BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.

Umfrageergebnis anzeigen: arkan

Teilnehmer
8. Du darfst bei dieser Umfrage nicht abstimmen
  • ich bin neutral=)

4 50,00%
  • was denkt ihr?

4 50,00%
Seite 5 von 5 ErsteErste 12345
Ergebnis 41 bis 50 von 50

kristijan vs arkan vs gotovina vs oric vs legija

Erstellt von method, 13.06.2005, 13:37 Uhr · 49 Antworten · 12.345 Aufrufe

jugo-jebe-dugo
    Einfach von e-mule saugen man. Ist das so schwer Jungs?

Zitat Zitat von YUGO55
    hab da was gefunden zu kristijan golubovic (siehe auch "vidimo se u citujli)

Balkan, 24.03.2004 Strana: 13

NEMA VIŠE ARKANA I LEGIJE, ALI JA SAM SPREMAN DA POVEDEM NAROD

Kristijan Golubović demantuje da je bio ispred Bajrakli džamije kada su je beogradski huligani zapalili, i kaže: "Ja se ne bojim smrti, a još manje se bojim Šiptara. Ako treba, spreman sam da sebi na leđa stavim atomsku bombu i da skočim iz aviona na Tiranu. Spreman sam i da u ovom ratu budem Obilić."

BEOGRAD - Spekulacije da je Aleksandar Kristijan Golubović, poslednji tvrdi momak beogradskog asfalta iz stare generacije, viđen ispred beogradske Bajrakli džamije prošle srede, demantovane su sa najviših instanci, ali se ova priča i dalje vrti u određenim krugovima. Golubović u razgovoru za „Balkan“ demantuje ove priče i otkriva kako je uopšte došlo do toga da se pojavi na prvom spontanom mitingu podrške Srbima sa Kosova i Metohije prošle srede, ispred zgrade Vlade Srbije.
    - Priče da sam ja zapalio Bajrakli džamiju u Beogradu čiste su gluposti. Zbog tih priča imam velike probleme, policija je počela da mi dolazi na vrata. U ponedeljak su mi oduzeli pancire, blindirani automobil i voki-tokije, odnosno amaterske „motorole“ - otkriva Golubović.
    On priča da se ispred Vlade Srbije našao slučajno. Njegovo obraćanje narodu na ovom protestu jedne je zbunilo, druge oduševilo, a bilo je i onih kojima njegova podrška narodu nije bila po meri.
    - Te večeri vraćao sam se s puta, i neko mi je rekao da je miting. Otišao sam pravo tamo, izašao iz auta i tada je narod počeo da pravi prolaz i da viče: „Kristijan, Kristijan! Kristijan za predsednika!“ Počeli su da me vuku da se popnem na kola i da se obratim narodu. Rekao sam narodu da nema više ni Arkana, ni Legije, ni Miloševića, ali da sam ja, ako treba, spreman da povedem narod. Ja se ne bojim smrti, a još manje se bojim Šiptara. Ako treba, spreman sam da sebi na leđa stavim atomsku bombu i da skočim iz aviona na Tiranu. Spreman sam i da u ovom ratu budem Obilić, a ako to nije potrebno, onda oni koji vode politiku, u trenutku kada se srpski narod kolje i pali, neka je vode kako misle, pa ćemo videti dokle. Ja u politiku ne želim da se mešam, jer ona nikome nije donela dobro - kaže Kristijan.
    Golubović kaže da je spreman i da bez razmišljanja ode na Kosovo:
    - Ako je srpskom narodu potreban čovek veličine Obilića, ja sam taj. Na bilo koji poziv, bez ikakvih predrasuda i interesa pošao bih na Kosovo da branim sve što je srpsko, ali ostavimo to pitanje političarima i ne mešajmo se u to. Koliko mogu da pomognem Srpstvu pomoći ću, a mogu puno da pomognem i u ljudstvu, i u fondovima...
    Kristijan priča da je i sam razočaran onim što je video u noći kada su, zbog tragičnih događaja na Kosovu, počeli mitinzi u Beogradu i drugim srpskim gradovima, i koje je grupa huligana iskoristila da pali, lomi i uništava sve pred sobom.
    - Mlada generacija nema lidera. Vidi se da su to grupe huligana koji, banalno i bez razmišljanja, biraju put revolta. Oni su, očigledno, u 50 odsto slučajeva kivni na sve ono što je dovelo do ovakve situacije. Apelujem na mlade ljude da se kanu droge, razbijanja i svega negativnog. Ako već mora da se ide da se ubija, da se ruši, da se krv proliva, pa za to postoji regrutacija, postoji vojska. Neka idu to da rade tamo gde je stvarno žarište, a ne da ruše i pale po našem Beogradu zbog onoga što se dešava na Kosovu. Ne smemo da se ponašamo onako kako to želi i priželjkuje Evropska zajednica, jer ispadamo divljaci - zaključuje Golubović.

