BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 20 von 83 ErsteErste ... 101617181920212223243070 ... LetzteLetzte
Ergebnis 191 bis 200 von 821

Mesić droht mit Militärintervention in Bosnien

Erstellt von BosnaHR, 19.01.2010, 14:58 Uhr · 820 Antworten · 27.019 Aufrufe

Zitat Zitat von BHFBelay Beitrag anzeigen
    es geht allein darum dass etwas was mal funktioniert hat wieder funktionieren kann. obwohl ich denke dass wir die kroatische hilfe gar nicht nötig hätten. jetzt würden wir nicht mehr mit mistgabeln gegen panzer rennen müssen. und sicherlich sei mal dahingestellt welchen nutzen kroatien hätte wenn sie die serben angreifen würden... aber da uns der liebe mesic so etwas mitgeteilt hat reden wir nun mal jetzt darüber...

seit wann fallen serbische zivilisten tot um wenn man allahu ekber schreit ?? aber die hamze und gazije die euch gehörig in den arsch getreten haben, die meine ich nicht. ich meinte wohl eher die anderen bosniaken die vor dem bosnienkrieg noch in kroatien gegen die jna kämpften. unter anderem auch mein cousin. später kommt natürlich auch der 5.korpus dazu... alles in allem verbindet uns mit kroaten einiges mehr als mit euch serben...

aber die kollegen kroaten aus bosnien können sich ja immer noch den partner aussuchen, taten sie bereits damals im bosnienkrieg, hier mal ein beispiel....

euch hat kroatien schon mal aus der patsche geholfen! da denk ich nur an die Stadt Bihac die OHNE kroatische Hilfe heute Бихаћ heissen würde!
    auch als sich kroaten und bosniaken in der hercegovina und central Bosnien gefechte lieferten, kamen tausende von muslimischen flüchtligen an die kroatische adria!!!

Zitat Zitat von B0šNjAk Beitrag anzeigen
    Srpska teritorija napravljena ratom, al je to BiH zemlja
    Ako je Bosansko-Hercegovacka, onda skini taj arapski Kutak iz Signature, slobodno bi se mogao vratiti Saudijskoj Arbiji, mi smo Evropska drzava, i tu se ne koriste neke Hiroglive Arapske. Vec samo Latinsko, Cirilicno i Grcko pismo.

Jesi ti nedje vidjeo da Bosnjaci pisu Arapski?

Dado-NS
    Mesic soll sich mal zuerst rasieren und zum Friseur gehen.

Wieso redet er so viel, er werde das machen und das...
    Leere Drohungen!

Zum Glück kommt ja am 18. Josipovic und das ist nicht mehr lange.

Srpska teritorija napravljena ratom, al je to BiH zemlja
    Jel mi mozes reci razliku izmedju Situacije RS i Bosne iii Kosova i Srbije.

Zasto ova moze da se odvoji a ovi ne ?

i onda odo na spavanje , vec je kasno

Zitat Zitat von Munja Beitrag anzeigen
    haha slatko si me nasmejao...
    lovacke price... to su te price o hrabrim ilirima, a ?
    decko, ti o rat znas samo iz interneta...
    mozda ce me neki sada optuziti za radikala, nacistu, fasistu, cetnika itd.
    al nije bitno...

decko, slusaj sad dobro... da nije bilo amerike, nemacke, i ostalih... nebi bilo ni vas !
    jos da je srbija bila aktivno u ratu i zagreb bi pao... bilo bi bosne, al ne i muslimana...
    al furaj ti i dalje tvoju pricu kako ste se vi branili kasikama protiv tenkova... videlo se u tuzlanskoj koloni...
    hamza ? zelene beretke ? gazije ?
    o cemu ti pricas ?
    o onim mudzahedinima sto su po tuzli, bratuncu i srebrenici ubijali srpsku decu ?
    i to ti je ponos ? time se ti dicis ?

neko kad budes kleknuo allahu, pomoli se i americi sto su ti spasili bosnu...
    pazi malo sa tvojim plitkim izjavama...
    da nebi ispalo - glup si
    Scim se ti dicis?
    S svojim Srbima, sto si etnicki ocistili Bosansku Krajinu? Iako tu rata nije bilo..

Dicis se tu kako nebi bilo Muslimana, da je Srbija aktivna u ratu?

Dovoljno je bilo i ono malo sto je doslo iz Srbije da pravi po BiH genocide, a ti se dici s tim
    Nisi ti osjetio rata, pa zato tako pricas..

Zitat Zitat von Ravnokotarski-Vuk Beitrag anzeigen
    Ako je Bosansko-Hercegovacka, onda skini taj arapski Kutak iz Signature, slobodno bi se mogao vratiti Saudijskoj Arbiji, mi smo Evropska drzava, i tu se ne koriste neke Hiroglive Arapske. Vec samo Latinsko, Cirilicno i Grcko pismo.

