BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Seite 420 von 421 ErsteErste ... 320370410416417418419420421 LetzteLetzte
Ergebnis 4.191 bis 4.200 von 4201

Nachrichten aus Albanien

Erstellt von Stresi, 10.06.2013, 16:02 Uhr · 4.200 Antworten · 367.588 Aufrufe

 1. #4191
  Avatar von Bardhyli

  Registriert seit
  17.10.2009
  Beiträge
  1.167
  Zitat Zitat von Rasan Beitrag anzeigen
  Die Verlobte von Ramas Sohn ist beim Beben auch ums Leben gekommen
  Quelle??

 2. #4192
  Avatar von Ardian

  Registriert seit
  07.06.2014
  Beiträge
  4.805
  https://edition.cnn.com/2019/11/28/e...ntl/index.html

  - - - Aktualisiert - - -

  Kristi Reçi, the fiancée of the Albanian Prime Minister's son Gregor Rama, died in the quake with her parents and brother

 3. #4193
  Mal
  Avatar von Mal

  Registriert seit
  28.07.2010
  Beiträge
  4.383
  https://www.botasot.info/aktuale-laj...e-pasur-se-ne/

  Guter Kommentar und noch bessere Kommentare:

  Teneqja shpejt nxehet dhe shpejt ftofet---Kam qelluar rastesisht ne nje shtet te Europes kur u rrezua nje aeroplan udhetaresh civil me 200 persona ne bord,,,,,,Rast shume i dhimbshem,dhe na sherbeu si teme me nje vendas KOLEGE te atije shteti-----Pyetja ishte,,,,pse ne publik nuk po flitet per rastin perveq qe mediat e dhan dy dite,dhe vazhduan me tema tjera,,,,Ai ma ktheu,qka na bjen nese ne flasim per rastin,,,shume keq qe ka ndodhe e dime te gjithe,,,por me verbalizma nuk sherohen pasojat,,,tani me kete problem merren organet perkatese,---Tek ne, nje aksident me veture me u ba,,,vrapojne gazetaret,o me mujte edhe duke vdeke e incizojne,i shkojne tek shtepia,ne dite varrimi,,,thjeshte shtiraven ne maksimum,duke menduar se po bajne gjest human....a ne fakt qellimin e kan tjeter kund,,,,,,POPULLI EUFORIK ashte popull frikacak,,,,ne e di qe jeme euforik

  200 euro e kam pagu dy dhoma gjat luftes ne tirane...shumica e kosovareve kane pague...me ndihma te kosovarve jane ngi buk...
  Kurr ate kufi mos e kalofsha...

  e vertet se Kosovaret gjithmon nguten dhe e teprojn = kah do me shku tash gjithe ato ndihma ? 70% rrugve dhe ne borllog, po gjithe ato miliona ? 80% ne xhepa te partis socialiste
  Thank you budallakia Kosovare

 4. #4194
  Avatar von Ardian

  Registriert seit
  07.06.2014
  Beiträge
  4.805

 5. #4195
  Avatar von Albokings24

  Registriert seit
  08.05.2012
  Beiträge
  8.159
  Zitat Zitat von Mal Beitrag anzeigen
  https://www.botasot.info/aktuale-lajme/1194783/berisha-boll-me-me-ndihma-ata-kane-shtet-dhe-per-buke-jane-me-te-pasur-se-ne/

  Guter Kommentar und noch bessere Kommentare:

  Teneqja shpejt nxehet dhe shpejt ftofet---Kam qelluar rastesisht ne nje shtet te Europes kur u rrezua nje aeroplan udhetaresh civil me 200 persona ne bord,,,,,,Rast shume i dhimbshem,dhe na sherbeu si teme me nje vendas KOLEGE te atije shteti-----Pyetja ishte,,,,pse ne publik nuk po flitet per rastin perveq qe mediat e dhan dy dite,dhe vazhduan me tema tjera,,,,Ai ma ktheu,qka na bjen nese ne flasim per rastin,,,shume keq qe ka ndodhe e dime te gjithe,,,por me verbalizma nuk sherohen pasojat,,,tani me kete problem merren organet perkatese,---Tek ne, nje aksident me veture me u ba,,,vrapojne gazetaret,o me mujte edhe duke vdeke e incizojne,i shkojne tek shtepia,ne dite varrimi,,,thjeshte shtiraven ne maksimum,duke menduar se po bajne gjest human....a ne fakt qellimin e kan tjeter kund,,,,,,POPULLI EUFORIK ashte popull frikacak,,,,ne e di qe jeme euforik

  200 euro e kam pagu dy dhoma gjat luftes ne tirane...shumica e kosovareve kane pague...me ndihma te kosovarve jane ngi buk...
  Kurr ate kufi mos e kalofsha...

  e vertet se Kosovaret gjithmon nguten dhe e teprojn = kah do me shku tash gjithe ato ndihma ? 70% rrugve dhe ne borllog, po gjithe ato miliona ? 80% ne xhepa te partis socialiste
  Thank you budallakia Kosovare
  Si me duket ti paske Probleme me vetveten tani me tjert.

  Me vjen shum keq per ket mendim.

 6. #4196
  Avatar von Ardian

  Registriert seit
  07.06.2014
  Beiträge
  4.805


  - - - Aktualisiert - - -

  Slowakei übergibt OSZE-Vorsitz an Albanien

  https://www.sn.at/politik/weltpoliti...anien-80320090

 7. #4197
  Avatar von Stresi

  Registriert seit
  18.12.2012
  Beiträge
  7.278

 8. #4198
  Avatar von Stresi

  Registriert seit
  18.12.2012
  Beiträge
  7.278

 9. #4199
  Avatar von Dissention

  Registriert seit
  25.02.2010
  Beiträge
  12.293
  Zitat Zitat von Stresi Beitrag anzeigen
  Erneutes*

 10. #4200
  Avatar von Stresi

  Registriert seit
  18.12.2012
  Beiträge
  7.278

Ähnliche Themen

 1. BF-Nachrichten
  Von Laleh im Forum Rakija
  Antworten: 111
  Letzter Beitrag: 11.01.2014, 03:15
 2. gute nachrichten aus albanien heute!
  Von @rdi im Forum Wirtschaft
  Antworten: 17
  Letzter Beitrag: 23.06.2011, 09:51
 3. Nachrichten?
  Von Chavo im Forum Rakija
  Antworten: 13
  Letzter Beitrag: 30.12.2010, 01:36
 4. Antworten: 71
  Letzter Beitrag: 20.05.2006, 00:47