BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 10 von 11 ErsteErste ... 67891011 LetzteLetzte
Ergebnis 91 bis 100 von 108

IMA BOGA I PRAVDE! ZIVELI SKORPIONI! ALLES LÜGE!

Erstellt von , 26.09.2005, 18:37 Uhr · 107 Antworten · 3.852 Aufrufe

Zitat Zitat von Jastreb
    Zitat Zitat von Heishiro_Mitsurugic
    wenn mir diese 2 Deppen nur Scheisse unterstellen?

ma da ko ih jebe..
    Das war mein letzter Post in diesem Thread!
    Das möchtest du lieber nicht wissen...

babyface sind die argumente ausgegangen also macht er auf "ich ziehe mich zurück, bin ja kultiviert"

Der Klügere gibt halt nach!

oder dem dümmeren gehen die argumente zuerst aus.

Zitat Zitat von BalkanSurfer
    oder dem dümmeren gehen die argumente zuerst aus.
    Oder auch so.

babyface sind die argumente ausgegangen also macht er auf "ich ziehe mich zurück, bin ja kultiviert"
    Sind sie nicht!

to ti mislis, ajde ti gledaj kako ti ruse dzamije a nemozes nista da radis, niti mozes vojsku da posaljes ni nista!
    budi siguran da srbinu ne bi srusio crkvu jer mi rus rusi dzamiju, a to je isto jer je ta dzamija najvise koristena od strane bosnjaka.

Jel ti znas koliko Siptara ima u Nisu?

nebi, i ta stara dzamija u nisu, nebi bila spaljena, da bi se moglo nesto da radi protiv ti divljaka na kosmetu! ti nerazumes sta znaci gledati kako umire i gine narod, i svetinje se ruse, a ti nemozes nista da radis protiv toga?
    razumijem, to sam gledao 4 godine u bosni kada je zapad kocio pravu pomoc, ne brini. samo sto su nas stvarno ubijali a ne ponekad nekog.

i gde je sad razlika? Oces da kazes da je jedan mrtvak vredniji od drugog?

das was du gepostet hast kann man in den Arsch knicken, da giobt es weder einen Entschluss noch sonst etwas...
    genau und die seriöse serbische quelle bringt den beweis, vor allem weil im serbischen fernsehen mitglieder der skorpiona das ganze schon zugegeben haben. die lügen natürlich nur und ziehen aus spaß ihre einheit in den dreck. wirklich logisch.

Ich sagte das die Erschiessungen nichts mit Srebrenica zu tun haben! Oder habe ich jemals die Scheisse in Srebrenica abgestritten?

Los Jastreb! Wenn wir gewinnen wollen, musst es spätestens in der Nächsten Runde Sieg durch K.O. sein!

Jel ti znas koliko Siptara ima u Nisu?
    da, a koju vezu oni imaju sa siptarima u kosovu. pa to je kao da je neko pravoslavnu crkvu ovde kod nas (ima jedna u essenu ili dortmundu, ne sjecam se tacno) zapalio i isto tako pricao. zar bi to imalo logike?

i gde je sad razlika? Oces da kazes da je jedan mrtvak vredniji od drugog?
    ne, ali je 100 mrtvih gore od jednog. to je sasvim jasna cinjenica, sto ne znaci da je taj jedan bezvrijedan.

Ich sagte das die Erschiessungen nichts mit Srebrenica zu tun haben! Oder habe ich jemals die Scheisse in Srebrenica abgestritten?
    aha, nije bilo u srebrenici, znaci da je u redu sto su ih streljali, jel? jer si ti ovaj thread otvorio sa "ziveli skorpioni". malo razmisli sta slavis, pa se onda javi.

