BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 14 von 20 ErsteErste ... 4101112131415161718 ... LetzteLetzte
Ergebnis 131 bis 140 von 196

ich mag es nicht "feuchte" Träume zu zerstören, aber ich muss :)

Erstellt von mannheimer, 14.12.2007, 14:20 Uhr · 195 Antworten · 6.821 Aufrufe

Zitat Zitat von Vatrena Beitrag anzeigen
    Aha....i sta tu stoji....citati i shvatiti neke stvari, razumijes?

I sad mi reci molim te, dje su bili Crnogorci kad je bila bitka na kosovu 1389, i kad si se vec ufuro u to onda nam molim te opisi crnogorsku kapu koju "Njegos" nosi i objasni nam molim te znakove te kape!A gredom otvori gorski vjenac i ispricaj nam kome je posvecena ta knjiga!

Kad budes sve to uradio, onda se vrati i ponovi jos jednom sve to sto pricas!

Pa kome posvecena knjiga Njegosu, a sta je on bio? Za vas crnogorac a on za sebe je reko da je srbin!
    A vi dan danas kazete da je crnogorac:
    A ako si tako velika srpkinja zasto znas onda tako istoriju cg a ne srbije pitaj se to?

Zitat Zitat von Obelic Beitrag anzeigen
    Pa kome posvecena knjiga Njegosu, a sta je on bio? Za vas crnogorac a on za sebe je reko da je srbin!
    A vi dan danas kazete da je crnogorac:
    A ako si tako velika srpkinja zasto znas onda tako istoriju cg a ne srbije pitaj se to?
    Pa kome je posvecena?....posto sve bolje znas zelim da mi ti na to das odgovor!

Ti se deklarises srbinom a sam neznas srpsku istoriju kako treba!

Neznas ko je Njegos, neznas crnogorsku kapu opisati, neznas dje su crnogorci bili za vrijem kosovske bitke....

A sta se Njegosa tice....on je bio srbin iz Crnegore, ko sto je svaki pravoslavac iz CG to!

Pa kome je posvecena?....posto sve bolje znas zelim da mi ti na to das odgovor!

Ti se deklarises srbinom a sam neznas srpsku istoriju kako treba!

Neznas ko je Njegos, neznas crnogorsku kapu opisati, neznas dje su crnogorci bili za vrijem kosovske bitke....

A sta se Njegosa tice....on je bio srbin iz Crnegore, ko sto je svaki pravoslavac iz CG to!

Pa kazem ti bolje znas isoriju cg nego srbije jer onda bi spomenula bar jednom od kad si u ovom forumu nekog srbina primer Lazar,Obilic
    Dusan itd.
    Nemoj biti ko sto se kod nas o muslimana kaze da menjaju misljene ko sto vetar duva

Evo za tebe
    1697 · der Metropolit Danilo Petrovic Njegos (= Erzbischof Danilo, aus der Familie Petrovic, vom Stamme der Njegos) ernennt sich zum Vladiken (geistlicher und weltlicher Herr Montenegros), und begründet somit die Monarchie neu

Zitat Zitat von Obelic Beitrag anzeigen
    Pa kazem ti bolje znas isoriju cg nego srbije jer onda bi spomenula bar jednom od kad si u ovom forumu nekog srbina primer Lazar,Obilic
    Dusan itd.
    Nemoj biti ko sto se kod nas o muslimana kaze da menjaju misljene ko sto vetar duva

Evo za tebe
    1697 · der Metropolit Danilo Petrovic Njegos (= Erzbischof Danilo, aus der Familie Petrovic, vom Stamme der Njegos) ernennt sich zum Vladiken (geistlicher und weltlicher Herr Montenegros), und begründet somit die Monarchie neu
    Das ist der falsche....vidis majstore....nemas pojma!

Google nochmal...aber diesmal gibst noch Gorski vjenac ein....

A sta se Njegosa tice....on je bio srbin iz Crnegore, ko sto je svaki pravoslavac iz CG to

Pa sto kazes ti onda da si crnogorka a ne srpkinja iz cg nemoj da zaboravis da sam ti ja to prvi put reko pre jedno god dana

P.S dolazim za novu godinu[smilie=mylove.gif]

Das ist der falsche....vidis majstore....nemas pojma!

Google nochmal...aber diesmal gibst noch Gorski vjenac ein....
    Znam da to nije taj nego da ti kazem stime od kad je cg postala
    cg

nisi svu pravoslavci sto zive u CG srbi. ima crnogoraca-pravoslavaca (40podsto) ima i cigana-pravoslavaca...

Zitat Zitat von Vodka_i_Džin Beitrag anzeigen
    nisi svu pravoslavci sto zive u CG srbi. ima crnogoraca-pravoslavaca (40podsto) ima i cigana-pravoslavaca...

staje lutkice? pa jel istina ili ne.

ne pa ozbiljno evo, sama znas i sama si rekla, DANAS CRNGORCI KAZU DA SU CRNOGORCI, nisu vise srbi. al ima i neki (kao naprimer eto TI, sto je "ostala" srpkinja).
    to treba sve respektovati.. i cigane i albance i neznam ti ja koje jos..

Zitat Zitat von Vodka_i_Džin Beitrag anzeigen
    staje lutkice? pa jel istina ili ne.

ne pa ozbiljno evo, sama znas i sama si rekla, DANAS CRNGORCI KAZU DA SU CRNOGORCI, nisu vise srbi. al ima i neki (kao naprimer eto TI, sto je "ostala" srpkinja).
    to treba sve respektovati.. i cigane i albance i neznam ti ja koje jos..
    More, ja sam uvijek bila Crnogorka, samo st sam srpkinja i sigurno nisam jedina koja se tako deklarise!Jel tako more, pogotovo u severnoj CG ti je to jedan ogromni broj!Tu dje se i ti nalazis....