BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 11 von 11 ErsteErste ... 7891011
Ergebnis 101 bis 108 von 108

IMA BOGA I PRAVDE! ZIVELI SKORPIONI! ALLES LÜGE!

Erstellt von , 26.09.2005, 18:37 Uhr · 107 Antworten · 3.851 Aufrufe

Zitat Zitat von BalkanSurfer
    aha, a nama jedna od najstarijih dzamija u bosni koju su srbi u banja luci minirali ne znaci nista? ti ne znas kako je bosnjacima kad ih kolju. nadam si ba razumio i da smo mi ovu crkvu u njemackoj spalili.
    pa ako ste bili tako frustrirani, sto niste u bosni zapalili pravoslavnu crkvu? Kosovo je Srbija i Nis je Srbija...

ne bi, jer sam dozivio rat za razliku od tebe. ti nemas ni pojma sta je rat. lako je onda pricati. a pitam se sto bi jedna glava bila vrijednija od neke druge.
    Slusaj, ja sam za vreme rata bio na podrucju danasnje hrvatske, i ako sam mali bio, video sam dosta od tog usranog rata!

nemaju dokaza? onda malo bolje prati den haag. ima snimaka koliko zelis izmedu radovana i slobe. mozda bi trebao pratiti citavo sudenje a ne samo stvari koje srpakpolitika i slicne poremecene stranica stavljaju online.
    a zasto si ti pisao ziveli skorpioni meni nije bitno, jer nema tu sta objasnit. ili bi tebi neko mogao objasnit kada napise ziveli mudzahedini?
    znam da imaju snimke.. Und wo bleibt das Urteil? Mogao bi mi objasniti ako zna sta je mislio , kada je to napisao!

pa ako ste bili tako frustrirani, sto niste u bosni zapalili pravoslavnu crkvu? Kosovo je Srbija i Nis je Srbija...
    sto postoji nesto kao moral. a ako drugi to napusti, ne moramo mi.

Slusaj, ja sam za vreme rata bio na podrucju danasnje hrvatske, i ako sam mali bio, video sam dosta od tog usranog rata!
    cini me sa nisi, jer ne znas sta znaci izgubiti nekog. cim se deres koliko mrtvih treba.

znam da imaju snimke.. Und wo bleibt das Urteil? Mogao bi mi objasniti ako zna sta je mislio , kada je to napisao!
    kako da ga osude kad vazda sere oko zdravlja i svoje odbrane. da ga sad osude svi bi s derali da se nije mogao do kraja braniti.

sto postoji nesto kao moral. a ako drugi to napusti, ne moramo mi.
    Covece budi iskren, kada citas da je srbin zaklao muslimana, srusio dzamiju itd, sto posto je bilo momenta u kojima nisi razmisljao nego si mislio na osvetu..

cini me sa nisi, jer ne znas sta znaci izgubiti nekog. cim se deres koliko mrtvih treba.
    Nemoras da verujes, hvala bogu nisam nikoga izgubio..i evo opet jel tebi tvoj narod nije vredniji od drugoga? razmisljaj malo i budi iskren. Svaki zivot je isto tako vredan kao drugi! ali ja bi dao radje siptara za zatvor nego srbina. ako se radi o ni krivim ni duznim osobama! ako se radi o streljanju, bolje nepitaj.

kako da ga osude kad vazda sere oko zdravlja i svoje odbrane. da ga sad osude svi bi s derali da se nije mogao do kraja braniti.

Covece budi iskren, kada citas da je srbin zaklao muslimana, srusio dzamiju itd, sto posto je bilo momenta u kojima nisi razmisljao nego si mislio na osvetu..
    naravno, ali osvetu na tom srbinu koji je to uradio. njega bi bez problem licno ubio, ali ne nekog neduznog.

Nemoras da verujes, hvala bogu nisam nikoga izgubio..i evo opet jel tebi tvoj narod nije vredniji od drugoga? razmisljaj malo i budi iskren. Svaki zivot je isto tako vredan kao drugi! ali ja bi dao radje siptara za zatvor nego srbina. ako se radi o ni krivim ni duznim osobama! ako se radi o streljanju, bolje nepitaj.
    kao prvi je svako covjek, kao drugo je u pitanju kakav je covjek a tek kao trece moze biti odakle je. sve drugo je sporedno. naravno da volim svoj narod, ali 100 srba za jednog muslimana ako su svi nevini i nisu nista skrivili? onda ne bi ni bio covjek ako bi tako razmisljao.

naravno, ali osvetu na tom srbinu koji je to uradio. njega bi bez problem licno ubio, ali ne nekog neduznog.
    Lazes kada to kazes, nisi nikada dosao u tu situaciju, kada nebi nasao tog srbina, osvetio bi se ti drugim...

kao prvi je svako covjek, kao drugo je u pitanju kakav je covjek a tek kao trece moze biti odakle je.

sve drugo je sporedno. naravno da volim svoj narod, ali 100 srba za jednog muslimana ako su svi nevini i nisu nista skrivili? onda ne bi ni bio covjek ako bi tako razmisljao.
    u pravu si! ali znas u cemu je problem, covek zna da stvori bes i to zestoku bes, da vise ne razmislja sta je drugi covek, poludi jednostavno. veruj mi, kada bi se u tebi takav bez stvorio, ti bi za jednog ni krivog ni duznog ubijenog muslimana dao 100 srba, ajd ok i ako je 100 peteran broj.. razmisljaj malo..

Lazes kada to kazes, nisi nikada dosao u tu situaciju, kada nebi nasao tog srbina, osvetio bi se ti drugim... icon_wink.gif
    ja nisam, jest moj stari. mogao je poklati srba koliko je htjeo kada su ih zarobili,a nije jer mu to brani njegov licno moral. nismo zivotinje, imamo mozak.

u pravu si! ali znas u cemu je problem, covek zna da stvori bes i to zestoku bes, da vise ne razmislja sta je drugi covek, poludi jednostavno. veruj mi, kada bi se u tebi takav bez stvorio, ti bi za jednog ni krivog ni duznog ubijenog muslimana dao 100 srba, ajd ok i ako je 100 peteran broj.. razmisljaj malo..
    ne brini se, ja sam se tim pitanjem dovoljno dugo bavio. samo znas sta ja onda pomislim. ako bi ja za jednog muslimana dao sto srba, sta je onda sa recimo mom komsijom iz zgrade prije. srbin, a javio se medu prvima u teritorialnu odbranu da bi branio bosnu. e sad znaci ja sve (i njega) treba da strpam u isto kao mozda onog srbina koji je ubijo muslimane. ne kazem da nije lako uvijek savladati neku bez, ali se mora boriti protiv takvih osjecaja inace nikad mira u drzavi koju volim vise nego sve.

.........
    Dobro stariji si i razmisljas, ali sta ocekujes od omladine? Mladji ljudi ne razmisljaju toliko, jer oni nisu ucili kako da se bore protiv tog besa, mislim da sada razumes zbog cega je zapaljena dzamija u nisu. Ljudi nisu razmisljali!

Zitat Zitat von Jastreb

.........
    Dobro stariji si i razmisljas, ali sta ocekujes od omladine? Mladji ljudi ne razmisljaju toliko, jer oni nisu ucili kako da se bore protiv tog besa, mislim da sada razumes zbog cega je zapaljena dzamija u nisu. Ljudi nisu razmisljali!
    ej pa u tome i jest fazon, sto se na balkanu skoro nikad ne razmislja, nego odma razvaljuje. sada ima svako za sebe izbor sta ce od toga da uradi.

Seite 11 von 11 ErsteErste ... 7891011