BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 10 von 12 ErsteErste ... 6789101112 LetzteLetzte
Ergebnis 91 bis 100 von 113

Isplanirani ratni pohod na Siroki Brijeg

Erstellt von crolove, 05.10.2009, 09:32 Uhr · 112 Antworten · 5.292 Aufrufe

Zitat Zitat von corvus Beitrag anzeigen
    jeble te horde zla - to nisu MOJE horde zla ... jer se ja ne-identificiram u tome sa nacionalistickom krucenjem kao sto to ti radis - a pogotovo se ne identificiram sa nasiljem i huliganima ... budalo jedno!

A za to, da je grupa od 150 hooligana napala grad ... pa bilo bi smjesno procitati, da nije tragicno - kakva si ti bozija budala, da tako nesto mozes uopste usimati u realan razgovor????

De ne seri - za tebe i takve kao sto si ti ... vi uzimate svako nesto da bi se pizdili po nacionalistickoj razini - pa kakva bolesna perverzija.

Nema razloga da se puca na ljude - i nema razloga da se puca rafalima ...
    Nama razloga!!!!

ne pravdam ti se jer nije potrebno, vidi se da si napumpan mrznjom koju sada iznosis....meni je van svake pameti dolaziti na utakmicu da bi se tukao i izazivao gnjev, bijes ili mrznju nekog drugog....svi ti koji su dosli na tu utakmicu sa tom namjerom za mene su tipovi koji ne vole sport nego belaj, idioti....

neznam ko ga je ubio ali mi ga je zao, gledao sam snimke i policije i bht 1 i u biti nisam vidjeo ko je vise dobio ili nesto, samo da su se svi tukli osim policije koja je posmatrala a vatrogasna koristila vodeni top samo da ugasi auto umjesto da pokusa da udalji jednu rulju od druge...mahhh....u najmanju ruku zalosno...

mozda nam podaci o broju ranjenih na strani sarajlija i jedan ubijeni govori nesto o tome ko je nosio vatreno oruzje
    Laj malo manje, cukico, nije ti na mjestu psovati. Neka tebe hebu, onakvi, kakvi su dosli u Siroki, njih svih 400 a ne 150.
    Vidis da te BHT 1 nije dobro "informisao", niti o cifri. Ti izgleda i ne bih dosao razbijati tudje, nego je shajze sto se sada zna, da su nasilnici na zagovor, BAABE justizministra Kebe pusteni da bi mogli opet divljati po tudjemu i pucati kroz tudje noge sirom kvazi-drzave Bosne i Hercegovine.

Meni je zao ubijenog Vedrana i pokoj njegovoj dusi, mada je bio spreman na okrsaj na koji je krenuo i znao je vec u busu u sto se sprema sa njima. Ali takodjer mi je zao 59-godisnjaka osakacene noge u svom vrtu, napadnutih civila i stete, za koju banda nece morati ni odlezati ni dana a kamoli platiti.

Zitat Zitat von crolove Beitrag anzeigen
    Laj malo manje, cukico, nije ti na mjestu psovati. Neka tebe hebu, onakvi, kakvi su dosli u Siroki, njih svih 400 a ne 150.
    Vidis da te BHT 1 nije dobro "informisao", niti o cifri. Ti izgleda i ne bih dosao razbijati tudje, nego je shajze sto se sada zna, da su nasilnici na zagovor, BAABE justizministra Kebe pusteni da bi mogli opet divljati po tudjemu i pucati kroz tudje noge sirom kvazi-drzave Bosne i Hercegovine.

Meni je zao ubijenog Vedrana i pokoj njegovoj dusi, mada je bio spreman na okrsaj na koji je krenuo i znao je vec u busu u sto se sprema sa njima. Ali takodjer mi je zao 59-godisnjaka osakacene noge u svom vrtu, napadnutih civila i stete, za koju banda nece morati ni odlezati ni dana a kamoli platiti.
    hhahaha nek ti u svakom postu spominjes upucanu nogu i razbijene prozore ! Bas si smijesna !!!

