BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 23 von 83 ErsteErste ... 131920212223242526273373 ... LetzteLetzte
Ergebnis 221 bis 230 von 821

Mesić droht mit Militärintervention in Bosnien

Erstellt von BosnaHR, 19.01.2010, 14:58 Uhr · 820 Antworten · 27.025 Aufrufe

Zitat Zitat von BHFBelay Beitrag anzeigen
    ma naravno, VRS je mogla da prica sta hoce i da prijeti. pustili su eto po tvome armiju bih da dodje do banja luke da im mogu onda zaprijetiti kontra napadom. i ti vjerujes u bajke, cula kazala. a sto se mene tice mogli su sve srbe nastaniti u kosovu, boli me kurac za kosovom a i srbijom. a svi ostali srbi koji su za jedinstvenu bosnu i hercegovinu neka ostanu.

koliko sam ja skontao ti ne kontas uopste o cemu ja pricam. kakva ba srbofobija? samo cinjenice iznosim i pisem. meni za razliku nebi smetalo da je bosna bez entiteta, i da zivimo svi skupa u miru. sto se mene tice moze da bude prvi presjednik srbin nakon ukidanja entiteta, ili hrvat nebitno. vazno je da kaze mi smo BIH svi skupa, boli nas kurac za srbijom. imaju svoje i neka rade sta hoce na svojime. ali ne, svi vi i dalje sanjati o otcjepljenju RS, o velikoj srbiji i sta ja znam sta sve ne... eh takve srbe netrebam, mogu slobodno da se nastane sa siptarima negdje na kurcu ...

a sto se tice gavrila i njegove klape, ako hoces onda je bio bosanac ortodoksne vjeroispovjesti. srbin, hrvat, bosnjak, sve nabijem na kurac. kada budemo svi bosanci sa razlicitim vjerama tek onda ce ovo funkcionisati.
    Xaxaxaxa, znaci onda sam ja "Ortodoksni Hrvat" , ajd mi pokazi tu crkvu? Al ne sad onu sektu sto su neki htjeli stvoriti, hahahahah. Ajd nema veze, svako ima svoje misljenje, al tvoje je bas smjesno. Zasto ne ides tako u Centar Trebinje govoriti? A ovdje po Forumu bi Ratovao sa Srbima, hahahahaha .....

Fan Noli
    Zitat Zitat von Zurich Beitrag anzeigen
    Gegen wen würde Mesic kämpfen? Die RS hat keine Armee.
    Etwa gegen die EUFOR???
    na ja nur weil die jetzt irgendwo ein formelles Oberkommando installiert haben, heisst es nicht das die RS (insbesondere im falle des Falles) keine eigene Armee hat.

Interessant wäre mal zu wissen was denn genau im Dayton Abkommen darüber steht inwieweit die "Garanten" des dayton-Abkommens für dessen Einhaltung eingreifen dürfen.

Fan Noli
    Und gab es eigentlich schon eine Stellungnahme von Tadic und Co. dazu?

Der Warnschuss von Mesic reicht. Die Internationale Gemeinschaft ist aufgeweckt und das war auch der Sinn.

Eher besucht der Papst Serbien als das sich diese Genozid RS an Serbien anschliesst.

Zitat Zitat von Metkovic Beitrag anzeigen
    Der Warnschuss von Mesic reicht. Die Internationale Gemeinschaft ist aufgeweckt und das war auch der Sinn.

Eher besucht der Papst Serbien als das sich diese Genozid RS an Serbien anschliesst.

GOTOV JE

und aufwiederseehn und aufwiederseeehn und auf aufwieder wieder wiederseeeehn.

Zitat Zitat von Šljivovica Beitrag anzeigen
    GOTOV JE

und aufwiederseehn und aufwiederseeehn und auf aufwieder wieder wiederseeeehn.

Bosanski Ljiljan
    Kao prvo za sigurnosti Bosne i Hercegovine je zadužena Armija Bosne i Hercegovine odnosno bivši pripadnici Armije Bosne i Hercegovine! a ne Hrvatska Vojska! cilj Stjepana Mesića je okupirati Bosnu i Hercegovinu i zauzeti Bosansku Posavinu! i tako proširiti granice Katoličanstva i Vatikana protiv Pravoslavlja i Islama! odnosno Hrvatsku protiv Bosne i Hercegovine! Hrvatska i Bosna i Hercegovina to je granica između Katoličanstva i Pravoslavlja i Islama u Evropi! odnosno zapada i istoka! Stjepan Mesić je pokazivo mnogo poštovanja prema Bosni i Hercegovini! ali sa ovim nikada! ja sam protiv okupacije Bosne i Hercegovine od strane Hrvatske! pa gdje to ima slati neku Vojsku u tuđim zemljama? šta bih bilo kada bih mi poslali našu bivšu Armiju Bosne i Hercegovine u Hrvatsku? pao bih Zagreb i završena priča! mislim to je jedna bezveze priča šta je reko Stjepan Mesić i sa ovim samo napaljuje narod u Bosni i Hercegovini!

Dadi
    Zitat Zitat von Bosanski Ljiljan Beitrag anzeigen
    Kao prvo za sigurnosti Bosne i Hercegovine je zadužena Armija Bosne i Hercegovine odnosno bivši pripadnici Armije Bosne i Hercegovine! a ne Hrvatska Vojska! cilj Stjepana Mesića je okupirati Bosnu i Hercegovinu i zauzeti Bosansku Posavinu! i tako proširiti granice Katoličanstva i Vatikana protiv Pravoslavlja i Islama! odnosno Hrvatsku protiv Bosne i Hercegovine! Hrvatska i Bosna i Hercegovina to je granica između Katoličanstva i Pravoslavlja i Islama u Evropi! odnosno zapada i istoka! Stjepan Mesić je pokazivo mnogo poštovanja prema Bosni i Hercegovini! ali sa ovim nikada! ja sam protiv okupacije Bosne i Hercegovine od strane Hrvatske! pa gdje to ima slati neku Vojsku u tuđim zemljama? šta bih bilo kada bih mi poslali našu bivšu Armiju Bosne i Hercegovine u Hrvatsku? pao bih Zagreb i završena priča! mislim to je jedna bezveze priča šta je reko Stjepan Mesić i sa ovim samo napaljuje narod u Bosni i Hercegovini!

Verpiss dich du paranoider Drecksfake...ja ja is klar, Mesic der Gottesmann will den Katholizismus in BiH verbreiten
    Odjebi covjece...

Bosanski Ljiljan
    Zitat Zitat von Dadi Beitrag anzeigen
    Verpiss dich du paranoider Drecksfake...ja ja is klar, Mesic der Gottesmann will den Katholizismus in BiH verbreiten
    Odjebi covjece...
    Hvala Administracij Balkanforuma što dozvoljava psovke Mesićovih Vojnika!