BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 10 von 13 ErsteErste ... 678910111213 LetzteLetzte
Ergebnis 91 bis 100 von 122

Ivo Andric - Anhänger der "Cetnik Ideologie"

Erstellt von Mastakilla, 08.04.2009, 18:38 Uhr · 121 Antworten · 13.105 Aufrufe

Zitat Zitat von Drobnjak Beitrag anzeigen
    Evo ga jos jedan Titin Ekspert.. Bosnjacka nacija je osnovana 1993godine.. pre toga su bili Muslimani, a pre muslimana su se iznjasavali kao Srbi i Hrvati.. Ti kao Titin Expert trebao bi da znas, da je Tito priznao danasnje Bosnjake, tada muslimane, priznao ih 1971, kao narod muslimanski, tako su i postali konstutivni narod u Ttinoj Yugoslaviji.
    jel s tim hoces da kazes da samo vijecni narod je pravi narod? a koji je to onda? bosanci, hrvat, srbi normalno da imaju isti korjen. ali to ne znaci da su svi srbi, nego jedino mozda da su svi jugoslaveni.

Zitat Zitat von Mastakilla Beitrag anzeigen
    isti kao i tvoji
    i zato imas da i muslimane postujes
    Zasto moji?? Ja znam sta su moji preci.. Moji preci su imala naj srpsko-slavensko prezime: Prezivali se Krstovic.. inace moji su preci poreklom iz stare hercegovine, danasnje Crne Gore.

A sta sam rekao lose o Muslimanima?? Hocu da cujem od njih da priznaju da su velikim deo srpskog porekla. I ko si ti da meni komandujes sta ja pisem, du jugoslovencicu?? Ako pisem sta lose, dobicu verwanung tu su Moderatori..

Zasto moji?? Ja znam sta su moji preci.. Moji preci su imala naj srpsko-slavensko prezime: Prezivali se Krstovic.. inace moji su preci poreklom iz stare hercegovine, danasnje Crne Gore.

A sta sam rekao lose o Muslimanima?? Hocu da cujem od njih da priznaju da su velikim deo srpskog porekla. I ko si ti da meni komandujes sta ja pisem, du jugoslovencicu?? Ako pisem sta lose, dobicu verwanung tu su Moderatori..
    jap ich bin stolz auf meine serbischen vorfahren.

und des mit deinem stammbaum ist doch ein scherz oder?

serbe halt typisch

Zitat Zitat von Zmaj.Od.Bosne Beitrag anzeigen
    jel s tim hoces da kazes da samo vijecni narod je pravi narod? a koji je to onda? bosanci, hrvat, srbi normalno da imaju isti korjen. ali to ne znaci da su svi srbi, nego jedino mozda da su svi jugoslaveni.

A kad sam ja reko, da svojatam druge narode. Postoji ogromane dokaze da ste vi porekom Srbi.. i da je Vatikan dobar deo Srba pravoslavaca pokatolicio... A i Srbe katolike, proglasio za Hrvate.. Jedan dobar deo Srba je pripadao Katolickoj Crkvi..postoji puno dokaza o tome, mada je to Vatikan zatiskao.. Vatikan je zlo za Srbe, Vatikan je podrzavao Ustase, nikad nije osudio zlocine nad Srbima u Jasenovcu, Gradiskoj.. cak je hrvatskog-katolickog svestenika Stepinca proglasio za svetca.. taj Stepinac katolicki svestenik se takmicio koliko ce Srba zaklati..

A kad sam ja reko, da svojatam druge narode. Postoji ogromane dokaze da ste vi porekom Srbi.. i da je Vatikan dobar deo Srba pravoslavaca pokatolicio... A i Srbe katolike, proglasio za Hrvate.. Jedan dobar deo Srba je pripadao Katolickoj Crkvi..postoji puno dokaza o tome, mada je to Vatikan zatiskao.. Vatikan je zlo za Srbe, Vatikan je podrzavao Ustase, nikad nije usudio zlocine nad Srbima u Jasenovcu, Gradiskoj.. cak je hrvatskog-katolickog svestenika Stepinca proglasio za svetca..
    gluposti, hrvatski kralj je vec vladao u 7 stoljecu

Neutralist

ti si u pravu care..istina je da su ovi danasnji bosnjaci poreklom srbi ali turci su krivi na svemu...terali ih da predju na islam..a oni to jos danas nemogu reci istinu..ali svako zna i to su rekli americanci da su ovi danasnji bosnjaci poreklom 100%srbe!!

A kad sam ja reko, da svojatam druge narode. Postoji ogromane dokaze da ste vi porekom Srbi.. i da je Vatikan dobar deo Srba pravoslavaca pokatolicio... A i Srbe katolike, proglasio za Hrvate.. Jedan dobar deo Srba je pripadao Katolickoj Crkvi..postoji puno dokaza o tome, mada je to Vatikan zatiskao.. Vatikan je zlo za Srbe, Vatikan je podrzavao Ustase, nikad nije usudio zlocine nad Srbima u Jasenovcu, Gradiskoj.. cak je hrvatskog-katolickog svestenika Stepinca proglasio za svetca.. taj Stepinac katolicki svestenik se takmicio koliko ce Srba zaklati..
    Hier eine delikate Mischung von Verschwörungstheorien, Propaganda und Wunschdenken. Das Resultat ist gequirrlte Scheiße hoch tausend!
    Werfe erst einen genaueren Blick auf die kroatische Geschichte und Herkunft bevor du hier so einen Schwachsinn schreibst.
    Ich krieg Kopfweh...

Zitat Zitat von TNT EXPERT Beitrag anzeigen
    ti si u pravu care..istina je da su ovi danasnji bosnjaci poreklom srbi ali turci su krivi na svemu...terali ih da predju na islam..a oni to jos danas nemogu reci istinu..ali svako zna i to su rekli americanci da su ovi danasnji bosnjaci poreklom 100%srbe!!
    nisu ti danasnji bosnjaci krivi za to sta su u osmanskome carstvu radili, ali zato ne bih trebalo ni srbe u buducnost kriviti za zlocine milosevica.

a ocigledno si zaboravijo, da u bosni nisu samo srbi naseljeni, nego i hrvati

Zitat Zitat von Mastakilla Beitrag anzeigen
    gluposti, hrvatski kralj je vec vladao u 7 stoljecu
    Ja ne negiram da ne postoji Hrvatski narod. Al sta kazes na ovo da su Hrvati 1850g prihvatili srpski jezik za Knjizevnosti, onda ga poceli da kvare. Dan danas izmisljate novi reci. Zasto ne govorite cakavskim narjecem?? Cakavskim narjecjem se govori iskljucivo u Istri, Zasto Hrvati govore Stokavskim narjecjem???