BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 12 von 19 ErsteErste ... 28910111213141516 ... LetzteLetzte
Ergebnis 111 bis 120 von 183

Josip Boljkovac verhaftet wegen Verbrechen im Jahre 1945

Erstellt von Mastakilla, 02.11.2011, 14:37 Uhr · 182 Antworten · 12.133 Aufrufe

Zitat Zitat von Carl Marks Beitrag anzeigen
    Torcida hat dein Posting wahrscheinlich einfach falsch verstanden. Er hat ja irgendwie auf dich Bezug genommen...

Ist ja auch halb so wild ^^
    Mein posting bezog sich auf den User Bezolovno. Hatte mit Velez rein garnichts zu tun.

Ljudi moji, mi svi trebamo jednom za uvijek odvojiti antifasizam i antifasisticku borbu od komunizma kao zlocinackog boljsevickog pokreta, u kojem le likvidirano na hiljade, desetine hiljada nevinih civila. Dakle, mi pricamo o muckim pobijenih ljudima, ne u ratu nego u MIRNOJ I PROSPERITENOJ Jugoslaviji na cijem celu je bio veliki "antifasist" Josip Broz.

Evo i Pupovac se javio:

'Prijavit ću Hrvatsku zbog hapšenja Boljkovca'
    'Hapšenje Josipa Boljkovca zloupotreba je rezolucija Vijeća Europe (VE) i Europskog parlamenta (EP), i mi ćemo učiniti sve da na to upozorimo ta tijela', izjavio je predsjednik Srpskog narodnog vijeća Milorad Pupovac.
    'Prijavit

Zitat Zitat von Dinarski-Vuk Beitrag anzeigen
    Ljudi moji, mi svi trebamo jednom za uvijek odvojiti antifasizam i antifasisticku borbu od komunizma kao zlocinackog boljsevickog pokreta, u kojem le likvidirano na hiljade, desetine hiljada nevinih civila. Dakle, mi pricamo o muckim pobijenih ljudima, ne u ratu nego u MIRNOJ I PROSPERITENOJ Jugoslaviji na cijem celu je bio veliki "antifasist" Josip Broz.

.....slazem se, no zar nisi primjetio da u ocima komunista, nevine zrtve komunizma nisu jednako vrijedne kao zrtve fasizma......

Wo bitte haben die Partisanen massenhaft unschuldige Zivilisten umgebracht?

Zitat Zitat von Josip Frank Beitrag anzeigen
    mir ist nicht bekannt, dass Tudjman sich im II Wk an Verbrechen beteiligt hat.

Du wirst mir sicher gleich das Gegenteil beweisen.
    Hmm ... Tudjman, kvaka je moj Josipe u samom Tudjmanu. Recimo Rade Bulat je bio komandant jedinice za egzekucije, a stvarni gospodar zivota i smrti partizanski komesar, u ovom slucaju sami Tudjman. Da se nebi' pokretale istrage pod zamahom uskrsnulog ustastva ranih devedesetih, Tudjman postavlja za najmocnije ljude komuniste/partizane, direktno umjesane u istom zlocinu, znaci pricam o Manolicu i Boljkovcu, jedan premijer drugi ministar MUP-a. Radu Bulata nije mogao, srbin, narodni heroj, koji je ionako cutao radi samoga sebe. Ee a znas kad ce ovaj show tek bit zanimljiv, kada Bulat propjeva. 'Oce li se Tudjman oktrit da je ratni zlocinac - po zapovjednoj odgovornosti, jasno zar ne??!

Ali opet svi ti Boljkovci, Mesici, Manolici, Tudjmani, Tripali, Seksovi, Gotovci imaju nesto zajednicko - atributi dal' "JNA, UDBA, OZNA, komunjara" - pa sad vi izvolite.

Zitat Zitat von Glavasevic Beitrag anzeigen
    .....slazem se, no zar nisi primjetio da u ocima komunista, nevine zrtve komunizma nisu jednako vrijedne kao zrtve fasizma......
    Problem je u samoj argumentaciji. Ako neki (oni koji stite komunizam kao cijelinu) misle, da je 70 godina (tacnije 66) nakon zavrsetka drugog svijetskog rata prekasno da se optuze pocinitelji zlocina, onda treba iste te ljude podsjetit, da recimo samo u Hrvatskoj danas preko 40'000 ljudi prima penziju (tj. po vasem onu mirovinu) po osnovi sudjelovanja u NOB-u izmedju 41-45. Znaci po njima bi i to trebalo bit prekasno. tj. da su njihove zasluge za tih 66 godina istekle, tj. da su odavno isplacene ... bas bi me zanimalo sta bi nam na to odgovorili.

Zitat Zitat von Mastakilla Beitrag anzeigen
    Wo bitte haben die Partisanen massenhaft unschuldige Zivilisten umgebracht?
    Druze Mastakilla, nisi shvatio moju poruku. Dakle, ja cijelo vrijeme pricam da je KOMUNIZAM ZLOCINACKA IDEOLOGIJA, prvenstveno jer se zasniva na jednoumlju. Znaci ljudi nisu isti, niti su jednaki, niti ce to ikada biti. Ne zato sto sada ja pametujem, vec zato sto to priroda kaze. Nase cijelo drustvo ne moze Mastakilla biti besklasno upravo iz tog "jednostavnog" razloga i takvo nesto se moze samo diktaturom provesti. Znaci, tu "divnu" misao koju porucuje komunizam nije zloupotrebio covjek, vec je jedino odrziva diktaturom jer udara na covjekove slobode - jel' to osporavas Mastakilla? Covjek se ne ponasa po sabloni koju je netko zamislio u svojoj glavi, vec onako kako on licno zeli. Prema svojim vlastitim mjerilima i kriterijima. Jel se slazes ?

Problem je u samoj argumentaciji. Ako neki (oni koji stite komunizam kao cijelinu) misle, da je 70 godina (tacnije 66) nakon zavrsetka drugog svijetskog rata prekasno da se optuze pocinitelji zlocina, onda treba iste te ljude podsjetit, da recimo samo u Hrvatskoj danas preko 40'000 ljudi prima penziju (tj. po vasem onu mirovinu) po osnovi sudjelovanja u NOB-u izmedju 41-45. Znaci po njima bi i to trebalo bit prekasno. tj. da su njihove zasluge za tih 66 godina istekle, tj. da su odavno isplacene ... bas bi me zanimalo sta bi nam na to odgovorili.
    ....bravo...skidam ti kapu...i mene bi to zanimalo, no ja nevidim samo problem u argumentaciji......svaki covjek ce se sloziti s time da je svaka nevina zrtva jednako vrijedna i da krivcima treba jednako suditi...no to banda crvena nikada nece prihvatiti.....

Zitat Zitat von Glavasevic Beitrag anzeigen
    Was willst du Analakrobat damit sagen :

Bei Milivoj Asner hatte hier keiner "Verständnis" für einen alten Mann gehabt, man wollte den Typen sofort ohne wenn und aber auf den Scheiterhaufen sehen, bei einen Partisanen wird das ganze aber natürlich politisch wegdiskutiert mit "Argumenten" wie sein Alter, oder das andere Verbrechen aufgeklärt werden müssen.........bando crvena......
    Asner wurde ja auch nicht verhaftet und angeklagt.
    Soviel zu deiner argumentation ,du Schwanzlutschender kleiner Nazi.