Prvi put sam sad od tebe procito sta o pokojnom Vedranu, umjesto da se upitas kako je njegovoj rodbini ti ovdje cmizdris radi polupani prozora i prosipaj svoju glupu nacionalisticku frazu !!!

Al' haj ako cemo tako, sta kazes na ovo:

Prijatelji navijača: "Dok je Vedran umirao, policajci i zaštitari su govorili 'Neka umre balija"
    24sata.info - Prijatelji navija?a: "Dok je Vedran umirao, policajci i za?titari su govorili 'Neka umre balija'"

ili na ovo:

Ali za tebe su to bile horde koje su dosle iz Sarajevo (to jeste iz samog pakla) u jedan mali slatki i tako fin gradic (to jeste raj) . . . blablabla

pisacu kako mi se digne - pogotovo prema takvim licemjernim likovima kao sto si ti

i sad odjebi i ne prosipaj se dalje - da si imalo pametan, procitao bih sta sam u vezi huligana vec napisao - ali za tebe i takve memleze kao sto si ti, postoji samo ili crno ili bijelo

pisacu kako mi se digne - pogotovo prema takvim licemjernim likovima kao sto si ti

i sad odjebi i ne prosipaj se dalje - da si imalo pametan, procitao bih sta sam u vezi huligana vec napisao - ali za tebe i takve memleze kao sto si ti, postoji samo ili crno ili bijelo
    Partizan ??

Pa pishaj ilti pisi kad ti se digne... Sta mene to interesira. Mani me se vrano crna dosadan si.

Pa pishaj kad ti se digne... Sta mene to interesira. Mani me se vrano crna.

pisacu sta hocu, kad hoci i prema kome hocu

mani se ti glupih prica ... i mirna i bosna i hercegovina

interessantes Interview mit einer Anhängerin von F.K.Sarajevo(ca ab 0:30), die blaue Flecken und Schläge von den Ordnern gekriegt hat, nur weil sie eine F.K. Sarajevo Kappe aufhatte...die haben nicht mal halt gemacht Kinder und Frauen zu verprügeln in Siroki Brijeg. ab und zu kommt der Name Listica vor, anscheinend war des der frühere Name von SB.

Zitat Zitat von Ludjak Beitrag anzeigen
    hhahaha nek ti u svakom postu spominjes upucanu nogu i razbijene prozore ! Bas si smijesna !!!

Ali za tebe su to bile horde koje su dosle iz Sarajevo (to jeste iz samog pakla) u jedan mali slatki i tako fin gradic (to jeste raj) . . . blablabla
    Da je bila upucana i glava Hrvata i dalje bi se smijao, sta ces, bilo je pive i sljive pa je promasio.

Radi takvih kao tebe I BAABE Kebe ministra koji iskljucivo branite svoje nasilnike-divljake kojih pustishe u mali gradic ce Pederacija lagano poceti crkavati. Onda se ujedinite sa Sandzakom i Kosovom i mrshnite se tamo gdje vam je mjesto.

Da je bila upucana i glava Hrvata i dalje bi se smijao, sta ces, bilo je pive i sljive pa je promasio.

Radi takvih kao tebe I BAABE Kebe ministra koji iskljucivo branite svoje nasilnike-divljake kojih pustishe u mali gradic ce Pederacija lagano poceti crkavati. Onda se ujedinite sa Sandzakom i Kosovom i mrshnite se tamo gdje vam je mjesto.

U Bosni i Hercegovini - ako ti se ta cinjenica nesvidja ...

Napases mi se malo oko znas cega . . . cuj ovaki kao ja ! hahahahah
    Tuko jedna da nije bilo mene i ovakvi kao men klinac bi ti danas imala naziv "crolove" i imala sahovnicu u avataru !!

Malo vise mucni glavom prije nego sto se prosipas na internetu kao umjetno gnojivo po livadi !

Cekam jos komentar na stvari koje sam ti postavio !

Seite 10 von 12 ErsteErste ... 6789101112 LetzteLetzte