BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 63 von 66 ErsteErste ... 13535960616263646566 LetzteLetzte
Ergebnis 621 bis 630 von 652

München 11.6.2011 15 Uhr.

Erstellt von Josip Frank, 18.05.2011, 15:05 Uhr · 651 Antworten · 29.920 Aufrufe

Gotovina je Gotovo.....ist doch ein Schwachsinn so was zu veranstalten

Ich bin auch dabei weil ich ja auch aus München(Dachau) komme. Ich hole Grichiesche Flagge mit Einverstanden

Zitat Zitat von ZakZak Beitrag anzeigen
    Das ist definitiv übertrieben.
    Auch wenn man eine gewissen äusserliche Ahnlichkeit nicht abstreiten kann ^^

Zitat Zitat von Overkill Beitrag anzeigen
    Ich bin auch dabei weil ich ja auch aus München(Dachau) komme. Ich hole Grichiesche Flagge mit Einverstanden

treffen wir uns ich komme mit albanischer

Als es früher ging Kroatien vor den Cetniks zu schützen hat man die Generäle in den Himmel gelobt und jetzt....

Zitat Zitat von batakanda Beitrag anzeigen
    moglo se, nije da se nije... ali nije se smilo, jednostavno... mogli smo mi reci amerima: znas sta, dzo, jebi se, necemo te slusat, idjemo mi dalje... onda njihov plan 49-51 nebi vridija mLogo, ali, ALI, izjednacili bi se s vama i izgubili bi svijetsku potporu... to hrvatskoj drzavi nit je bilo u interesu nit potribno u to vrime... dal se mozda tribalo ignorirat svijet, mozda je, jer ignorirase i oni nas 4 godine, pa se mozda tribalo skupa s bracon bosnjacima stvorit pravednije uvijete nego danas... ali eto, da je babi kurac... zamisli ekzodusa da smo uzeli banja luku, prijedor itd... pa covjece, nebi vas bilo za 24 sata u ciloj bosni kak bi dali petama vjetra, a bosnjaci jos po drugoj strani iskoristavaju opce ludilo i dodatnu motivaciju... zamisli...

o tome ko se kome "posteno suporostavio" necemo ... jake li vojske, jakog li suprostavljenja, jedno je rokat 20 km iza linija s haubicama i topovima do mile volje, drugo je kad se suprostavis oko u oko s protivnikom... jedini cetnici sta su po tom pitanju valjali su iz okolice glamoca, malo oko banja luke i drvara... a opet ne dovoljno, jer, znamo kako je to zimi 94 i liti 95 zavrsilo...

ide mi na zivce ono: dogovoreno je bilo, zato se nismo ni borili... je, kurac, ako je meni kuca u opsanosti, obitelj, sve cu ja bizat, ocu kurac... vicem iz daljine: ja sam bre najjaci, sve cu vas pobit, ovo je sveta srpska zemlja i ginut cemo za nju... kad ono cuje se prdez iz daljine a lola vec salta u petu brzinu da pobigne... junak, sokol sivi, zmija ljuta, nema sta... je, ocu, bizat cu ako san talijan, francuz i ocito pripadnik jos jedne druge nacionalnosti... ili se varam?

razlika je stvorit motiviranu vojsku iz niceg, jer ako si ima muda da se boris protiv nadmocijeg protivnika na pocetku, onda ces imat mudetine kad se boris istom tehnikom i istom snagom... a u vasem slucaju obrnuto, kad ste imali sve u ruci, niste imali muda nego ste sidili u sklonistu i gadjali gradove, upadali ste u sela u kojima vam se jedino moga suprostavit frane/dzevad jednom lovackom puskom bez metaka pa ste tamo cinili zulum, a kad vas se poslin 94 stislo onda kuku i lele...

poznata demagogija, hahaha, hrvati se ponose olujom, hahahaha, a nisu se imali protiv koga borit, hahaahahah... pa sta ste bizali, junaci? sta nam niste nekog dali da se borimo? spin doktori, jel tako, mi smo krivi, niste vi, haha... sta nam ne izadjoste na megdan, a? nego drum priko dinare...

ma bjezi covjece...

achja und Dalmatien-Akzent is killa!!!

Grasdackel
    Vi

Dieser Zeljko Glasnovic hatte eine gute Rede bei der Demo in Stuttgart, weiß jemand mehr über ihn ? Grdelin ?

Željko Glasnović, rođen u Zagrebu 14. veljače 1954. Godine.
    • - 01.08.1991. - prijava i ulazak u ZNG - Specijalne postrojbe GS HV - Bojna "Zrinski"
    • - do kraja Domovinskog rata sudjeluje u borbenim djelovanjima na raznim bojišnicama (Lika, Južno bojište ...), na raznim dužnostima (zapovjednik borbenih postrojbi, od voda, do gardijske brigade, zbornog područja i snaga HVO-a u završnim borbenim operacijama rata u BiH.)
    • Dolazak u BiH u veljači 1992. - Zapovjednik obrane općine Tomislavgrad-10.04.92. - ranjen na Kupreškom bojištu.
    • Zamjenik zapovjednika brigade Kralj Tomislav od kraja Srpnja '92.g.
    • - Od 28.10.92.g. do 21.01.93., zapovjednik brigade Kralj Tomislavgrad
    • - zapovjednik 1. gardijske brigade HVO-a (ABB) do 19.05.1995.g.

Po zapovjedi Zapovjednika HS (HVO i HV) gen. Bojnika A. Gotovine, brigadir Željko Glasnović (ZP Tomislavgrad) zapovijeda postrojbama HVO-a u sljedećim oblicima:
    - IZPM Šuica 19.05.95.g., OG Vrba 31.07.95.g.-16.08.95.g., OG Sjever 16.08.95.g.-17.09.95.g., OG Istok 17.09.95-do potpisivanja Davtonskog Sporazuma.
    Od 01.08.1996. - Manager Programa vojne stabilizacije hrvatske strane u F BiH

• - Zapovjednik Zbora HVO (hrvatska vojna komponenta u VF)
    • - Zapovjednik Zapovjedništva za obuku i doktrinu VF
    • Čin - general-bojnik HV-a - djelatni (promaknuće 11.01.1997.g.)

Odličja i medalje:

• Spomenica domovinskog rata
    • Spomenica domovinske zahvalnosti
    • Red hrvatskog trolista
    • Red hrvatskog križa
    • Red Nikole Šubića Zrinskog
    • Red Bana Jelačića
    • Medalja za iznimne pothvate 2 X
    • Medalja Ljeto 95
    • Medalja Oluja

Heute um 14 Uhr in Den Haag .

Demo für Ante Gotovina

Prosvjed u Haagu - uživo

Prosvjed u Haagu -uživo

Gast829627
    Zitat Zitat von Josip Frank Beitrag anzeigen
    Heute um 14 Uhr in Den Haag .

Demo für Ante Gotovina

Prosvjed u Haagu - uživo

Prosvjed u Haagu -uživo

ich komme auch und bring den spies mit und rakija.................dann singen wir zusammen.....danas je nase vece danas se ante pece ...nek se vrti nek okrece .....ko ga jebe nema srece......