BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 3 von 3 ErsteErste 123
Ergebnis 21 bis 25 von 25

Kardinal Puljic: "EU soll stärker auf Bosnien zugehen"

Erstellt von Emir, 12.04.2010, 14:39 Uhr · 24 Antworten · 1.891 Aufrufe

Beogradjanin
    Zitat Zitat von Bosanski Ljiljan Beitrag anzeigen
    Nije moj "Statement" extrem!, moj je "Statement" još jači od extrem!, otkrije istinu! i na istinu je baziran!. Moram brinti kada nema nikakve veze sa vezom! ali složijo bih se stim da za tebe ima veze! a za mene nema veze!.
    dogovoreno, ti imas tvoje misljenje ja svoje

Bosanski Ljiljan
    Zitat Zitat von Beogradjanin Beitrag anzeigen
    dogovoreno, ti imas tvoje misljenje ja svoje
    Slažem se!.

Pozdrav

U Americi ne samo u Americi i ostalim Rimo Katoličkim zemljama,
    Amerika nije Rimokatolicka zemlja, niti Rimokatolici imaju vecinu. Posto je u Americi vjera striktno privatna stvar, nepostoje empiricni podaci o tome, ko kojoj vjeri pripada. Indikator je, da su od prilike "samo" 25% americke populacije katolici. Ostali su protestanti (vecinom) ili jedna od njihovi frakcija "Baptisti" itd.

Rimo Katolički Kardinali su večinom nevjernici!, Homoseksualci! i Pedofili!.
    Pojedini tragicni slucajevu nisu odraz stanja katolicke crkve. Istom tvojom logikom bi neko mogao reci, da su sve Hodze djecojebci, ako im je arsin "Gluha Bokovica"....isto vazi i za talibane ili neke drzave, gdje se djete od 9-10 godina proda starcu......sto veze nema s vjerom nego samo s time da starac kresne nesto mlado...fuj....ali kako god. Sa tvojim nacinom "argumentacije", svakom dajes pravo da ove stvari kvalifikuje kao ti....

Spusti malo loptu...

"Amerikanci" kažu da oni nebih ništa imali protiv da im bude Predsjednik Crn! ili da im je Predsjednik Homoseksualac! ali imali bih nešto protiv da im Predsjednik nevjeruje u Boga! odnosno da im Predsjednik nije pobožan!, eto toliko od tog Rimo Katoličanstva! i "vjerovanje" u "Boga"! i od te "Američke" "Nacije" koja postoji nažalosti! i koja upravlja širom svjeta nažalosti!.

Pozdrav
    Nemas potrebe "Amerikance" pisati u navodnim znacima, jer ono jesu Nacija. U ostalom nebi se slozio s tvojim misljenje o predsjedniku. U juznim dijelovima Amerika (bive konfederative drzave) se crnci mrze vise nego homoseksualci. Negdje od Missouria-a prema sredini i prema sjeveru (Middle Eeast + West= ces naci dosta fundamentalisticko-krscanske organizacije kojima je glavno da je predsjenik vjernik i s time iskljucena mogucnost -po njima- da je homoseksualac.

A sto se tice tog upravljanja, budi sretan da su oni upravljali 95....

Mali savjet: Malo prodji kroz Ameriku, ne kao turista 10 dana u Orlandovim Disnej-Parkovima, nego prodi je 2-3 puta uzduz i poprijeko, pricaj sam amerikancima od kamiondzije do policajca izjedju Arkansasa i Kansasa, izmedju Arizone i Bostina pa onda navrati vama i nesto piskaraj...

Kamoli puste srece da smo mi u strukturi kao oni, sto se tice vjerske, private i nacionalne slobode i iskazivanja.

Nabend,

wenn die Politiker der meisten Länder vor allem die Geberländer in der EU eine Bürgerbefragung zum Eintritt vorgenommen hätten, gebe es eine sehr sehr kleine wenn überhaupt EU.

