BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 17 von 28 ErsteErste ... 713141516171819202127 ... LetzteLetzte
Ergebnis 161 bis 170 von 280

Montenegro hat Kosovo anerkannt

Erstellt von CoolinBan, 09.10.2008, 19:16 Uhr · 279 Antworten · 10.755 Aufrufe

Zitat Zitat von USER01 Beitrag anzeigen
    Jaja passt schon....

was nicht passt ,wird am Samstag passend gemacht...

Zitat Zitat von Metkovic Beitrag anzeigen
    was nicht passt ,wird am Samstag passend gemacht...

Bilder aus dem letztjährigen Marsch.
    Ausserdem wurde die Versammlung verboten. Und auch dieses Jahr haben wieder mehrere Organisationen zu Gegenprotesten aufgerufen.

So. Und jetzt kannst du weiter nach Bildern suchen und sie kontextlos hier posten. (Bitte ein wenig diversifizieren, dieses Bild hast du sicherlich schon 20 Mal hier gebracht) Husch Husch.

Polako, netrebamo loptu samo prebacivat na drugu stranu. Razlozi su ocigledni, poslje uspjeha Srbije u UN-u, Amerika je morala naravno napravt‘ nekakav kontraudar preko svojih slugana. To je jedino moguce objasnjenje za ovako brzo priznavanje, drugog tu nevidim. Medjutim jos gora je cinjenica, da Srbija sasvim zaslijepljena putem ka raju (Evropskoj uniji) cine nevjerovatne ustupke na svoju stetu,a smjesno je da sa druge strane konstantno dobija samare ?! Srbija se udaljava od Rusije, tako da nemaju apsolutno nikoga iza sebe. I na kraju ce biti, use i u svoje kljuse. Jednom je rekao veliki Njegos „cojstvo i izdaja se pamte vjecno“ … Naravno ovdje se postavljaju snimci u propagadnoj produkciji HRT-a iz ratnog Dubrovnika u saradnji sa cetinjskim zelenasima i naravno sa vjerodostojnim novorodjenim Dukljanima Kilibardom, Brkovicem, Djukanovicem uz snaznog udruzenja „oprosti nam Dubrovnice“ koji su bili veci srbi od Njegosa, Milosa Crnjanskog itd.

Ovo su samo posljedice krive politike koja se vec sprovodi godinama. Toliko od mene.

Kosovo
    Kosovo-Anerkennung verärgert Serbien

Die Anerkennung des Kosovos durch Mazedonien und Montenegro hat Serbien stark verärgert und die serbische Regierung dazu veranlasst, die Botschafter beider Länder aus Serbien zu verweisen. Der serbische Präsident Boris Tadic zeigte sich enttäuscht.

Kosovo: Kosovo-Anerkennung verärgert Serbien - Ausland - FOCUS Online

Samoti
    Kosovo ist unserer Nachbarland, genau wie Serben, Bosnien oder Kroatien.

Samoti
    die anerkennung daher pflicht

Zitat Zitat von Vatrena Beitrag anzeigen
    Vidju li mog Bijlopoljca!!:

Ajde sada ti meni samo jos ispricaj kako je bilo slavlje po Bijelom Polju posle Referenduma?
    Ja cuh bila je malo slabija posto vasi nijesu smijeli zbog nasih! Evropa trazila 55% glasa za "da" a Milo ono nabi 55,5%....svaka mu cast!

Ali zemljace aki si zivio dolje, jesili iso u skolu tamo? Mozda jesi? Jeste li procitali Njegosev "Gorski vijenc".....to mora da si cito!
    Nas Njegos, eno ga gore na Lovcenu i dan danas crnogorski sin!

Nebih te vrijedjala ali nemoze Milo izbrisati i izpravljati istoriju naseg naroda, moze da pokrade, moze da slaze ali nemoze izbrisati ono sto jeste!

