BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 3 von 3 ErsteErste 123
Ergebnis 21 bis 30 von 30

Korruption in Kroatien; Mesic spricht Klartext

Erstellt von kiko, 10.02.2010, 20:57 Uhr · 29 Antworten · 1.311 Aufrufe

Zitat Zitat von Grdelin Beitrag anzeigen
    Was geht hier ab ?
    Wollen alle die korrupttesten sein.
    Nein niemand will das. Und niemand will das sein Land korrupt ist. Aber ich bin nun mal Realist. Und Selbstkritik wird hier halt gross geschrieben.

kenozoik
    Zitat Zitat von Ravnokotarski-Vuk Beitrag anzeigen
    Geht es wirklich darum oder nicht um das wesentliche? Nein seit meine Familie von dort vertrieben wurde, sehe ich mich nicht mehr dort zugehörig.
    ihr wart bestimmt sehr artig... lass mich raten, köche?
    falls du einen kroatischen pass hast, dann gib den ab! unloyale bürger kroatiens sollen und dürfen nicht zurück - punkt! bleibt da wo ihr seid und singt da in euren liedern über die bukovica, lika usw. jeben ti nedilju, vertrieben... hätten wir vielleicht nach alledem mit blumen einmarschieren sollen???

vratit cu se kraju svome, prije zore, jednog dana, vratit cu se tebiii maaajkoooooo, da ne budes vissseee samaaaaa... da, ali MALO MORGEN!

Zitat Zitat von batakanda Beitrag anzeigen
    ihr wart bestimmt sehr artig... lass mich raten, köche?
    falls du einen kroatischen pass hast, dann gib den ab! unloyale bürger kroatiens sollen und dürfen nicht zurück - punkt! bleibt da wo ihr seid und singt da in euren liedern über die bukovica, lika usw. jeben ti nedilju, vertrieben... hätten wir vielleicht nach alledem mit blumen einmarschieren sollen???

vratit cu se kraju svome, prije zore, jednog dana, vratit cu se tebiii maaajkoooooo, da ne budes vissseee samaaaaa... da, ali MALO MORGEN!
    Ma jebote Tito ...

Kakvi crni kuvar, nama krajem Jula u Zadru 1991' srusili 900 metra od mora kucu, za koju je moj caca i mati radili 20 godina u inostranstvu, a ti ovdje seres nesta o pjesmama i Bukovici, u selu su nam isto vec 1991 palili kucu i istjerali sve srpske mjestane u selu. A ne spominju da je moj cunkundjed bio prvi stanovnik sela!!! Ko je djelio skolu u mom selu? Moj djeda! Koji kurac se pravis, imam hrvatski Pasos al samo da sam mogao ranije putovat bez Sengen-Vize (eto priznajem), tek kad vi nama platite odstetu sta su ti Lisanci napravili po mom selu ja bi bio lojalan gradjanin, ja jesam i ovako lojalan, sta se tu pravis koji kurac neki prjedsednik? VELIKI HRVAT u Svajcarskoj? Ma ajd i ti znas SRBIN U HRVATSKOJ SE SMIJE biti. Imaju cak svoju partiju! Nisam znao da ste vi tolko zatrovani, da sa vama nemoze normalno pricat, sa Ujkama.

Mislio sam dosad da si ti normalan Hrvat, al ti si obicni USTASA.

kenozoik
    Ma jebote Tito ...

Kakvi crni kuvar, nama krajem Jula u Zadru 1991' srusili 900 metra od mora kucu, za koju je moj caca i mati radili 20 godina u inostranstvu, a ti ovdje seres nesta o pjesmama i Bukovici, u selu su nam isto vec 1991 palili kucu i istjerali sve srpske mjestane u selu. A ne spominju da je moj cunkundjed bio prvi stanovnik sela!!! Ko je djelio skolu u mom selu? Moj djeda! Koji kurac se pravis, imam hrvatski Pasos al samo da sam mogao ranije putovat bez Sengen-Vize (eto priznajem), tek kad vi nama platite odstetu sta su ti Lisanci napravili po mom selu ja bi bio lojalan gradjanin, ja jesam i ovako lojalan, sta se tu pravis koji kurac neki prjedsednik? VELIKI HRVAT u Svajcarskoj? Ma ajd i ti znas SRBIN U HRVATSKOJ SE SMIJE biti. Imaju cak svoju partiju! Nisam znao da ste vi tolko zatrovani, da sa vama nemoze normalno pricat, sa Ujkama.