Was ist die EU:
    - eine Geldfressmaschine in Brüssel wo man mit neuen Abteilungen über die korrekte Bananenkrümmung monatelang diskutiert, etc.
    - Wo Länder wie (aktuell) Griechenland, Portugal, Spanien etc. ohne Prüfungen der Finanz- und Wirtschaftskraft aufgenommen werden und das geleiche Geld in Umlauf bringen (diese aber im Moment in einigen Länder recht müssig angenommen wird)
    - Wo jeder abgehalfterte Landespolitiker abgeschoben wird weil er im eigenen Land zu nichts zu gebrauchen ist
    - Wo jedes Land für seine Politiker einen eigenen Übersetzter bekommt
    - Wo über eine Anpassung vom Landesgesetz z.B. Grundgesetz entschieden werden muss, weil dieses nicht kompartibel zu den dümmsten EU-Gesetzen ist (Stichwort: GEN Technologie)
    - wo
    - wo usw.

Natürlich ist es im ersten Moment eine schillernde Sache (siehe Slovenien) in die EU aufgenommen zu werden, aber nach dem Essen kommt immer die Rechnung....und den Slovenen (Bürgern nicht Politikern) geht so langsam ein Licht auf.

Meiner Meinung nach würde ich Kroatien, Serbien, Bonsnien dazu raten NICHT den Beitritt anzustreben und eher eine lose priviligierte Mitgliedschaft anzustreben.

Wenn du heute in Deutschland eine Bürgerabstimmung machen würdest "Austritt EU" Ja/Nein, würden ca. 99% mit NEIN stimmen (übrigends auch damals).

Gruss vom neuen Ahnungslosen

Bosanski Ljiljan
    Zitat Zitat von LordVader Beitrag anzeigen
    Amerika nije Rimokatolicka zemlja, niti Rimokatolici imaju vecinu. Posto je u Americi vjera striktno privatna stvar, nepostoje empiricni podaci o tome, ko kojoj vjeri pripada. Indikator je, da su od prilike "samo" 25% americke populacije katolici. Ostali su protestanti (vecinom) ili jedna od njihovi frakcija "Baptisti" itd.

Pojedini tragicni slucajevu nisu odraz stanja katolicke crkve. Istom tvojom logikom bi neko mogao reci, da su sve Hodze djecojebci, ako im je arsin "Gluha Bokovica"....isto vazi i za talibane ili neke drzave, gdje se djete od 9-10 godina proda starcu......sto veze nema s vjerom nego samo s time da starac kresne nesto mlado...fuj....ali kako god. Sa tvojim nacinom "argumentacije", svakom dajes pravo da ove stvari kvalifikuje kao ti....

Spusti malo loptu...

Nemas potrebe "Amerikance" pisati u navodnim znacima, jer ono jesu Nacija. U ostalom nebi se slozio s tvojim misljenje o predsjedniku. U juznim dijelovima Amerika (bive konfederative drzave) se crnci mrze vise nego homoseksualci. Negdje od Missouria-a prema sredini i prema sjeveru (Middle Eeast + West= ces naci dosta fundamentalisticko-krscanske organizacije kojima je glavno da je predsjenik vjernik i s time iskljucena mogucnost -po njima- da je homoseksualac.

A sto se tice tog upravljanja, budi sretan da su oni upravljali 95....

Mali savjet: Malo prodji kroz Ameriku, ne kao turista 10 dana u Orlandovim Disnej-Parkovima, nego prodi je 2-3 puta uzduz i poprijeko, pricaj sam amerikancima od kamiondzije do policajca izjedju Arkansasa i Kansasa, izmedju Arizone i Bostina pa onda navrati vama i nesto piskaraj...

Kamoli puste srece da smo mi u strukturi kao oni, sto se tice vjerske, private i nacionalne slobode i iskazivanja.

Seite 3 von 3 ErsteErste 123