BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 3 von 5 ErsteErste 12345 LetzteLetzte
Ergebnis 21 bis 30 von 43

Josipović veraergert BiH Moslems

Erstellt von Cvrcak, 06.04.2011, 21:21 Uhr · 42 Antworten · 2.134 Aufrufe

Stipe Mesic war einfach der beste.... Der als Presi BiHs wär ein Traum

Mesic od Dodiku i Bosni

Über den versuchs der Abspaltung der RS

Noch ein Stellungnahme

Ein würklich guter Mann

Zitat Zitat von GOJIM Beitrag anzeigen
    stipe mesic war ein präsident, diese schwuchtel daa ist für n arsch.
    Übermensch

Zitat Zitat von Bambi Beitrag anzeigen
    Übermensch
    Übermensch ist untertrieben.... der Kerl ist einfach super...

Komsic kommt kommt Stipe Mesic auch ganz nah... z.B.

Hier ein vergleich mit dem Krmkom

Komic ist einer der besten bosnischen Politikern seit langem..

Jetzt sag mir noch wie du seine Leistungen Beurteilen kannst(komisic)?
    Was speziell macht ihn zu einem Spitzenpolitiker?
    Welche Positiven entwicklungen hat er für BIH zustande gebracht oder sind auf ihn zurückzuführen

Zitat Zitat von Climber Beitrag anzeigen
    Ogorčeni Bošnjaci u RH: Josipovićeva izjava podsjeća na Karadžićevu i Šešeljevu retoriku

Objavljeno dana: 08.04.2011. / 15:29
    Autor: Hina , Nacional.hr
    Ovakve izjave smo već ranije imali prigodu slušati od haških uhićenika Radovana Karadžića i Vojislava Šešelja, dodaje se

Ivo Josipović Stranka demokratske akcije (SDA) Hrvatske izražava svoje duboko ogorčenje izjavom predsjednika Republike Hrvatske, Ive Josipovića u kojoj iskazuje "svoju duboku zabrinutost" za mogući porast ekstremizma u susjednoj državi Bosni i Hercegovini "u kojoj živi veliki broj muslimana", priopćeno je danas iz ove stranke.

Ovakve izjave smo već ranije imali prigodu slušati od haških uhićenika Radovana Karadžića i Vojislava Šešelja, dodaje se.
    Najmanje što smo mogli pretpostaviti da će te se pridružiti osvjedočenim ratnim huškačima i kreatorima genocida nad pripadnicima bošnjačkog i hrvatskog naroda kako u Hrvatskoj tako i u Bosni i Hercegovini. Vi ste to učinili i veoma smo zabrinuti zbog mogućeg generiranja širenja nesnošljivosti u cijeloj regiji, navodi se.

Gospodine predsjedniče, poručuje SDA Hrvatske, već smo ranije uočili vašu spremnost koketiranja s Miloradom Dodikom koji je samo u jednoj stvari dosljedan a to je nestanak i raspad Bosne i Hercegovine. Za nas je Milorad Dodik bio i ostao sustavna prijetnja postojanju neovisne i cjelovite Bosne i Hercegovine, ističe se.

'Zapreprašten sam i žao mi je. Doista mislim kako muslimani nisu prijetnja'
    I dok cijeli svijet nastoji marginalizirati njegov rad vi, gospodine predsjedniče, dajete mu pojačani legitimitet u daljnjoj destrukciji dijelova Bosne u kojima njegova vlast nije upitna. Stoga nismo iznenađeni da se iznova u dijelovima pod ingerencijom Milorada Dodika iznova događaju napadi na sakralne objekte islamske i katoličke provenijencije i na pripadnike nesrpskog življa, poručuje se u priopćenju.

Za razliku od vaše izjave, pozdravljamo smirenu i dostojanstvenu izjavu dr. Franje Topića (predsjednika Hrvatskog kulturnog društva Napredak) koji živi u BiH i koji dobro zna da većina Bošnjaka nije za radikalizaciju, stoji u priopćenju SDA Hrvatske.

Članak je preuzet sa Ogor
    Man sieht wie immer die Karadzic/Seselj Keule sofort greift, wenn man was sagt und das gerade bei Josipovic. Ich finde das arm, wenn man aus Mangel an Argumenten sofort mit solchen Dingen ankommt (noch besser sind ja Hitler Vergleiche)

Soviel zu Rhetorik und Argumentationsweise

Zitat Zitat von Mastakilla Beitrag anzeigen
    Man sieht wie immer die Karadzic/Seselj Keule sofort greift, wenn man was sagt und das gerade bei Josipovic.

hä?

Man sieht wie immer die Karadzic/Seselj Keule sofort greift, wenn man was sagt und das gerade bei Josipovic. Ich finde das arm, wenn man aus Mangel an Argumenten sofort mit solchen Dingen ankommt (noch besser sind ja Hitler Vergleiche)

da te makar neko hoće mlatnut po glavi snjom da malo dođeš sebi

Zitat Zitat von pegasus Beitrag anzeigen
    Jetzt sag mir noch wie du seine Leistungen Beurteilen kannst(komisic)?
    Was speziell macht ihn zu einem Spitzenpolitiker?
    Welche Positiven entwicklungen hat er für BIH zustande gebracht oder sind auf ihn zurückzuführen

Ich finde seine Einstellung gut.... würde es ein anderes politisches System geben würde er so einiges "leisten"

Zitat Zitat von Bambi Beitrag anzeigen
    hä?
    Evo sta, Josipovic je izjasnio strah da ce revolucija u libiji imati moguci utjecaj na radikalne Muslimane u BiH a odgovor muslimana u Hrvatskoj (ja se pitam zasto se normalni muslimani uopce osjecaju napadnuti kada on govori o radikalima) je da njegova retorika podsjeca na retoriku karadzica i seselja.

Sada mi molim te objasni koje veze Josipovic sa Seseljom ili Karadzicom ima? Nigdje veze, ali vazno je samo bilo da se imena Karadzic i Seselj spomenu lol

MaxMNE
    Evo sta, Josipovic je izjasnio strah da ce revolucija u libiji imati moguci utjecaj na radikalne Muslimane u BiH a odgovor muslimana u Hrvatskoj (ja se pitam zasto se normalni muslimani uopce osjecaju napadnuti kada on govori o radikalima) je da njegova retorika podsjeca na retoriku karadzica i seselja.

Sada mi molim te objasni koje veze Josipovic sa Seseljom ili Karadzicom ima? Nigdje veze, ali vazno je samo bilo da se imena Karadzic i Seselj spomenu lol
    Für die sind Serben und Kroaten nur gut solange sie ihre A....kriecher sind, wie halt die erwähnten "Lieblinge".

Seite 3 von 5 ErsteErste 12345 LetzteLetzte