Jesi ti nedje vidjeo da Bosnjaci pisu Arapski?

Et vidis u cemu je problem, smeta ti moja vjera
    Pravoslavlje nije vjera Slavena, pa tako odrekni se pravoslavlja prvo pa onda meni pametuj u sta cu ja vjerovat
    Ti bi izgleda muslimane nasilno pokrstio

Vi Evropska drzava, a meni govoris da skinem nesto od moje vjere koje ne vrijedja nikog? Ma ni E od Evrope seljacino

Bosnjak
    Kao prvo, vise se dodik hvali da ce odvojit RS od Bosne, nego sto uopste neko zeli da ukine RS::wink:
    Ukidanjem RS bi doslo do onog, gdje su ti isti Srbi zivjeli u Bosni i Hercegovini::wink: Rodjeni u BiH a sad bi RS nidje veze::wink: I jos da se odvoje crni humor::wink:

Cuj Srbi nece s vama da zive, pricas samo o onima u RS? A sta je s onim Srbima u federaciji ?
    o cemu ti pricas ?
    ne razumem sta mi hoces sa ovim da kazes ?
    lepo sam reko da ne zele po imenom bosna... zasto bosna ne promeni ime u republika srpska ? razmisli malo o tome...

Jarane RS nije samo Srpska::wink: To sto sad ima tamo manje Bosnjaka i Hrvata jer su protjerani, to ne daje nikakvo pravo da se moze RS odvojit::wink:
    bio je rat, tako ti je u ratu...
    koliko je srba bilo u sarajevu a koliko je sada ?
    koliko je srba bilo u krajini a koliko je sada ?
    desi se...
    kako moze kosovo da se odvoji ?
    kako mogu ostale zemlje da se odvajaju ? i da se stvaraju nove nacije ?
    nije bitno kako oni dosli do toga... dali ratom il ireferendumom...
    znaci po celom svetu smeju da se menjaju drzavne granice i stvaraju nove nacije i zemlje, samo u bosni ne postoji to pravo ? zasto ?

A zasto nebi bili srecni?
    Jel se zivi od imena republika Srpska? Jesu ti tvoji rodjeni u Bosni ili su rodjeni u Republici Srpskoj?::wink:

I kritikujes Mesica sto brani Dejtonski sporazum, a ti bi djelio Bosnu? Kako da tebe nazovemo mi koji zivimo u Bosni? Milosevic ili drugacije?
    zasto da bude srecan kad mu prvi komsija ubijo ujka, tetka itd. ?
    a do juce bili prve komsije...
    moji su rodjeni u jugoslaviji, i niko ih nije pitao dal zele bosnu ili rs !
    oni su samo znali za jugoslaviju, za njih je bosna bila nesto novo kao sto je za tebe sada RS

kritikujem mesica sto s jedne strane brani neke sporazume a sa druge putuje u kosovo, i priznaje ga iako to nije po sporazumu istih tih ljudi koje on postuje... razumes ?
    ne mozes igrati na dve strane... i srbiji je zagarantovano da ce kosovo ostati u granicama drzave srbije, i sta bi ?
    mesic je teski licemer...

Zitat Zitat von Dado-SG Beitrag anzeigen
    Mesic soll sich mal zuerst rasieren und zum Friseur gehen.

Wieso redet er so viel, er werde das machen und das...
    Leere Drohungen!

Zum Glück kommt ja am 18. Josipovic und das ist nicht mehr lange.
    Nebi bilo dobro brate, das er sich rasiert, ima Slovo -U- tetovirano pod bradom..

Zitat Zitat von Srbin_sta_drugo Beitrag anzeigen
    Jel mi mozes reci razliku izmedju Situacije RS i Bosne iii Kosova i Srbije.

Zasto ova moze da se odvoji a ovi ne ?

i onda odo na spavanje , vec je kasno
    Po meni Kosovo se nije trebalo odvojit..
    Sad kakva je razlika, morao bi znati kakav je status Kosova bio, da bi mogao nesto detaljnije o tome..
    Al nemam blage pa zbog toga, ne mogu ti reci razliku..

Et vidis u cemu je problem, smeta ti moja vjera
    Pravoslavlje nije vjera Slavena, pa tako odrekni se pravoslavlja prvo pa onda meni pametuj u sta cu ja vjerovat
    Ti bi izgleda muslimane nasilno pokrstio

Vi Evropska drzava, a meni govoris da skinem nesto od moje vjere koje ne vrijedja nikog? Ma ni E od Evrope seljacino
    Ne smeta mi tvoja vjera, al vidis da je i Atatirk u Turskoj uveo LATINSKO pismo, i ako su oni Muslimani, nemam nista protiv Muslimana, ali ovi sto su radikalni islamisti su velika pretnja sigurnosti, NEISLAMSKOG stanovnistva.