BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 11 von 12 ErsteErste ... 789101112 LetzteLetzte
Ergebnis 101 bis 110 von 113

Isplanirani ratni pohod na Siroki Brijeg

Erstellt von crolove, 05.10.2009, 09:32 Uhr · 112 Antworten · 5.294 Aufrufe

Zitat Zitat von Krajisnikdojaja Beitrag anzeigen

interessantes Interview mit einer Anhängerin von F.K.Sarajevo(ca ab 0:30), die blaue Flecken und Schläge von den Ordnern gekriegt hat, nur weil sie eine F.K. Sarajevo Kappe aufhatte...die haben nicht mal halt gemacht Kinder und Frauen zu verprügeln in Siroki Brijeg. ab und zu kommt der Name Listica vor, anscheinend war des der frühere Name von SB.
    ja damals hiess das listica !

Zitat Zitat von corvus Beitrag anzeigen
    U Bosni i Hercegovini - ako ti se ta cinjenica nesvidja ...

Cinjenica je da su tvoji tzv. Bosnjaci u zapadnoj Hercegovini pi.kin dim. To znas i ti i ja. I da taj kraj dobro pridonosi prihodu-financijama te kvazi drzave; sto turizmom (more, Medjugorje), sto tvrtkama (Aluminij, MEPAS, itd. ), sto desetcima tisuca mirovina iz inozemstva. Budete li previse srali i nepravde sirili, otici ce vam krava muzara, ko i Srbima '91 u Hrvatskoj. Pokrij se i suti, te moli Alaha da se smiluje KEBI i prosvjetli mu pamet te pederalnim televizijama da ISTINITO prenose dogadjaje da ne bi narod prizeljkavao biti svoj na svome i radi za svoje, putem referenduma.

Baksuz
    Zitat Zitat von crolove Beitrag anzeigen
    Cinjenica je da su tvoji tzv. Bosnjaci u zapadnoj Hercegovini pi.kin dim. To znas i ti i ja. I da dobro pridonose financijama te kvazi drzave; sto turizmom (more, Medjugorje), sto tvrtkama (Aluminij, MEPAS, itd. ). Budete li previse srali i nepravde sirili, otici ce vam krava muzara, ko i Srbima '91 u Hrvatskoj. Pokrij se i suti, te moli Alaha da se smiluje KEBI i prosvjetli mu pamet te pederalnim televizijama da ISTINITO prenose dogadjaje da ne bi narod prizeljkavao biti svoj na svome i radi za svoje, putem referenduma.
    Pojedoše te mržnja i kompleksi..

Cinjenica je da su tvoji tzv. Bosnjaci u zapadnoj Hercegovini pi.kin dim. To znas i ti i ja. I da dobro pridonose financijama te kvazi drzave; sto turizmom (more, Medjugorje), sto tvrtkama (Aluminij, MEPAS, itd. ). Budete li previse srali i nepravde sirili, otici ce vam krava muzara, ko i Srbima '91 u Hrvatskoj. Pokrij se i suti, te moli Alaha da se smiluje KEBI i prosvjetli mu pamet te pederalnim televizijama da ISTINITO prenose dogadjaje da ne bi narod prizeljkavao biti svoj na svome i radi za svoje, putem referenduma.

Sta tebi znaci "tzv. Bosnjac" ?

I de ostavi vjeru iz diskusije - ja ti nediram tvoju ... ili iciju

ali ...sta vec pisem - ocigledno je kakve si ti sorte

a u vezi sranja: Boban ti nije uspio dok je imao vrh Republike Hrvatske za sobom ... kamoli da ce danas ili sutra ili prekosutra neko biti u stanju da napravi ikakvu pre-dominaciju separatista na tlu Federacije ili citave BiH

ponovo ti kazem: odjebi

Sta tebi znaci "tzv. Bosnjac" ?

I de ostavi vjeru iz diskusije - ja ti nediram tvoju ... ili iciju

ali ...sta vec pisem - ocigledno je kakve si ti sorte

a u vezi sranja: Boban ti nije uspio dok je imao vrh Republike Hrvatske za sobom ... kamoli da ce danas ili sutra ili prekosutra neko biti u stanju da napravi ikakvu pre-dominaciju separatista na tlu Federacije ili citave BiH

ponovo ti kazem: odjebi
    Vrano, lajes ko kocijas, vrijedjas, petljas, lazes. Tvoj nivo je zastrasujuci.

Zahvali Hrvatima koji su ti obranili podosta teroitorija od Srba i spasili vam guzove. Kada je napadnuto selo Ravno (hrvatsko) zitelji su zatrazili pomoc od Alije; rekao je da to nije "njegov" rat, da ga ne zanimaju, da onaj isti Izmetbegovic. Trebalo je onda vec shvatiti, da to nije "nasa" drzava i povuci se.

Zahvali Hrvatima koji su ti obranili podosta teroitorija od Srba i spasili vam guzove. Kada je napadnuto selo Ravno (hrvatsko) zitelji su zatrazili pomoc od Alije; rekao je da to nije "njegov" rat, da ga ne zanimaju, da onaj isti Izmetbegovic. Trebalo je onda vec shvatiti, da to nije "nasa" drzava i povuci se.

To je tvoja interpretacija - a ocigledno je zasto ti tvoj licni, insuficijenti horizont nedozvoljava nesto drugacije.

Ako si se ti pronasao u mojim rijecima - pa sta cu ti ja?

btw:

Svake druge godine se susrecem s veteranima - i vjeruj mi, da se susrecemo s osmjehom u licu ... svejedno, nosli mi sahovnicu ili ljiljan..

Eh ... jebiga sad ha?

hey du bist doch wirklich keine frau oder?? wahrscheinlich bist du noch während und nach dem krieg geboren worden und kennst jugoslawien nur aus den youtube videos. ich erkenne in dir die dunkle seite der macht...

Zitat Zitat von Krajisnikdojaja Beitrag anzeigen
    hey du bist doch wirklich keine frau oder?? wahrscheinlich bist du noch während und nach dem krieg geboren worden und kennst jugoslawien nur aus den youtube videos. ich erkenne in dir die dunkle seite der macht...

ach quatsch Frau ...lach

To je tvoja interpretacija - a ocigledno je zasto ti tvoj licni, insuficijenti horizont nedozvoljava nesto drugacije.

Ako si se ti pronasao u mojim rijecima - pa sta cu ti ja?

btw:

Svake druge godine se susrecem s veteranima - i vjeruj mi, da se susrecemo s osmjehom u licu ... svejedno, nosli mi sahovnicu ili ljiljan..

Eh ... jebiga sad ha?
    To je interpretacija Alije Izetbegovica. OVO NIJE NAS RAT. Kada se radilo o Hrvatima u BiH. Hrvati su trebali osvajati u interesu Alije, a ne biti branjeni.

ach quatsch Frau ...lach

ja wenn sie ne kurzhaar friseur hat und nebenbei im verein fussball spielt würd ichs vielleicht verstehen aber so ist es schwer zu glauben, weil sie so radikal veranlagt ist, das es kaum zu glauben ist...

Seite 11 von 12 ErsteErste ... 789101112 LetzteLetzte