BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 13 von 19 ErsteErste ... 391011121314151617 ... LetzteLetzte
Ergebnis 121 bis 130 von 183

Josip Boljkovac verhaftet wegen Verbrechen im Jahre 1945

Erstellt von Mastakilla, 02.11.2011, 14:37 Uhr · 182 Antworten · 12.127 Aufrufe

Zitat Zitat von Glavasevic Beitrag anzeigen
    ....bravo...skidam ti kapu...i mene bi to zanimalo, no ja nevidim samo problem u argumentaciji......svaki covjek ce se sloziti s time da je svaka nevina zrtva jednako vrijedna i da krivcima treba jednako suditi...no to banda crvena nikada nece prihvatiti.....
    To je ono sto meni smeta. Meni je cak nevjerovatno citati od nekih pojedinaca, tj. koliko je ovdje iskazano brige, zaljenje i mudrolije za jednog "starca" - a niko se od tih dusebriznika nije pitao, koliko su godina recimo imale zrtve tog mozebitnog ratnog zlocinca (da podsjetim samo onaj zloglasni logor u Karlovcu) i koliko specijalaca je njih odvodilo do jama, spilja, rovova. Ovoga bar nece mucit u zatvoru, ka' sto je on mucija svoje zarobljenike, kada ih je ispitivao po Karlovcu (doktrina OZNE, sta ces ...). Boze moj, svi se kunu u tu pravdu i pravo, u neku "novu" pravdu, u nepristranost pravosudja - da ali samo dok se njih samih ne tice, tj. a kad oni sami dodju na red, onda demagogije i koje kakvih manifesta.

Zitat Zitat von Dinarski-Vuk Beitrag anzeigen
    Druze Mastakilla, nisi shvatio moju poruku. Dakle, ja cijelo vrijeme pricam da je KOMUNIZAM ZLOCINACKA IDEOLOGIJA, prvenstveno jer se zasniva na jednoumlju. Znaci ljudi nisu isti, niti su jednaki, niti ce to ikada biti. Ne zato sto sada ja pametujem, vec zato sto to priroda kaze. Nase cijelo drustvo ne moze Mastakilla biti besklasno upravo iz tog "jednostavnog" razloga i takvo nesto se moze samo diktaturom provesti. Znaci, tu "divnu" misao koju porucuje komunizam nije zloupotrebio covjek, vec je jedino odrziva diktaturom jer udara na covjekove slobode - jel' to osporavas Mastakilla? Covjek se ne ponasa po sabloni koju je netko zamislio u svojoj glavi, vec onako kako on licno zeli. Prema svojim vlastitim mjerilima i kriterijima. Jel se slazes ?
    Komunizam je jedan ideal u kojem su ljudsko drustvo i ljudi u svim aspektima jednaki, a to podrazumjeva da se sve odluke donose na demokratskom osnovi.

Zasto je to zlocinacka ideologija? Staljinov komunisticki totalirizam je zlocinacka ideologija ali on nema blage veze sa komunizmoj kako ga je Marx opisao, jer je to samo jedna vrsta vladavine bila, dok je komunizam krajna staza borbe ljudstva za perfektno drustvo.

Da li ce se to drustvo ikada ostvariti je drugo pitanje, ja mislim da nece, ali cemo se uvijek sto vise bliziti tom cilju

Zitat Zitat von Mastakilla Beitrag anzeigen
    Komunizam je jedan ideal u kojem su ljudsko drustvo i ljudi u svim aspektima jednaki, a to podrazumjeva da se sve odluke donose na demokratskom osnovi.
    Aha ideal kazes, oduzimanje kao i ogranicavanje privatnog vlasnistva, mislim zar stvarno mislis da je to ideal? To je zlocin druze, nista drugo. Zabraniti Mastakilla obicnom covjeku da ima koliko moze stvoriti ili zabraniti covjeku da uopste stvori nesto kako ne bi povrijedio tudje osjecaje. Koji su to demokratski temelji ?

Zasto je to zlocinacka ideologija? Staljinov komunisticki totalirizam je zlocinacka ideologija ali on nema blage veze sa komunizmoj kako ga je Marx opisao, jer je to samo jedna vrsta vladavine bila, dok je komunizam krajna staza borbe ljudstva za perfektno drustvo.
    Zasto je to zlocinacka ideologija - Mastakilla, taj zloglasni komunizam je kao ideologija pobjedila u oktobarskoj revoluciji, tj. donjela je samim rusima vise zla nego carska Rusija, to su cinjenice. Sledeca je cinjenica, da je komunizam uz zapadne saveznike donija' evropi oslobodjenje od nacistickog terora (tu nema spora), ali je donio jednako veliki i uzasni teror cijeloj istocnoj evropi i samim time Mastakilla je pocelo potlacivanje naroda istocne evrope od strane Sovjetskog Saveza, ponajprije najvece zemlje, Rusije. Naravno, broj zrtava komunizma su daleko veca od nacizma, i to iz jednostavnog razloga sto je komunizam trajao daleko vise, komunizam je bio daleko rasprostanjenji od nacizma (znaci uzmi Sovjetskog Saveza, zemlje istocnog bloka, Kinu, Vijetnama, Sjevernu Koreu,Kambodzu, Kubu i dobar dio srednje i juzne Amerike i nasu nam bivsu zajednicku drzavu Jugoslaviju). Komunizam je bio jednako represivan kao i sami nacizam, imao je isto koncentracijske logore, gulage, strogu cenzuru, uklanjanje nepodopnih rezimu, uklanjanje svih za koje su smatrali da su zapadne sluge. Eto druze, o brojnim komunistickom zlocinima se ni dan danas nezna dosta, tj. iz razloga jer FSB, znaci bivsi KGB ne da te podatke u javnost, tek su prije nekoliko godina cini mi se javno rekli za Katinsku sumu, za kineske zlocine se jos manje zna, a onom najgoren i najstrasnijem komunistickim rezimu onom u Kambodzi je cak gadljivo i pricat, sama pomisao o tome, okrene mi se zeludac. Kad pricamo o nasem prostoru, o jugoslavenskim zlocinima UDBE i partizana se isto nije smijelo ni pisnuti Mastakilla, jer bi dobili etiketu neprijatelja socijalisticke revolucije i onda ravno na Goli Otok ili te preko noci "proguta" crna zemlja. Dakle mozemo slobodno zakljuciti, da je komunizam jednak nacizmom, ali to bi se opet dalo' usporedjivat sa zlocinima kapitalizma, pocevsi druze od doba imperijalizma i osvajanja americkog kontinenta.