Mislio sam dosad da si ti normalan Hrvat, al ti si obicni USTASA.
    nazivaj me kako os, mjesanac, vama je ionako svaki hrvat ustasa cim vam nepase... objektivan hrvat je onaj koji se vama uvlaci u guzicu...

radin u svicarskoj, da, i? ni prvi ni zadnji...

ti seronja, ako se vec pravis pametan (a citan ti starije postove, tipicna ona podmuklost, nemore nego od mjesanca tako), onda znas da kod nas nije puklo tek 91 nego nekoliko godina prije... ma ko je u bribiru palija garaze s tablicama ispisanim latinicom? ko je nama jos 87 pritija? ti mali znas modza sta ti je caca prica i sta procitas na internetu, ali istina je malo drugcija, nije 100% ni na mojoj strani, ali jos puno manje na tvojoj... nemas ti pojma sinko kako je to sve zakuvalo zato muci jeben ti nedilju... pitan se ko mi je nozen zakla strica i strinu i pritom ih zapalija u kuci? ko in je bacija susida starog u bunar da se utopi? ajde mali ne kenjaj da te nebi poija mrak!!!

imate partiju? imate... pise se po novinama kako se masovno vracate i opet vladate nad kninom? pise... ali opet je istina drugcija odi u knin pa se kurci... nes, znas kako ce zavrsit, jelda? jedno je kako se hrvatska mora prema vani prestavit, drugo je stanje na terenu...

glumis ode umjerenog cetnickog intelektualca, jebo ti forum glavu, dal bi tako neprijatelju govorija u brk? bi kurac, platija bi mu pice i reka: ma ko nas bre zavadi.... e mjesanac moj, ko vas nezna, skupo bi vas platija... solis pamet hrvatin, muslimanin i siptarin ode ali nebi se zapita, pa stani, dal su stvarno svi drugi krivi ili mi?

skini mi se s kurca balavce, jos san dobre volje, nemoj mi slucajno pokvarit "cejf"...

nazivaj me kako os, mjesanac, vama je ionako svaki hrvat ustasa cim vam nepase... objektivan hrvat je onaj koji se vama uvlaci u guzicu...

Nije tacno, ako Hrvat nemrzi Srbe, a ti si govorio za mene neki kuvar, i ako neznas kako smo mi prosli. Objektivan Hrvat je koji VOLI SVOJE A POSTUJE DRUGO.

Pa onda nemoras tu glumiti nekog velikog "Pravasa", ti sam znas sta oni misle o Gastarbajterima.

ti seronja, ako se vec pravis pametan (a citan ti starije postove, tipicna ona podmuklost, nemore nego od mjesanca tako), onda znas da kod nas nije puklo tek 91 nego nekoliko godina prije... ma ko je u bribiru palija garaze s tablicama ispisanim latinicom? ko je nama jos 87 pritija? ti mali znas modza sta ti je caca prica i sta procitas na internetu, ali istina je malo drugcija, nije 100% ni na mojoj strani, ali jos puno manje na tvojoj...

Znam da je puklo ranije, naprimjer ko je mog djeda od striceve strane ubio na Bozic pravoslavni u selu 1942.godine? Mogao bi jos dalje nazad nego 87. Moje saucesce ako se to desilo, znam da se Hrvatima i Srbima djelimicno slicne stvari desile, al zato nemoras tu dolaziti sa nekim kuvarima, kad moja bliza rodbina uopste ni jedan zlocin nije napravila. Nije sve u Internetu, znam sta ljudi sa oboje strane govore, i od toga se zna vise nego po Internetu, ovdje svako moze pisat sta oce.

nemas ti pojma sinko kako je to sve zakuvalo zato muci jeben ti nedilju... pitan se ko mi je nozen zakla strica i strinu i pritom ih zapalija u kuci? ko in je bacija susida starog u bunar da se utopi? ajde mali ne kenjaj da te nebi poija mrak!!!

Ponovo, moje saucesce, nisam ga ja zaklao. Al desilo se to i nama, takve stvari..

imate partiju? imate... pise se po novinama kako se masovno vracate i opet vladate nad kninom? pise... ali opet je istina drugcija odi u knin pa se kurci... nes, znas kako ce zavrsit, jelda? jedno je kako se hrvatska mora prema vani prestavit, drugo je stanje na terenu...

Ista stvar da bi se Hrvati kurcili po Derventi, Banja Luci, Modrici, Samcu, Doboju...

glumis ode umjerenog cetnickog intelektualca, jebo ti forum glavu, dal bi tako neprijatelju govorija u brk? bi kurac, platija bi mu pice i reka: ma ko nas bre zavadi.... e mjesanac moj, ko vas nezna, skupo bi vas platija... solis pamet hrvatin, muslimanin i siptarin ode ali nebi se zapita, pa stani, dal su stvarno svi drugi krivi ili mi?

Haha, cetnicki Intelektualac? Ako samnom oces na pice niko te ne pita ko si i sta si, al ako neko govori protiv Srba iz Dalmacije, ili dali je Ustasa, crno bi mu se pisalo, pitaj ovog Ivicu iz Senja u Cirihu kako je pobjegao kolima kad je jednoj koleginci od meni govorio (Srpkinja iz Bosna, djeda joj ubili Ustase) da je USTASA u sred MC .Na picu bi mozda ta casa onda i letjela na glavu od pica. Kakve veze sada Siptari imaju stime? Sad mjesas masline sa smokvama Bato..

skini mi se s kurca balavce, jos san dobre volje, nemoj mi slucajno pokvarit "cejf"...

