BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 13 von 28 ErsteErste ... 39101112131415161723 ... LetzteLetzte
Ergebnis 121 bis 130 von 280

Montenegro hat Kosovo anerkannt

Erstellt von CoolinBan, 09.10.2008, 19:16 Uhr · 279 Antworten · 10.763 Aufrufe

Pitam se samo koliko je ovoga puta "Tona Cigareta" Dobio posto je on tako "cestito" priznao Kosovo Zato sto se izvinuo Hrvatskoj je verovatno isto dobio paar Vila izmedju Rijeke i Dubrovnika! Neradi taj nista za dzabe, cisto sumnjam, on je bre cestit covek sa tom vecinom od 56% - Svaka mu bre cast
    Jedini do sada iskreni odgovor su dali Vatrena i Metkovic(iako si me na pocetku nervirao sa tvojim glupim izjavama) na kraju si "Stvarno skidam ti Kapu" dao pravu Izjavu!!!!!! Samo onaj najsiromasniji Narod je ustvari izgubo tu bitku, a dobili su je svi oni koji su sedeli u fotoljama, i oni koji ih i dan danas greju, dal na dedinju, dal gde drugde!
    Meni je mnogo zao svih koji su sve svoje i najmilije izgubili u tim prokletim ratvima, zato i dan danas nemogu da razumem "diese Kindergarten Kake" mit hihihihi ihr habt verlohren, oder hihihihi tututututu tatatatata noch ein land hat uns anerkannt und bla bla bla.... Echt Kindisch ohne scheiß! Denkt niemand erlich an tausende opfern und Ihren angehörigen??Wenn interessiert diese Misst überhaupt noch? Ich arbeite mit Croaten, einem Bosniar und Mazedonier und paar Kosovo Albaner! Das sind meine Beste Freunde hier, und wir halten immer zusammen! Wir schauen nur in dem Menschen wie der ist wirklich und nicht was der ist! So ein misst erlich mit dem kinderscheis hier

Zitat Zitat von Vodka_i_Džin Beitrag anzeigen
    e moj Vukadine, Milenko il Dragane, il ti je najmlije Arkane?

1.kao prvo: ja sam iz crne gore, ja sam zivjeo u crnoj gori, i ja znam puno vise o toj zemlji nego ti.
    2.kao drugo, nisam te prvi dirao al evo posto si ti veliki srbin, ja cu te sad napraviti malim, jel ok.
    3.kao trece, kako mogu "skoro svi" da su na vasoj strani, kad se je fino glasalo i kad je 56% od naroda glasalo za nezavisnost ? eto haj mi samo to objasni, il cek, ne moras, evo ja cu tebi objasniti: 56 protiv 44 znaci. koga ima vise, nas il "vas"? i da su 6% od tih 50 pravoslavci jos bi bolje bilo, vazno je da nas ima vise. hehehe

4.kao 4. kako te nije stid budalo jedna. nemas pojma o cemu pricas. i dje nadje bas zabljak, haj da si rekao Berane al zabljak.. pa to nije selo, to je planina hajvanu. mogu i ja isto tebe pitati, bil ti smjeo otici u Rozaje, Ulcinj il Podgoricu i uzvikati: ovo je srbija il nesto slicno

5.kao 5 (a mogu i do 1000 nabrajati). kako to muslimani nisu nista? pa muslimani su ti kulturu dali, budalo. muslimana ima 2 miliarde, kolko ima pravoslavaca? imal 300 miliona? bice knapp..

1.pa lijepo... moje ime je Aleksandar.

2.dobro.

3.od tih 56 % glasalaca su pretezno Muslimani,Siptari i ostali stranci koji su protiv Srbije i par "pravi" Crnogorci,koji ne mogu nista za to posto ih Djukanovic manipulirao.Od tih 44 % su sve Crnogorci pravoslavci i Srbi,koji znaju za nasu zajednicku istoriju.

4.Ma hajde ne seri ja sam Hercegovac znaci porijeklom Crnogorac Srbin i imam vezu za Crnu Goru znam sta pricam.Bio sam ove godine u Podgorici nakon sto sam bio pod Ostrog da se molim bogu pa nosio moj Shirt "Srbija" sa velikim grbom niko nista rekao pa i dosta vidio crnogorce koji su nosili zavratu sa srpskim grbom...

5.Crna Gora je hrscanska zemlja i bice uvijek i vis Muslimani ste u manjini,buraz.Nationalna vjera ti je pravoslavje pa ti sad vidi.Neka vas ime 2 Milliardi a u Evropi mozda 15 mil. a nas hrscana kol ko vise ngeo 500 mil. bice knapp...

Zitat Zitat von Schwarzer Georg Beitrag anzeigen
    Pitam se samo koliko je ovoga puta "Tona Cigareta" Dobio posto je on tako "cestito" priznao Kosovo Zato sto se izvinuo Hrvatskoj je verovatno isto dobio paar Vila izmedju Rijeke i Dubrovnika! Neradi taj nista za dzabe, cisto sumnjam, on je bre cestit covek sa tom vecinom od 56% - Svaka mu bre cast

Nece on dzabe!!! Dobar si!

Zitat Zitat von Schwarzer Georg Beitrag anzeigen
    bisschen deutsch?

Zitat Zitat von napoleon Beitrag anzeigen
    bisschen deutsch?
    bisschen verpissen vielleicht!:

Zitat Zitat von Vatrena Beitrag anzeigen

Nece on dzabe!!! Dobar si!

das lachen des verlierers...
    na du,igh bähhhh völkerrecht bähhh

bye bye ....... bye (wollte dich schwer beleidigen aber merkte das du serbe bist)^^

tja Montenegro jetz seit ihr verätter für die Serben aber die serben haben für uns Werbung gemach vor der UN hahhhahahah

Zitat Zitat von napoleon Beitrag anzeigen
    es gilt kosova zu vergessen und sich um andere dinge zu kümmern.
    wir geben keinen mm,sei dir sicher.

lebt euer leben und es geht euch besser.
    wir geben nichts mehr her keine mikrometer mehr

Zitat:
    Zitat von Schwarzer Georg
    Pitam se samo koliko je ovoga puta "Tona Cigareta" Dobio :icon_smile: posto je on tako "cestito" priznao Kosovo :icon_smile: :icon_smile: :icon_smile: Zato sto se izvinuo Hrvatskoj je verovatno isto dobio paar Vila izmedju Rijeke i Dubrovnika! Neradi taj nista za dzabe, cisto sumnjam, on je bre cestit covek sa tom vecinom od 56% - Svaka mu bre cast

bisschen deutsch?

Kann daselbe dich Fragen wenn du Gebildetes ALBANISCH Schreiben tust! Es sind nicht alle so schlau und haben noch nicht Albanisch als Hauptfach in der schule gehabt um es zu verstehen!