BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 80 von 100 ErsteErste ... 307076777879808182838490 ... LetzteLetzte
Ergebnis 791 bis 800 von 994

Independent: Bosnien-Herzegowina zerfällt, die Serben wollen Autonomie

Erstellt von Emir, 15.08.2009, 02:45 Uhr · 993 Antworten · 34.881 Aufrufe

Zitat Zitat von pravoslavac-sa-balkana Beitrag anzeigen
    Kakvi turci? Koji turci? Oni tebi da pomognu? Da ti pomognu kao sto su ti mudjahedini pomogli?

Evo sta nas dijeli... Vise se orientisete prema turcima, i prema nekim fundamentalistickim drzavama nego prema svom narodu... Masete sa turskim zastavama po bosni i mislite da vas oni radi toga vole...

Boli turcina k... za vas... Njemu je da opet razvije uticaj na balkanu, posto turci vijekovima pate za evropom i velike komplexe imaju sto nisu evropljani... Vi njima dajete mogucnost da se opet uvuku, tamo dje im nije mijesto...

To nas prijatelju dijeli, vise od svega...
    Jer za mene su turci u historickom pogledu najveci neprijatelji, a za tebe su prijatelj... Eto sta nas dijeli...

jebo ti taj zivot kad te muce stvari koje nikad nisi dozivio, koje su daleko u proslosti...

Zitat Zitat von Babo.Hadziya Beitrag anzeigen
    jebo ti taj zivot kad te muce stvari koje nikad nisi dozivio, koje su daleko u proslosti...
    To je tvoj odgovor, na moj posting...? Hajd reci da nisam u pravu, da je to glavna tacka sto nas ustvari dijeli?

To je tvoj odgovor, na moj posting...? Hajd reci da nisam u pravu, da je to glavna tacka sto nas ustvari dijeli?

mene ne dijeli historijski komplex, jer ja ga nemam...

Lopov
    Kakvi turci? Koji turci? Oni tebi da pomognu? Da ti pomognu kao sto su ti mudjahedini pomogli?

Evo sta nas dijeli... Vise se orientisete prema turcima, i prema nekim fundamentalistickim drzavama nego prema svom narodu... Masete sa turskim zastavama po bosni i mislite da vas oni radi toga vole...

Boli turcina k... za vas... Njemu je da opet razvije uticaj na balkanu, posto turci vijekovima pate za evropom i velike komplexe imaju sto nisu evropljani... Vi njima dajete mogucnost da se opet uvuku, tamo dje im nije mijesto...

Jer za mene su turci u historickom pogledu najveci neprijatelji, a za tebe su prijatelj... Eto sta nas dijeli...
    Dieser Beitrag ist mal nicht nur Blödsinn

Emir

pa zar nije istina? koje nasu djecu ubijo? ko je klao? ko je krao? ko nece da kaze "ima Bosne" ... ko je podljelio bosnu u dva djela? ko mjena imena (Bosanski novi=Novi Grad), ko meni kaze balija, turcine, al kaida....

kako te bolan nije sram? a sad jedan turcin dodge i meni kaze "ne sikiraj se brate mi ce mo vas cuvat" zar to nije malo glupo? sto ja zivim sad u njemacku?

ja sam ti samo htjeo dokazat, da je vec tolka sramota da vise mi hoce jedan turcin da pomogne nego ti samo sto sam ja muslimanac a ti pravoslavac ....

ja nisam nista kazo zbog "mudzahedina" ti mena napadas koda da sam mu kazo "ja mi smo turci" ... ja nisam meko ni nisam sa al kaida ili tako nesta ali ti totalno seres...

Emir
    i jos nesta, hrvati su imali priliku da dobiju entitetu a sta su oni radili? nisi je htjeli ... i ima nji dosta sto su nama pomogli kad ste vi htjeli da nas koljete ... sato malo razmisli....

pravoslavac, ihr habt einfach einen historischen türkenkomplex, nichts weiter...

95% der bosnier haben ein normales verhältnis zu den türken, höchstens freundschaftlich, viele interessiert so etwas nicht mal. die meißten haben genau so serben und kroaten als bekannte, usw.

Emir
    Zitat Zitat von CoolinBan Beitrag anzeigen
    pravoslavac, ihr habt einfach einen historischen türkenkomplex, nichts weiter...

95% der bosnier haben ein normales verhältnis zu den türken, höchstens freundschaftlich, viele interessiert so etwas nicht mal. die meißten haben genau so serben und kroaten als bekannte, usw.
    problem je da gleda RTRS .... to je ziva propaganda i samo seru (gore no na FTV)....

onaj kiko sere da se uci turski jezik u FBIH boze boze budala ima

Lopov
    Ich will pravoslavac nicht verteidigen, weil er für mich eher in die Cedo-Richtung geht. Aber mit seiner Aussage hat er nicht ganz Unrecht (bis auf den Türken-Komplex). Bosnier sind keine Türken.

In diesem Lied kommt auch keine Türkei-Fahne vor. Ich hab nix gegen Türken, aber sie gehören einfach nicht zu uns.

Zitat Zitat von CoolinBan Beitrag anzeigen

weiß nicht warum es die cedos so stört dass wir grundsätzlich eher positiv zur türkei stehen... ist ja irgendwie vergleichbar mit serbien-russland..