Niko ti nedira dobru volju, al onda se i ponasaj normalno.. I mene licno tvoj kurac ne zanjima ni malo
    ..

kenozoik

Pa onda nemoras tu glumiti nekog velikog "Pravasa", ti sam znas sta oni misle o Gastarbajterima.
    jeli? aj objasni mi, molim te... ti ocito neznas da bez "gastarbajtera" nebi bilo ni hos-a ni hsp-a... ali dobro... ti ipak znas sta pravasi misle...

aj, zanija san se malo sa zrtvama, jebiga, ucin se svakin danom smirivat, nekad prikipi... ali bolje vako se ispucat...

ja ti ode malo hrvata znam... sinko, sta mislis, da san se sada usra djecih prica? nisan se usra rata da se usren od velikih cirihskih mudonja? ne daj te Boze da bi se da isprovocirat od nekog klinca... znam kako bi zavrsilo, a nebi bas tija neke posljedice morat snosit... ali ako se kreces po zürichu, naletit cemo jedan na drugog... znas da je svit malen... i kunen ti se da cu se, ma di god bija razderat da san ustasa (ma da nisan) pa cu vidit ko ce mi to razbit bocu o glavu... jes' ti 'ul'gan züricha?

jeli? aj objasni mi, molim te... ti ocito neznas da bez "gastarbajtera" nebi bilo ni hos-a ni hsp-a... ali dobro... ti ipak znas sta pravasi misle...

aj, zanija san se malo sa zrtvama, jebiga, ucin se svakin danom smirivat, nekad prikipi... ali bolje vako se ispucat...

ja ti ode malo hrvata znam... sinko, sta mislis, da san se sada usra djecih prica? nisan se usra rata da se usren od velikih cirihskih mudonja? ne daj te Boze da bi se da isprovocirat od nekog klinca... znam kako bi zavrsilo, a nebi bas tija neke posljedice morat snosit... ali ako se kreces po zürichu, naletit cemo jedan na drugog... znas da je svit malen... i kunen ti se da cu se, ma di god bija razderat da san ustasa (ma da nisan) pa cu vidit ko ce mi to razbit bocu o glavu... jes' ti 'ul'gan züricha?
    Ama negovorim o tome, da bez nebi bilo. Nego nevole Hrvati npr. iz Sinja, Benkovca ili dje god bili kad se neko iz Svajcarske pravi "Veliki Hrvat".

Ja ti ovdje dosta Hrvata znam, znam i dosta Srba, imam dobrog prijatelja Hrvata iz Tomislavgrada Hercegovine, i za njega bi ruku u vatru stavio, kako je dobar covjek, ja znam da je on Patriota, a i on zna da sam ja, al kad idemo na pice, nemamo probleme, cak ima on slicniji govor k'meni nego neki sad recimo Srbin iz Nisa. Al nikad nismo imali neki Problem, cak je saznao da sam isao na Knindzin koncert, a on na Thompsonov, to je privatna stvar, zar nije tako?

Hehe, ja mozda imam eto sad u Martu "tek 22 godine" al sam ja mozda i vise prosao nego neki sto imaju 35 godina, to nema ni veze sa godinama. Ne govorim ja da sam Huligan, al da meni neko u oci govori da je Ustasa i da mrzi Srbe, to ja nebi tolerisao, ako on govori da je Hrvat iz Dalmacije i normalna osoba, ja znam dobro covjeka odcjenit onda ja nevidim problem. Neznam sad dal si ti mozda neki Srbomrz, ili obicna osoba, al to svako zna za sebe samoga.

bolan
    al da meni neko u oci govori da je Ustasa i da mrzi Srbe, to ja nebi tolerisao
    na koji nacin mislis da nebi tolerisao?

kenozoik
    poznajen podosta ok srba, opet nisan tolika budala da mrzin sve sta je srpsko... ali nevolin podmuklost i glumu, ako si cetnik, reci da si cetnik, a ne pravit se fin i glumit nekog hipika... to mi se kod puno vas srba nimalo ne svidja, i nije mi se jednom desilo da san upozna takvu osobu koja se pravi fina, a poslin izvrsnog vrimena, skuzis kakav je... i osican da u tebi tinja mrznja, unatoc tome sta imas prijatelja hrvata, to nista ne znaci...

al imate dobre zeMske, sta je je...

tomislavgrad geografski pripada bosni... jebate, koja sam ja svadjalica...

a o zadnjem dilu: o tom, po tom...

a tema bijase o korupciji... da nebude da samo trolam: korupcija je riba, koja smrdi od glave... ocisti glavu i s vrimenom ce i ostatak otic...

kenozoik
    Zitat Zitat von bolan Beitrag anzeigen
    na koji nacin mislis da nebi tolerisao?
    tuka bi me :eek:

Seite 3 von 3 ErsteErste 123