BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 3 von 5 ErsteErste 12345 LetzteLetzte
Ergebnis 21 bis 30 von 41

Kosor: Gotovina zaslužan za hrvatsku slobodu

Erstellt von PravoslavacRS, 26.09.2011, 21:40 Uhr · 40 Antworten · 2.002 Aufrufe

Zitat Zitat von Ludjak Beitrag anzeigen
    Pa sta se bunis ???
    Imas nadimak sa takozvanom RS i sviras k... o Gotovini, nigdje veze !
    Upiatj se kako je mogao tvoj predsjednik za ruku voditi onu drolju Biljanu ?!?

I kad ce vama vise doci iz guzice u glavu da Oluja kao Oluja nije optuzena niti osudjena - da nije bilo Oluje Hrvatska bi sad imala isto takozvano sranje kao sto je BiH ima.
    Nije to sranje sta bih momentalno ima....
    I gledaj sta sam napisao....ona kaze da je suden, sto je hrvatsku oslobodio...nije on suden zbog toga nego sto je cistio hrvatsku od srbe, sto je ubio srbe. ....

I sta te briga sta ja imam u "signaturu"? Ovdje se radi od krmace i ne od rs...

Zitat Zitat von PravoslavacRS Beitrag anzeigen
    Nije to sranje sta bih momentalno ima....
    I gledaj sta sam napisao....ona kaze da je suden, sto je hrvatsku oslobodio...nije on suden zbog toga nego sto je cistio hrvatsku od srbe, sto je ubio srbe. ....

I sta te briga sta ja imam u "signaturu"? Ovdje se radi od krmace i ne od rs...
    Pa on je za nju branio HR, nisam nigdje cuo da je on uletio u Beograd i napadao Srbiju . . .

Jasta je nego sranje, a to sto imas u tvojoj popisanoj Sig me boli stojko samo budi realan pa odgovori ko je vodio osudjenu kravu Biljanu za ruku ?!???

[QUOTE=Ludjak;2867240]Pa on je za nju branio HR, nisam nigdje cuo da je on uletio u Beograd i napadao Srbiju . . .

Jasta je nego sranje, a to sto imas u tvojoj popisanoj Sig me boli stojko samo budi realan pa odgovori ko je vodio osudjenu kravu Biljanu za ruku ?!???[/QUOTE

Nisam ni reko' da je uletio u srbiju....al smjesno je kad vidim kako pricate .....ioo jebo vas pas mi smo mogli uci u banka luci i i i.....sta ste tjel' tamo uraditi? Isto kao u 2 ratom???

Eh ajd rec mi ko je vodio sudjene od biljane?? Jel dodik?? Ako je on bio...bas me briga. ...ista budala kao kosor tadic i sve ostale.....

I moja sig nije popisana....republika srpska je naj-naj-naaaaj ljepse sto postoje..

Ajd sutra se radi....laku noc

[quote=PravoslavacRS;2867271]
    Zitat Zitat von Ludjak Beitrag anzeigen
    Pa on je za nju branio HR, nisam nigdje cuo da je on uletio u Beograd i napadao Srbiju . . .

Jasta je nego sranje, a to sto imas u tvojoj popisanoj Sig me boli stojko samo budi realan pa odgovori ko je vodio osudjenu kravu Biljanu za ruku ?!???[/QUOTE

Nisam ni reko' da je uletio u srbiju....al smjesno je kad vidim kako pricate .....ioo jebo vas pas mi smo mogli uci u banka luci i i i.....sta ste tjel' tamo uraditi? Isto kao u 2 ratom???

Eh ajd rec mi ko je vodio sudjene od biljane?? Jel dodik?? Ako je on bio...bas me briga. ...ista budala kao kosor tadic i sve ostale.....

I moja sig nije popisana....republika srpska je naj-naj-naaaaj ljepse sto postoje..

Ajd sutra se radi....laku noc

Pa mora biti naj naj naj kad pripada BiH.
    Laku noc

[quote=Ludjak;2867276]

Pa mora biti naj naj naj kad pripada BiH.
    Laku noc
    Ma da....bosna regira rs

-Mačak-
    Könnt ihr zitieren lernen oder habt ihr Defekte im Kopf?

Esseker
    1. Es ist sowieso Wahlkampf. Man muss ja irgendwie an Stimmen kommen, da die HDZ immer schwächer wird.

2. Es ist die besonders-korrupte pseudo-Konservative HDZ.

3. Es ist Kosor, die Halbserbin ist und das wohl so kompensieren will.

Zitat Zitat von Josip Frank Beitrag anzeigen
    dieses opfer schild war gleich vor der grenze in bosnien auch aufgestellt...ein wunder das es dort noch steht

Esseker
    dieses opfer schild war gleich vor der grenze in bosnien auch aufgestellt...ein wunder das es dort noch steht
    Musst du eigentlich alles kommentieren? Bist du der Internet-Rächer der enterbten Serben, Diaspora-Kind?

Seite 3 von 5 ErsteErste 12345 LetzteLetzte