BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 8 von 13 ErsteErste ... 456789101112 ... LetzteLetzte
Ergebnis 71 bis 80 von 124

Jesu li se jugoslovenski partizani i jugoslovenski cetnici borili za istu drzavu?

Erstellt von crolove, 18.09.2009, 13:08 Uhr · 123 Antworten · 11.035 Aufrufe

Zitat Zitat von Idemo Beitrag anzeigen
    Gde si naucio ovu rec?

ja sam iz istocne Hercegovine, a kod nas se govori crnogorski dijalekt...

Zitat Zitat von Ado Beitrag anzeigen
    Anfangs dachte ich, dass Croloves Eltern nur Cousins seien, doch seit diesem Thread bin ich fest davon überzeugt, dass sie Geschwister sind.
    MODERATORI?

Molim zaustive vrijedjanje mojih roditelja, ako doticni vec nemaju argumenata za konstruktivnu raspravu. Hvala unaprijed!

Zitat Zitat von crolove Beitrag anzeigen
    E sad cemo malo pospremiti cetnikistanskim zagovornicima ovog thread-a, koji osim sto znaju vrijedjati. ama bas nista ne znaju. Vrijeme je da se obratim moderatorima, ovome za roditelje a i onome koji mi je djecu prozvao mutavima. Hvala Ti, HercegSrbadzija, sto upozoravas na minímum kulture.

Nema se sta zahvaljivat, zato ako razgovaramo ovdje ko ljudi, onda na civilizovani nacin, a ne da psujemo roditelje itd.

Zitat Zitat von HercegSrbadzija Beitrag anzeigen
    Pa sta seres ? Zar nijesu hrvatski i slovenski pisci zajedno za Vuk Karadzicem uveli ijekavicu u "Jugoslovenski jezik", posebno u "hrvatski jezik"...
    Da nije bio Vuk Karadzic, Hrvati bi dan danas koristili cajkavski i kajkavski...
    Vuk Karadzic ama bas nista nije znao ni o hrvatskom jeziku, a bome ni o velikoj Srbiji koju je toliko puno tad vec sanjao i mislim da se i sad u grobu okrece kad je vidi toliku "veliku". Moglo bi se reci, znao se u hrvatski jezik i Veliku Srbiju ko Mara u kriv ....

McChevap
    Anfangs dachte ich, dass Croloves Eltern nur Cousins seien, doch seit diesem Thread bin ich fest davon überzeugt, dass sie Geschwister sind.
    Man kanns auch übertreiben Kollege.

Grasdackel
    MODERATORI?

Molim zaustive vrijedjanje mojih roditelja, ako doticni vec nemaju argumenata za konstruktivnu raspravu. Hvala unaprijed!
    Du mußt unten auf Report klicken.

Vuk Karadzic ama bas nista ne zna ni o hrvatskom jeziku, a bome ni o velikoj Srbiji koju je toliko puno tad vec sanjao. Moglo bi se reci, zna se u hrvatski jezik ko Mara u kriv ....

Nijesam ja rekao, da on nesto zna o hrvatskom jeziku i nista o velikoj Srbiji, jedino ti kazem da je on zajedno hrvatskim i slovenskim linguistima uveo ijekavicu, koja je bila vec pod koristu sa strane Srba, pa onda i Hrvati preuzeli. Prije tog preuzimanja, je govorio hrvatski narod, cajkavski i kajkavski. Tako da je taj dijalekat fakticki dosta uticao na danasnji hrvatski jezik.

Placi pizdo placi
    "Konstruktive Kommunikationsführung" auf unterstem Niveau!? Du hast Dich selbst disqualifiziert!

Vukovarac
    Zitat Zitat von ökörtilos Beitrag anzeigen
    jebe picka auzlandzke jezika nemam ferstema!!
    hokos pokos prdne kokos

Normalerweise sind einem solche konstelationen unbekannt! Woher kennst du sowas?

Seite 8 von 13 ErsteErste ... 456789101112 ... LetzteLetzte