das hat Tony schon richtig gesagt:
    die Kommunisten wollen dir immer nur sagen was du zu tun, zu denken und zu fühlen hast ...

R.I.P.

Zitat Zitat von Perun Beitrag anzeigen
    Asner wurde ja auch nicht verhaftet und angeklagt.
    Soviel zu deiner argumentation ,du Schwanzlutschender kleiner Nazi.
    Da musst du der österr. Justiz die Schuld geben, die ihn nicht ausliefern wollte.

Du Spermaschlucker hüte deine Zunge mit solchen Aussagen, den ich bin sicher nicht klein! pf...

Grasdackel
    Heroj, a ne zločinac.

Gast829627
    Zitat Zitat von Glavasevic Beitrag anzeigen
    Da musst du der österr. Justiz die Schuld geben, die ihn nicht ausliefern wollte.

Du Spermaschlucker hüte deine Zunge mit solchen Aussagen, den ich bin sicher nicht klein! pf...

du schwanzlutschender grosser nazi......... perun ist verpeilt in seiner wortwahl vor lauter erregung ....immer wenn er mit einem user schreibt wird er wuschig wie ne mangatranse die grad hulk und he-man durchnehmen.....

Grasdackel
    Zitat Zitat von Legija Beitrag anzeigen
    du schwanzlutschender grosser nazi......... perun ist verpeilt in seiner wortwahl vor lauter erregung ....immer wenn er mit einem user schreibt wird er wuschig wie ne mangatranse die grad hulk und he-man durchnehmen.....
    Popuši mu ga, da se smiri.

Gast829627
    Zitat Zitat von Grasdackel Beitrag anzeigen
    Popuši mu ga, da se smiri.

du bist so lustig wie der hodenküsser gredulja,bist du sein lover oder was?

Zitat Zitat von Dinarski-Vuk Beitrag anzeigen
    Aha ideal kazes, oduzimanje kao i ogranicavanje privatnog vlasnistva, mislim zar stvarno mislis da je to ideal? To je zlocin druze, nista drugo. Zabraniti Mastakilla obicnom covjeku da ima koliko moze stvoriti ili zabraniti covjeku da uopste stvori nesto kako ne bi povrijedio tudje osjecaje. Koji su to demokratski temelji ?

Zasto je to zlocinacka ideologija - Mastakilla, taj zloglasni komunizam je kao ideologija pobjedila u oktobarskoj revoluciji, tj. donjela je samim rusima vise zla nego carska Rusija, to su cinjenice. Sledeca je cinjenica, da je komunizam uz zapadne saveznike donija' evropi oslobodjenje od nacistickog terora (tu nema spora), ali je donio jednako veliki i uzasni teror cijeloj istocnoj evropi i samim time Mastakilla je pocelo potlacivanje naroda istocne evrope od strane Sovjetskog Saveza, ponajprije najvece zemlje, Rusije. Naravno, broj zrtava komunizma su daleko veca od nacizma, i to iz jednostavnog razloga sto je komunizam trajao daleko vise, komunizam je bio daleko rasprostanjenji od nacizma (znaci uzmi Sovjetskog Saveza, zemlje istocnog bloka, Kinu, Vijetnama, Sjevernu Koreu,Kambodzu, Kubu i dobar dio srednje i juzne Amerike i nasu nam bivsu zajednicku drzavu Jugoslaviju). Komunizam je bio jednako represivan kao i sami nacizam, imao je isto koncentracijske logore, gulage, strogu cenzuru, uklanjanje nepodopnih rezimu, uklanjanje svih za koje su smatrali da su zapadne sluge. Eto druze, o brojnim komunistickom zlocinima se ni dan danas nezna dosta, tj. iz razloga jer FSB, znaci bivsi KGB ne da te podatke u javnost, tek su prije nekoliko godina cini mi se javno rekli za Katinsku sumu, za kineske zlocine se jos manje zna, a onom najgoren i najstrasnijem komunistickim rezimu onom u Kambodzi je cak gadljivo i pricat, sama pomisao o tome, okrene mi se zeludac. Kad pricamo o nasem prostoru, o jugoslavenskim zlocinima UDBE i partizana se isto nije smijelo ni pisnuti Mastakilla, jer bi dobili etiketu neprijatelja socijalisticke revolucije i onda ravno na Goli Otok ili te preko noci "proguta" crna zemlja. Dakle mozemo slobodno zakljuciti, da je komunizam jednak nacizmom, ali to bi se opet dalo' usporedjivat sa zlocinima kapitalizma, pocevsi druze od doba imperijalizma i osvajanja americkog kontinenta.
    Komunizaj najvise idealizuju "Salonski Komunisti". Sto znaci: Lako je biti Komunista pored kapitalistickih dostignuca (DSL, Laptop, Internet...)