BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 24 von 39 ErsteErste ... 1420212223242526272834 ... LetzteLetzte
Ergebnis 231 bis 240 von 381

Kapetan Dragan slobodan čovjek

Erstellt von Ravnokotarski-Vuk, 06.09.2009, 13:47 Uhr · 380 Antworten · 21.312 Aufrufe

Zitat Zitat von Ravnokotarski-Vuk Beitrag anzeigen
    Ko te šiša, dvofazni, bez uzemljenja.

Da nije bilo Miloševića, NATOa i Zapada, nebi bilo ni Slovo O od te tvoje Oluje.

To je kod vas prosto obično, da slavite zločine. Tako i vaš ustaški tompson veliča Jasenovac i Gradišku Staru.

Ne govorim za poštene Hrvate, nego za one Srbofobe.

Reci mi zašto se zove Beli Manastir, a ne Bijeli Manastir? Zašto se naselje između Knina i Lapca, i dan danas zove Srb?

Haha, vidim kolke vi komplekse imate. Kod kuće imate Postere Ante Pavelića, Gotovine i Bobetka a izlazite svaki vikend sa Srbima na piće i slušate narodnu muziku, taki su 50% od vas. Dvolični lješinari.
    Bla bla trofazni!

Eto vam sada, sto ste htijeli do ste i dobili!

a de ne zaboravimo i ovo..........

I na kraju ostade

:ahole:

Zitat Zitat von TeslaNikola Beitrag anzeigen
    ma nek idu svi u kurac. ovi ustase i male mudzahedinsi nas mrze vise nek ista, da bi islo po njima svaki srbin koj je samo pipno uteku oni bi ga osudili na dozivotnu robiju. oni nama nikad zele dobro ili nista nego nam stvarno lose zele. ali znas kako je kod ustasa bilo i ostalo sve ti bog prasta; idi kolji a kad se izpovedis fratri sve ce ti biti oprosteno. da nije bio kap. dragan ustase bi ubili nekoliko srba u krajini. svi samo pricaju kako se srbi raskolasili a niko ne pominje sta su ustase 91 radili po krajini. kad tad ce da plate za sve ovo a to hvala bogu nije na nama da mi to resimo. sve ce se njihovim decama da vrati i to neduznim tako je pravda kao nepravda. njihovi dedovi su nase braca i sestre odveli u jasenovcu i 50 godina kasnije njihovi unucad ponovo pucali na srpsku decu i sad treba ja taj biti koj njima prasta? ja to oprostit necu.

Boze Pravde
    Ja, hvala bogu u ovom ratu 1991-1995, nisam izgubio nikog u porodici, mogu govoriti o sreći. Al u drugom svjetskom ratu sam mali dio porodice izgubio od Ustaša, niko za to nije bio kažnjen. Moja rodbina je 80% bila u Partizanima, a za šta? Da dođe neki Lopov i metalac na vlast koji je na svoj način Antisrbin? Tito je mislio da je Bleiburg to čime će Ustaše platit zločine nad Srbima. Srbima će se u Hrvatskoj dati status kao konstutivnog naroda, i ćao. A posle kukaju kako smo mi počeli rat u Bosni, ali Hrvati sami znaju da su oni ti bili koji su ubijali Srbe po Sijekovcu kod Bosanskog Broda. Al da, zaboravio sam reći, to su samo bili Srbi. Srbe se smije ubijat. Ako hrvata i pipneš, stići će ti smrtna kazna.

Zitat Zitat von Cobra Beitrag anzeigen

Wie Geil. Also da hab ich eben geweint vor Lachen.

Zitat Zitat von McChevap Beitrag anzeigen
    Und das schärfste ist ja, kein kyrillisch im serbischen kosovo,
    Bist du dir sicher?

Zitat Zitat von McChevap Beitrag anzeigen
    "Republika Srpska" ist ein Eigenname, Status: Entität

Kosovo, Status: Republik

Stell dich nicht dümmer als du bist.
    Srpska ist ein Eigenname du Depp. Republik ist der Status! Der Status des Kosovos ist autonome Provinz!

Oro

Zitat Zitat von Baklava Beitrag anzeigen
    Lerne mal die Geschichte der letzten 100 Jahre. Fällt dir nicht auch auf, dass uns unsere "Brüder" ständig mit den amtierenden Imperialisten in den Rücken gefallen sind?
    Doch, aber das ist die Vergangenheit. Wir müssen nach vorne blicken!

Esseker
    hier verteidiegen echt einige leute typen, die wie kleine feiglinge vom meer aus historisch wichtige städte wie split, sibenik und dubrovnik attakierten, oder leute einfach so ohne gurnd umgebracht haben...

Da wie jetzt ja die Cedos fast zusammen habn....kann mir sicher einb Cedo Oberhaupt hier auf diese Frage antworten??????

Warum die SAO Krajina gegründet wurde..

Zitat Zitat von Vatrena Beitrag anzeigen
    Problem je da je ovde dozvoljeno javno slaviti etnicko ciscenje!Meni je jednom jedan krajsnik reko da nije bio cilj nezavisna Krajina nego je bio cilj stanovnisto ocuvati od ustasa.Svako zna sta se dogodilo kada srbi nisu bili naoruzani.
    Taj Krajišnik ti je istinu govorio. Ja sam isto iz tog kraja. I u mom selu su Hrvati 1991 počeli sa protjerivanjem srpskih mještana, jer je selo bilo većinski katoličko. Tek 2 mjeseci kasnije, selo je palo pod Krajinom.

Zitat Zitat von Proud_Serbian_Royal Beitrag anzeigen
    Doch, aber das ist die Vergangenheit. Wir müssen nach vorne blicken!
    Solche "Brüder" kann ich nicht gebrauchen!