Zna on to dobro!
    jesam, iso sam u skolu dole. znas dje? u risto ratkovic. do 4tog razreda.
    hehe ti cula? a ko te je to slago toliko. pa to je bilo pakleno i sve crveno kad je bila proglasena nezavisnost. svi dosli na G-ulicu da slave sa majcima na kojima stoji DA.

pa Njegos je crnogorac nije srbin. a vidis li da srbi ne mogu na svome nista (na kosovu) a hoce nesto u crnoj gori.. to su davna vremena.. odavno je proso taj film!! probudi se!!

montenegro = freude, zivot, ljubav, veselo..
    srbija = langweilig, krieg, unruhe..

Zitat Zitat von Kapetan-Frenki Beitrag anzeigen
    1.pa lijepo... moje ime je Aleksandar.

2.dobro.

3.od tih 56 % glasalaca su pretezno Muslimani,Siptari i ostali stranci koji su protiv Srbije i par "pravi" Crnogorci,koji ne mogu nista za to posto ih Djukanovic manipulirao.Od tih 44 % su sve Crnogorci pravoslavci i Srbi,koji znaju za nasu zajednicku istoriju.

4.Ma hajde ne seri ja sam Hercegovac znaci porijeklom Crnogorac Srbin i imam vezu za Crnu Goru znam sta pricam.Bio sam ove godine u Podgorici nakon sto sam bio pod Ostrog da se molim bogu pa nosio moj Shirt "Srbija" sa velikim grbom niko nista rekao pa i dosta vidio crnogorce koji su nosili zavratu sa srpskim grbom...

5.Crna Gora je hrscanska zemlja i bice uvijek i vis Muslimani ste u manjini,buraz.Nationalna vjera ti je pravoslavje pa ti sad vidi.Neka vas ime 2 Milliardi a u Evropi mozda 15 mil. a nas hrscana kol ko vise ngeo 500 mil. bice knapp...
    1. lijepo ime, smijem li Alex da te zovem?

2. bila je samo sala.. izvini

3. ama da su i japanci, crnci il ne znam ti ko, ipak je "nas" vise. znaci 56 protiv 44 odsto. 2-.
    ja respektujem svaku vjeru i istoriju. i ja imam i ovdje i dole dovoljno drugova sto su srbi. sve dobri momci!

4. hehe drugo je nositi majce i nakit itd, a drugo se kurciti i traziti batine..
    i ja mogu sa mjesec i zvjezdom u koji god hoces grad da odem u crnoj gori.
    i evo nek se nesto desi, zna se normalno da ce sve to da se plati il naplati ponovo..

5. nije cijela rusija u evropi ako nisi znao. 70 podsto i vise od tih (ako uopste ima 500 miliona) prave Rusi. ovo drugo srbija, grcka, ukraina i makedonija..

6. na kraju krajeva nije ni bitno. u crnu goru svakako niko ne gleda ko je srbin a ko musliman ko crnogorac. jedino PONEKI srbi.

das beste was montenegro machen kann, aus dem serbischen schatten weichen. das einzige was zukunft hat...

und zu der weltverschwörung nr. 8978966, amerikaner haben diesen schritt "befohlen" wegen der "niederlage" bei der un: schwachsinn.

es war schon seit längerem bekannt, dass monte kosovo anerkennen wird.
    andeutungen gab es schon ewig, klar war es schon seit wochen...

monte will in die eu, serbien ist da egal.

Zitat Zitat von Vatrena Beitrag anzeigen
    Kosovo
    Kosovo-Anerkennung verärgert Serbien

Die Anerkennung des Kosovos durch Mazedonien und Montenegro hat Serbien stark verärgert und die serbische Regierung dazu veranlasst, die Botschafter beider Länder aus Serbien zu verweisen. Der serbische Präsident Boris Tadic zeigte sich enttäuscht.

Kosovo: Kosovo-Anerkennung verärgert Serbien - Ausland - FOCUS Online
    ein schwerer schlag für montenegro

tutuuu