BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 23 von 26 ErsteErste ... 131920212223242526 LetzteLetzte
Ergebnis 221 bis 230 von 253

Kosovo bleibt frei!

Erstellt von Prizren, 14.05.2010, 17:21 Uhr · 252 Antworten · 9.823 Aufrufe

Zitat Zitat von CHIKA Beitrag anzeigen
    aha znaci bolje je opferniti toliki narod nas za zemlju koja je bukvalno bila vec prodana
    ..za mene je to glupost
    razmisli sto je se borio narod jel su imali neki veci cilj nego sto vi vidite kao sto je receno "kosovo Sveta srpska zemlja" ja postujem ljude koji su umirali zbog te zemlje i to mi kaze da nije uzalud bilo.

Pitbull
    ko kaze kosovo je srbija nek ide da tamo da zivi ako mu je toliko stalo to tog kosova a ne da sere iz nemacke ili austrije koliki je patriota koliko mu je stalo alles nur blender

Zitat Zitat von PITBULL Beitrag anzeigen
    ko kaze kosovo je srbija nek ide da tamo da zivi ako mu je toliko stalo to tog kosova a ne da sere iz nemacke ili austrije koliki je patriota koliko mu je stalo alles nur blender
    a taj ko je poreklom srbin i prica tako protiv svog naroda nek se pomoli bogu triputa i razmisli pre nego sto pocne pricat tako protiv svoji ljudi...

Kosovo je besplatan i možete učiniti ništa protiv tako držati jede

Zitat Zitat von Clint Beitrag anzeigen
    und supersrbin bleibt dumm!!!!!!!!!!!!!!!!!
    und clint leidet an unerfüllten sexuellen Bedürfnissen!!!!!!

Zitat Zitat von Defacto Beitrag anzeigen
    razmisli sto je se borio narod jel su imali neki veci cilj nego sto vi vidite kao sto je receno "kosovo Sveta srpska zemlja" ja postujem ljude koji su umirali zbog te zemlje i to mi kaze da nije uzalud bilo.
    postujem ih i ja jesam rekla nesto da ih nepostujem

dosta mi je mene danas ovde svi napadaju zbog izmisljotine
    kazem jedno vi umisite drugo ma ko vas jebe vise

aj mi reci sta je vredilo da su poginili nasi toliki mladici momci muzevi i ostali i koliko je samo dece nastradalo i ostalih zivila

i za cega ..reci mi molim te za cega ??? tamo pola naroda koji je zivio vise nije hteo da zivi dopustili su da se dosele tolika masa albanaca
    i onda ... e onda kad su oni prevladala e onda im krivo
    a dok su im placeve i kuce prodavali nije im bilo krivo

treba biti i malo realan u tom svemu volim ja svoju zemlju i svoj narod ali sta je preterano preterano je
    a najgori su oni koji jos uvek kukaju za kosovom kao ZEMLJI
    ne za narodom to je vise za njih ono ...nebensache

hauptsache kosovo je nase schrein

ps. ich finds witzig die serben machen mich hier an weil ich gegen meine leute bin anscheinend
    und die nichtserben machen mich an weil ich ein totaler rassist bin

entscheidet euch beides geht nicht hab die nase voll

zu punkt eins ich glaub du hast meinen text ned ganz verstanden
    ich hab im prinzip das gleiche gesagt...
    die wollen zurück aber jammern dann das es ihnen dort so schlecht geht....

zu punkt 2 jeder hat seine ansichten, i meni se necini da je srpskom narodu bilo jako lose dok je milosevic bio ..o tome mi se radilo
    a ne o tome sta je on inace tako radio okolo ..
    jeder hat dreck am stecken
    Naja, nicht alle jammern, Süße. Meine Schwiegereltern leben seit fast einem Jahr wieder permanent im Kosovo. Jammern nicht. Sind zufrieden mit dem wenigen was sie haben, sich jedoch jeder Sekunde bewusst, was sie durch den Krieg alles verloren haben. In Anbetracht der Tatsache, dass da ein ein komplettes Zuhause (Gebäude, Arbeit, Schule, Bekannte, Verwandte, etc.) zerstört wurde, darf ein Hauch Nostalgie nicht verwerflich sein, oder ?

Zum zweiten Punkt ist mein Standpunkt glasklar: Milosevic hat sich einen großen Haufen Scheiße um das Kosovo gekümmert, sondern es als Pulverfass für politische Plänkeleien und Kräftemessen missbraucht. Jene Serben, denen nationalistische Gedanken sympatisch waren, sind nur allzu gern auf seine Reden eingegangen. Jene Serben, die gerne hörten, Kosovo sei heiliger serbischer Boden, und damit sei jegliche Intervention von serbischer Seite mehr als gerechtfertigt.
    Milosevic hat das Feuer entfacht, statt die Glut zu löschen solange noch Zeit dazu war.

bar ti kao starija zena bi trebala da se razumes malo bolje u proslost srbije 1389 itd. ali opet nije vazno gledajte kako hocete na kraju bog vidi nas sve
    Ma dacu ti ja "starija zena"
    I sinko, boli mene uvo za neke price iz 1389. godine. Mi se nalazimo u 2010. godine, danas bajke ne znace nista, vec oko politike se vrte sve. Probudi se, trljaj ocice i pogledaj malo oko sebe: koga to danas zanima sta se desilo pre toliko vremena? Pa umesto da se slusaje stare bajke ljudi bi trebali malo da skrenu paznju na njihovo buducnost, zar ne?

Pitbull
    a taj ko je poreklom srbin i prica tako protiv svog naroda nek se pomoli bogu triputa i razmisli pre nego sto pocne pricat tako protiv svoji ljudi...

a sta ja pricam to sta ti imas od tog kosova ehh ajde kazi mi koji ce tebi kurac kosovo to je burazeru sve falscher stolz

Zitat Zitat von supersrbin Beitrag anzeigen
    und clint leidet an unerfüllten sexuellen Bedürfnissen!!!!!!
    ja du hast recht, bevor ich abkratze würde ich gern auch die hier durchbumsen

postujem ih i ja jesam rekla nesto da ih nepostujem

dosta mi je mene danas ovde svi napadaju zbog izmisljotine
    kazem jedno vi umisite drugo ma ko vas jebe vise

aj mi reci sta je vredilo da su poginili nasi toliki mladici momci muzevi i ostali i koliko je samo dece nastradalo i ostalih zivila

i za cega ..reci mi molim te za cega ??? tamo pola naroda koji je zivio vise nije hteo da zivi dopustili su da se dosele tolika masa albanaca
    i onda ... e onda kad su oni prevladala e onda im krivo
    a dok su im placeve i kuce prodavali nije im bilo krivo

treba biti i malo realan u tom svemu volim ja svoju zemlju i svoj narod ali sta je preterano preterano je
    a najgori su oni koji jos uvek kukaju za kosovom kao ZEMLJI
    ne za narodom to je vise za njih ono ...nebensache

hauptsache kosovo je nase schrein

ps. ich finds witzig die serben machen mich hier an weil ich gegen meine leute bin anscheinend
    und die nichtserben machen mich an weil ich ein totaler rassist bin

entscheidet euch beides geht nicht hab die nase voll
    sestro neboj se vraticemo mi to pre ili kasnije ali moze se ovo gledat kao test neki pravi srbi ce se pokazat u ovo vreme jel cu reci "kosovo je srbija' ili ovi drugi "bole me briga za kosovo" razumes hocu da ti kazem nije do nas da kazemo sta je vredilo ili vredi ginut za kosovo znaju oni koji su poginuli za to!