BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 12 von 20 ErsteErste ... 28910111213141516 ... LetzteLetzte
Ergebnis 111 bis 120 von 196

ich mag es nicht "feuchte" Träume zu zerstören, aber ich muss :)

Erstellt von mannheimer, 14.12.2007, 14:20 Uhr · 195 Antworten · 6.827 Aufrufe

Zitat Zitat von Obelic Beitrag anzeigen
    Kako je bila crna gora uvek crna gora znas li ti istoriju?

Da je srbija htela nebi otisla crna gora neko smo se mi hteli otarasit njih vidis sad lepo gladuju
    ko gladuje jado? crna gora je duplo jaca od srbije. milione ljudi su posjetili budvu i sveti stefan ovog ljeta.. najbrze smo podpisali jedan punkt sa evropskom unijom od svija zemalja u regionu, i nemamo masu od cigana u zemlji..

ihr verfehlt das thema mädls

Zitat Zitat von Tesla Beitrag anzeigen
    . Warte ab, bis die opposition wieder an der Macht ist, die hat... ihr Ziel jetzt bereits bekanntgegeben: Wiederanschluss an Serbien. Man sieht sich im Leben immer zwei mal...
    uuuuhh, dann kann ich lange warten

opozicija nema, nikad nije, i nikad nece imati sanse protiv koalcije (u koliko ta kolacija zvuci: DPS - SDP..)

milo mi te volimo

Zitat Zitat von Tesla Beitrag anzeigen
    Pogle da u CG ima još dosta Srba (plava boja):

A i veliki dio "Crvenih" je uz nas

Seres, i to dobro jarane. De mi objasni kako mogu dvije manjine jednu cijelu drzavu odvesti u nezavisnost, kad je minimalno potrebno bilo 55 %?

Zitat Zitat von thatz_me Beitrag anzeigen
    Seres, i to dobro jarane. De mi objasni kako mogu dvije manjine jednu cijelu drzavu odvesti u nezavisnost, kad je minimalno potrebno bilo 55 %?

hehe, mozda je mislio da su i crnogorci manjina, a da su jedino srbi pravi gradjani crne gore

Zitat Zitat von Vodka_i_Džin Beitrag anzeigen
    ko gladuje jado? crna gora je duplo jaca od srbije. milione ljudi su posjetili budvu i sveti stefan ovog ljeta.. najbrze smo podpisali jedan punkt sa evropskom unijom od svija zemalja u regionu, i nemamo masu od cigana u zemlji..

Pa nemaju cigana ali imaju muslimane albance itd pa znas nije tu velika razlika

Zitat Zitat von thatz_me Beitrag anzeigen
    Po popisu u CG zivi 7,8% Bosnjaka, 5% Albanaca, 4% Muslimana i 1% Hrvata. To su ukupno skoro 18% gradjana. 55% gradjana Crne Gore je glasalo za nezavisnost. Bez tih 18% to je samo 37% gradjana Crne Gore. Sa samo 37% glasova Milo nikada nebi uspio odvojiti Crnu Goru. Znaci, bez 18% glasova nacionalnih manjina, CG nikada nebi otpala od Srbije. Samo da su tih 1% Hrvata glasali za Srbiju, Milo nebi je uspio dovojit. Nedaj Boze da su gradjani Crne Gore koji zive u Srbiji imali pravo na glasanje...

Dosta su oni nas razocarali!!!!!!

A jeli?

Jel Crnagora razocarala dok je sa Srbijom u tri rata isla?Jesuli Crnogorci razocarali kad su i oni sankcije podnijeli?Jesuli Crnogorci razocarali kad su se i njini vojnici u sandukama vracali kuci u CG....?

Ako se toliko razumijes u istoriju onda se vrati unazad pa pogledaj malo bolje sta su Crnogorci?

Provjeri malo svoje porijklo?

Pa nemaju cigana ali imaju muslimane albance itd pa znas nije tu velika razlika

jeste. ovamo u crnoj gori oni (mi) odredjuju i bestimmaju (ko sto smo vidjeli za referendum, bez njih (nas) nebi postali drzava..

ganze suedoest-montenegro ist voll von muslimer..

Zitat Zitat von Vatrena Beitrag anzeigen
    A jeli?

Jel Crnagora razocarala dok je sa Srbijom u tri rata isla?Jesuli Crnogorci razocarali kad su i oni sankcije podnijeli?Jesuli Crnogorci razocarali kad su se i njini vojnici u sandukama vracali kuci u CG....?

Ako se toliko razumijes u istoriju onda se vrati unazad pa pogledaj malo bolje sta su Crnogorci?

Provjeri malo svoje porijklo?
    Ti tvoje znas ali ipak si ostala crnogorka

Drugo gde su bili crnogorci za vreme boja na kosovu jel su tada pomagali brace srbima idi pogledaj i videces da nisu