Pokrenuo akciju prikupljanja pomoći za Srbe na Kosovu

Kristijan Golubović otkriva za „Balkan“ da je pokrenuo i akciju prikupljanja pomoći srpskom narodu sa Kosova.
    - Cilj je da prikupimo novac kojim ćemo da kupimo što više hrane za taj napaćeni narod. Trenutno pokušavam da ozvaničim akciju preko državnih institucija, jer ne želim da dođe do bilo kakve zloupotrebe i pljačke. Dao sam 1.000 evra, a u akciju se uključuju i moji drugovi. Svako daje koliko može - 100, 200 evra, evro ili pola evra. Kada sakupimo novac, kupićemo hranu i uz našu pratnju ona će biti prosleđena na Kosovo da ne bi završila u frižiderima političara - kaže Golubović.

na er setzt sich ein für den kosovo :wink:
    Kristijans Verteidiger also sein Anwalt ist zufälligerweise mein Onkel Nesa.
    (auch wenn es keinen interessiert )

interessant. kann du uns etwas über ihn erzählen. im film sieht man nur, dass er mafiajunge is und sich um nix scheissen braucht

Zitat Zitat von YUGO55
    interessant. kann du uns etwas über ihn erzählen. im film sieht man nur, dass er mafiajunge is und sich um nix scheissen braucht
    Also..zu dem Film erst mal..ist ja schon etwas älter ('95) und von denen, die darin auftauchen,wurden (fast) alle Mafiosen bereits ermordet (Mihajlo Divac der Boxer, dieser Bojan Petrovic der ganz hübsch aussieht/aussah(!) und wie die alle heißen) außer Kristijan halt.
    Hier was über Kristijan:
    http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/ar...03041703.shtml

Soviel ich weiß, sitzt er momentan im Knast. Kann mich ja noch schlau machen, sollte das nicht der Fall sein.

Ahh und noch etwas..mein Onkel vertritt auch Arkans Mörder also glaub ich nix mit Arkan lebt noch oder dergleichen.
    Seinen Jeep haben sie ihm deshalb in Belgrad bereits in die Luft gejagt, ist aber auch nicht mehr aktuell.

ah gut. danke für die info tombraider

Hijoj, mein Namensvetter Kristijan Golubovic ist so ein kranker Penner . Als er in Griechenland im Gefängnis war, liess er die Albanischen häftlinge mehrere Wochen Brot kauen, und formte danach aus dieser Masse Schachfiguren. Die Können immer noch besichtigt werden.

Ich hoffe, dass ich nicht falsch liege, aber das Gefängis ist glaube ich in Saloniki.

Und das Arkans Armee aus Spezialisten bestand, ist wohl der grösste Witz Sie bestand nämlich aus Leuten, die sich am Krieg bereichern wollten. Dabei war es denen auch völlig egal, ob die nun serbische, kroatische oder muslimische Häuser plünderten. Ko ih sisa.

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

NA DANASNJI DAN JE KRISTIJAN GOLUBOVIC PUSTEN IZ ZATVORA " ZABELA " U POZAREVCU ! ! !

C C C C

Zitat Zitat von GoGii Beitrag anzeigen
    NA DANASNJI DAN JE KRISTIJAN GOLUBOVIC PUSTEN IZ ZATVORA " ZABELA " U POZAREVCU ! ! !

C C C C

Kristijan the last don....pozzz Kristijane srbine

Zitat Zitat von method Beitrag anzeigen

kristijan mit 11 kugeln in sich (serbe)

arkan....big boss einer armee(serbe)

kroatischer söldner

bosnischer mhh soldat oder so

legija...killer von den korrupten politiker und söldner...(serbe)
    Alles Verbrecher, braucht die welt gar nicht...

Seite 5 von 5 ErsteErste 12345