BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 331 von 2088 ErsteErste ... 2312813213273283293303313323333343353413814318311331 ... LetzteLetzte
Ergebnis 3.301 bis 3.310 von 20873

Nachrichten aus Griechenland

Erstellt von Dikefalos, 07.02.2012, 21:50 Uhr · 20.872 Antworten · 1.263.640 Aufrufe

economicos
    Zitat Zitat von pr!mus Beitrag anzeigen
    Wer wird den massiven Polizeieinsatz wohl bezahlen müssen...
    Ein Polizeibeamter bekommt ein fixes Gehalt und wird nicht nach einsaetzte bezahlt

Yunan
    Zitat Zitat von Epirote Beitrag anzeigen
    Na sou po giati einai toso diskolo na bgoune sostoi neoi kai na mazeftoune ? Giati ta komata einai mesa sta panepistimia. Den ksero an exeis pai kai ides pos pai i doulia sta panepistimia. Tha trealthis telios. I fitites sta 99% pane anaggastika se komata. Sou lene otan protoerxese. Thelis na mathis pote exeis mathima ? Ela sto komato kai tha mathis. Giati sta grafia den sou lene tipota. Thelis na dis pote kai pou exeis eksetasi ap file ela se mas sto komato. Einai polli megalo problima afto giati mazeboune ton neo kosmo pou einai to melon kai tous filtraroun tin propaganda tous. Kanoune parea mono me atoma apo ta komata. Den einai se olous tous fitites etsi ala stous pio polous.
    Ade na bris meta atoma pou exoun tin idia apopsi san emeis apo to eksoteriko. Giati ta gnorizoume alios kai exoume kati na siggrinoume.
    Το ξέρω και αυτό, στην πόλη μου εδώ που σπουδάζω είχαμε συνδεσμό ελλήνων φοιτητών και ακόμα και εδώ στην Γερμανία διαλύθηκε για κομματικά. Τώρα φίλοι μου τον ξαναχτίζουν και τον οργανώνουν άκομματικα με γενικά πατριωτικό και πολιτιστικό προσανατολισμό ανεξάρτητα απο υπάρχοντες πολιτικές ιδεολογίες.

Το θέμα είναι το πώς να καταστραφούν αυτοί οι κομματικοί δικτύωσεις μέσα στα πανεπιστήμια για να ανοίξη η νεολαία τα μάτια της και να δεί ότι τα κόμματα είναι το πρόβλημα. Για να γίνει αλλαγή οπώς την φανταζόμαστε εμείς, δεν χρειάζεσαι πλήθη αλλα θέλημα και θάρρος για να γίνει μια αρχή, το μαγικό πρώτο βήμα. Εμείς εδώ σκεφτόμαστε για αυτά και κάνουμε οσο μπορουμε, να είστε σίγουροι για αυτό!

Για πές μου... Είσαι εσυ φοιτητής κάτω;

- - - Aktualisiert - - -

Zitat Zitat von economicos Beitrag anzeigen
    Ein Polizeibeamter bekommt ein fixes Gehalt und wird nicht nach einsaetzte bezahlt
    Er will damit sagen, dass Deutschland den Einsatz bezahlt. Ein Witzbold.

Zitat Zitat von Yunan Beitrag anzeigen
    Το ξέρω και αυτό, στην πόλη μου εδώ που σπουδάζω είχαμε συνδεσμό ελλήνων φοιτητών και ακόμα και εδώ στην Γερμανία διαλύθηκε για κομματικά. Τώρα φίλοι μου τον ξαναχτίζουν και τον οργανώνουν άκομματικα με γενικά πατριωτικό και πολιτιστικό προσανατολισμό ανεξάρτητα απο υπάρχοντες πολιτικές ιδεολογίες.

Το θέμα είναι το πώς να καταστραφούν αυτοί οι κομματικοί δικτύωσεις μέσα στα πανεπιστήμια για να ανοίξη η νεολαία τα μάτια της και να δεί ότι τα κόμματα είναι το πρόβλημα. Για να γίνει αλλαγή οπώς την φανταζόμαστε εμείς, δεν χρειάζεσαι πλήθη αλλα θέλημα και θάρρος για να γίνει μια αρχή, το μαγικό πρώτο βήμα. Εμείς εδώ σκεφτόμαστε για αυτά και κάνουμε οσο μπορουμε, να είστε σίγουροι για αυτό!

Για πές μου... Είσαι εσυ φοιτητής κάτω;

- - - Aktualisiert - - -

Er will damit sagen, dass Deutschland den Einsatz bezahlt. Ein Witzbold.
    Pos legete kai pou einai afti i organisi an thelis stilto mou me PM.
    Simfono me afto pou les einai pos na ta alaksis. