorli - Sandzak-X.com