BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 5 von 7 ErsteErste 1234567 LetzteLetzte
Ergebnis 41 bis 50 von 64

Liječnik iz Otočca odbio pomoći pacijentu s moždanim udarom jer je Srbin

Erstellt von Crveni Vojvoda, 07.09.2009, 16:50 Uhr · 63 Antworten · 3.350 Aufrufe

Zitat Zitat von Drobnjak Beitrag anzeigen
    öffne diese Thearde??? Um deine Kroaten zu sagen wie sie sind, du bist doch halb Kroate oder? ich erinnere mich vor paar monaten, du hast gesagt, du siehst dich mehr als Kroate und dein Vater ist Serbe oder? Hvala bogu sto sam Srbin, i sto nisam namazan germanskim mentalitetom.
    Ja se pitam, šta bi bilo ako bi se neki srpski doktori suprotili toga da lječe jednog Vojvođanskog Hrvata (npr. u Subotici), radi nacionalnost, odma bi se to širilo po cjelom svjetu kao "četnički" Akt, u svim novinama čitavog svjeta i po svim televizijama.

Zitat Zitat von Ravnokotarski-Vuk Beitrag anzeigen
    Ja se pitam, šta bi bilo ako bi se neki srpski doktori suprotili toga da lječe jednog Vojvođanskog Hrvata (npr. u Subotici), radi nacionalnost, odma bi se to širilo po cjelom svjetu kao "četnički" Akt, u svim novinama čitavog svjeta i po svim televizijama.

Ah to sigurno. Vratice im se sve za njihove propagande od devedesetih godina. Sad ih jebemo u zdrav mozak za nepunih mesec ipo dana postali smo svetski prvaci u vaterpolu, Cavic je rekorder na 50m, Nadja isto. Mladi Kosarkasi do 20 godina postali su evropski prvaci, Mlada odbojkaska reprezentacija postala je prvak sveta, nasi teniseri su uvek u centru paznje, i ako su malo popustili. U fudbalu smo sve bolji i bolji, daj boze da veceras osakatimo ove Francuza.

Ah to sigurno. Vratice im se sve za njihove propagande od devedesetih godina. Sad ih jebemo u zdrav mozak za nepunih mesec ipo dana postali smo svetski prvaci u vaterpolu, Cavic je rekorder na 50m, Nadja isto. Mladi Kosarkasi do 20 godina postali su evropski prvaci, Mlada odbojkaska reprezentacija postala je prvak sveta, nasi teniseri su uvek u centru paznje, i ako su malo popustili. U fudbalu smo sve bolji i bolji, daj boze da veceras osakatimo ove Francuza.
    Ljubićić je dobio neki dan po nosu od Đokovića.

Mi smo u sportu trenutno bolji od njih, osim u Rukometu.

Večeras sam trebo ići u Beograd na utakmicu, al nisam, zakasnio sam malo, potražnjom karata A bilo je džaba, avijonom + ulaznica na jug, 190 Franaka (125 Evra).

Zitat Zitat von Ravnokotarski-Vuk Beitrag anzeigen
    Ljubićić je dobio neki dan po nosu od Đokovića.

Mi smo u sportu trenutno bolji od njih, osim u Rukometu.

Večeras sam trebo ići u Beograd na utakmicu, al nisam, zakasnio sam malo, potražnjom karata A bilo je džaba, avijonom + ulaznica na jug, 190 Franaka (125 Evra).

Ne mislim samo na njih, nego i na ove kvazi zapadne dplomate, amere i ostale.
    Eh steta.

Zitat Zitat von Boris Beitrag anzeigen

Tekst: I.M.
    Foto: Arhiva

LIJEČNIKA Esada Mujkanovića iz Otočca tereti se da je prekršio Hipokratovu zakletvu jer je odbio pružiti adekvatnu liječničku pomoć pacijentu srpske nacionalnosti Bošku Radiću iz Vrhovina, koji je u Dom zdravlja Otočac u nedjelju poslijepodne dovezen sa simptomima moždanog udara. Čelnici općine Vrhovine kažu kako ih je dr. Mujkanović izvrijeđao kad su ga zamolili da pacijenta preveze u ogulinsku bolnicu. Naposljetku su to načelnik općine Milorad Delić i zamjenik načelnika Miroslav Mašić učinili sami.