da, a koju vezu oni imaju sa siptarima u kosovu. pa to je kao da je neko pravoslavnu crkvu ovde kod nas (ima jedna u essenu ili dortmundu, ne sjecam se tacno) zapalio i isto tako pricao. zar bi to imalo logike?
    Ti neznas sta znaci Kosmet srbima? I kako srbi znaju da polude kada se radi o svetinjama na kosmetu? I ako mi je zao te dzamije, mogu da razumem te koji su je zapalili!

ne, ali je 100 mrtvih gore od jednog. to je sasvim jasna cinjenica, sto ne znaci da je taj jedan bezvrijedan.
    Da te pitam iskreno! Jel ti nebi podrzavao, da za jednu muslimansku glavu, 100 srpskih za nju plate? Budi iskren! Tako ja podrzavam i to otvoreno kazem da za jednu srpsku glavu, plati 200 siptarskih glava!

aha, nije bilo u srebrenici, znaci da je u redu sto su ih streljali, jel? jer si ti ovaj thread otvorio sa "ziveli skorpioni". malo razmisli sta slavis, pa se onda javi.
    Nisam rekao da je u redu,napisao sam ziveli skorpioni, da bi skrenuo paznju(ako razumes) na ovaj Thread! I "Sram nek me bude sto sam sve poverovao" sto sam stvarno poverovao ovim gamadima iz den haag-a!Koji jos dan danas nemaju dokaze u vezi ratnih zlocina, protiv one svinje Milosevica! Neslavim ja skorpione, mene boli kurac za njih, ako oces tacno da znas ja slavim vosjku scg i razne jedinice MUP-a Srbije, a znas sta je najsmesnije? Skorpioni NISU i NIKADA nisu bili u sastavu MUP-a Srbije.. a znas jos nesto, ja znam tu osobu iz sidskih banovaca koja je izdala jednoga od skorpiona LICNO!

Ti neznas sta znaci Kosmet srbima? I kako srbi znaju da polude kada se radi o svetinjama na kosmetu? I ako mi je zao te dzamije, mogu da razumem te koji su je zapalili!
    aha, a nama jedna od najstarijih dzamija u bosni koju su srbi u banja luci minirali ne znaci nista? ti ne znas kako je bosnjacima kad ih kolju. nadam si ba razumio i da smo mi ovu crkvu u njemackoj spalili.

Da te pitam iskreno! Jel ti nebi podrzavao, da za jednu muslimansku glavu, 100 srpskih za nju plate? Budi iskren! Tako ja podrzavam i to otvoreno kazem da za jednu srpsku glavu, plati 200 siptarskih glava!
    ne bi, jer sam dozivio rat za razliku od tebe. ti nemas ni pojma sta je rat. lako je onda pricati. a pitam se sto bi jedna glava bila vrijednija od neke druge.

Nisam rekao da je u redu,napisao sam ziveli skorpioni, da bi skrenuo paznju(ako razumes) na ovaj Thread! I "Sram nek me bude sto sam sve poverovao" sto sam stvarno poverovao ovim gamadima iz den haag-a!Koji jos dan danas nemaju dokaze u vezi ratnih zlocina, protiv one svinje Milosevica! Neslavim ja skorpione, mene boli kurac za njih, ako oces tacno da znas ja slavim vosjku scg i razne jedinice MUP-a Srbije, a znas sta je najsmesnije? Skorpioni NISU i NIKADA nisu bili u sastavu MUP-a Srbije.. a znas jos nesto, ja znam tu osobu iz sidskih banovaca koja je izdala jednoga od skorpiona LICNO!
    nemaju dokaza? onda malo bolje prati den haag. ima snimaka koliko zelis izmedu radovana i slobe. mozda bi trebao pratiti citavo sudenje a ne samo stvari koje srpakpolitika i slicne poremecene stranica stavljaju online.
    a zasto si ti pisao ziveli skorpioni meni nije bitno, jer nema tu sta objasnit. ili bi tebi neko mogao objasnit kada napise ziveli mudzahedini?

Seite 10 von 11 ErsteErste ... 67891011 LetzteLetzte