BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 39 von 48 ErsteErste ... 29353637383940414243 ... LetzteLetzte
Ergebnis 381 bis 390 von 479

Kroaten eher willkommen als Bosniaken

Erstellt von Zurich, 14.06.2009, 15:27 Uhr · 478 Antworten · 17.534 Aufrufe

Zitat Zitat von SRBiH Beitrag anzeigen

Was kommt als nächstes? Dass ich ein Vergewaltiger bin, weil ich mit meiner Braut Sex habe?^^ Joooj budale^^ No Comment!

Das Du dir Bilder nackter Frauen am PC anschaust, bedeutet nich gleich, dass es sich wirklich um Sex handelt..

(ist so ähnlich wie mit deinen VRS/SAO-Krajina Karten)

Baksuz

Was kommt als nächstes? Dass ich ein Vergewaltiger bin, weil ich mit meiner Braut Sex habe?^^ Joooj budale^^ No Comment!
    Privates durfte ich über dich ja noch nicht erfahren

[quote=meko;1139768]
    Zitat Zitat von Drobnjak Beitrag anzeigen

seit wann ist brcko ers??

gibt es für verfälschte bilder keine verwarnung?
    Grad Brcko i okolna naselja su usli u RS,u toku rata Brcko je bio pod RS. U Dejtonu su Brcko i jos nekoliko naselja te spomenute opstine usli u sastava RS. Brcko Diskrit postoji od 2000. godine, tek posle 5 godina od Dejtonskog sporazuma. I kada se bude RS uskoro odcepila od F.Bih, Grad Brcko i jos nekoliko naselja ulaze u sastav RS.

[quote=Drobnjak;1139820]
    Zitat Zitat von meko Beitrag anzeigen

Grad Brcko i okolna naselja su usli u RS,u toku rata Brcko je bio pod RS. U Dejtonu su Brcko i jos nekoliko naselja te spomenute opstine usli u sastava RS. Brcko Diskrit postoji od 2000. godine, tek posle 5 godina od Dejtonskog sporazuma. I kada se bude RS uskoro odcepila od F.Bih, Grad Brcko i jos nekoliko naselja ulaze u sastav RS.

Odcijepice se prije ona jedna jedina stanica tvog mozga, koja nije zasicenja sa tvojim fasizmom, nego jedan Entitet od BiH

Zitat Zitat von corvus Beitrag anzeigen
    A da samo znas koliko je Evropi i Svijetu pun kurac vas i vasih ideja i velesprpskog sranja i narocito te usljive politike koju prestavljate u E-Rs u vezi budalestina o odcjiepljenju i slicnim sranjem ...

Ako nisi skuzio Bidena kad je bio u sarajevu, sta cu ti ja - ajd i ti sanjaj dalje o svojim nacionalo-fasistickim idejama i odjebi.

Haha Turska - e to vam je trauma jel?

Turci su od 19. vijeka do danas prosli proceduru i uspjeli su se intergrirati u 21. vijek - i idu putem, koje vi necete tako ni za 1000 godina proci ako i dalje samo sanjate i zivite u jebenoj proslost.

Znaj da ce tebe i tvoje istomisljenike vasa dijeca i unuci klesti zbog vasih zaostalih ideja ... e jesi papak pravi.
    Pa ko pita bidena? Da je islo po amerima nebi ni doso inzko nego onaj engleski balija bi bio postavljen kao visoki predstavnik OHR-a.

A evropa nema iste interese kao amerika, to ti papku jedan treba da si u medjuvremenu isto primijetio. Cak i pot americkim pritiskom nisu htijeli i ipak su postavili inzka.
    E sad dali ce on bit dobar ili los za RS to ce vrijeme pokazat. Ali kako se do sad odvija ja mislim da BiH samo moze da postane kao federativna drzava funkcionalna i da zamijeni dayton sporazum...
    A u ostalom i EU i SAD podrzavaju prudski proces, znaci da se ide na to da RS ostane i da ce se utemelji jos vise nego sto je to i do sad.

EU i SAD sna?no podr?avaju prudski proces - Doga?aji - Nezavisne

Pa vi sad kukajte i sanjajte o ukidanju REPUBLIKE SRPSKE

[quote=corvus;1139783]
    Zitat Zitat von Drobnjak Beitrag anzeigen

Ti Karadzic nije crtao - to vam je Milosevic potpisao (iako je ovo neispravno, posto Brcko-Distrikt nije dio E-Rsa)
    Aha ajd mi reci molim te kakva je RS usla u Deytonu? Sa Brckog ili bez?

Das Du dir Bilder nackter Frauen am PC anschaust, bedeutet nich gleich, dass es sich wirklich um Sex handelt..

(ist so ähnlich wie mit deinen VRS/SAO-Krajina Karten)
    Du bist so peinlich, ich muss mich schon fremdschämen für dich

[quote=Drobnjak;1139824]

Aha ajd mi reci molim te kakva je RS usla u Deytonu? Sa Brckog ili bez?
    Pitanje je sta je distikt Brcko DANAS

Zitat Zitat von pravoslavac-sa-balkana Beitrag anzeigen
    Pa ko pita bidena? Da je islo po amerima nebi ni doso inzko nego onaj engleski balija bi bio postavljen kao visoki predstavnik OHR-a.

A evropa nema iste interese kao amerika, to ti papku jedan treba da si u medjuvremenu isto primijetio. Cak i pot americkim pritiskom nisu htijeli i ipak su postavili inzka.
    E sad dali ce on bit dobar ili los za RS to ce vrijeme pokazat. Ali kako se do sad odvija ja mislim da BiH samo moze da postane kao federativna drzava funkcionalna i da zamijeni dayton sporazum...
    A u ostalom i EU i SAD podrzavaju prudski proces, znaci da se ide na to da RS ostane i da ce se utemelji jos vise nego sto je to i do sad.

EU i SAD sna?no podr?avaju prudski proces - Doga?aji - Nezavisne

Pa vi sad kukajte i sanjajte o ukidanju REPUBLIKE SRPSKE
    Mi niti kukamo, ni sanjam o necemu sto ce se ionako samo rijesiti - doce i narod u E-Rsu do zakljucka, da sam sebe koci sa nacionaliziranom politikom.

A dotle je BiH uredjena kakva jeste po daytonskim sporazumom.

A mape i price o samostalnosti E-Rsa strpaj pod jastuk

Du bist so peinlich, ich muss mich schon fremdschämen für dich
    Ha, erwischt?