"Pretpostavljao sam da je dobio moždani udar jer nije mogao hodati, oko mu je bilo zatvoreno i glava poremećena, ali to očito liječnik nije vidio i ne znam zašto nije ako liječnici u Ogulinu jesu", ispričao je Jutarnjem listu sin Boška Radića, Slobodan Radić, kojem je dr. Mujkanović, kad ga je nazvao da ga pita kako mu je ocu, rekao da je njegov otac "previše pojeo i nije mu ništa te umjesto u bolnicu može ići kući".

"Dosta je bilo vašeg četnikovanja u Vrhovinama"

Načelnik općine Vrhovine Milorad Delić nazvao je liječnika i zamolio ga da Radića pošalje u ogulinsku bolnicu, ali je dr. Mujkanović to odbio, a kad su Delić i Mašić stigli u Dom zdravlja, liječnik ih je izvrijeđao: "Dosta je bilo vašeg četnikovanja u Vrhovinama... gamad Vrhovljanska... skinut ću vam ja kokarde sa glave obojici... što ćete kad ste rođeni kao četnici svi... hoćete li možda zapjevati Vojvodu Sinđelića ovdje? Marš van!". Ovo navodno nije prvi put da dr. Mujkanović radi probleme kad treba pomoći nekome od sugrađana srpske nacionalnosti. Sam liječnik se o slučaju nije želio očitovati.

Woher hast du das ??? Also das glaub ich auf keinen Fall !!! Das ist doch irgendeine erfundene Geschichte. Schlimm solche Sachen zu posten noch schlimmer sind die Leute die so etwas glauben !!!
    Diese Zeitung scheint so etwas wie bei uns in Hamburg die "Bild" nur irgendein Schwachsinn schreiben um die Leute ( die so blöd sind ) aufzuhetzen !!!!!
    Dumm,dumm,dumm..........

Zitat Zitat von McChevap Beitrag anzeigen
    Der ist schon bisschen rassistisch, muss man sagen.

Zum glück bin ich nicht so.

ja zum glück.....

Zitat Zitat von Boris Beitrag anzeigen
    Vor allem hat er psychopathische Züge.

Und sowas als Arzt...
    hmm....bin enttäuscht das du diesen ganzen Schwachsinn glaubst...

Zitat Zitat von crolove Beitrag anzeigen
    Hab ich in Deutschland auch erlebt; eine Serbin bat mich ihre Mutter ins KRankenhaus zu fahren weil sie extreme Rückenschmerzen hatte. Erstens liess er sie 2 Stunden warten, dann sagte er ihr nach Einsicht ihrer Patientenakte mit Pass, soll sie doch der Herr Dr. Karadzic heilen, sie soll zu ihm gehen. Es war ja auch Kriegszeit damals. Konnte es nicht glauben. Svega mi.
    ...das ist aber SEHR unglaubwürdig was du hier schreibst......

Dem Arzt die Lizenz entziehen und mit nem Arschtritt Richtung Absurdistan schicken!

öffne diese Thearde??? Um deine Kroaten zu sagen wie sie sind, du bist doch halb Kroate oder? ich erinnere mich vor paar monaten, du hast gesagt, du siehst dich mehr als Kroate und dein Vater ist Serbe oder? Hvala bogu sto sam Srbin, i sto nisam namazan germanskim mentalitetom.
    Nationalität ist nicht so relevant, vor allem nicht wenn es darum geht auf solche ekelhaften Sachen aufmerksam zu machen.
    "Esad" ist übrigens nicht gerade ein kroatischer Name.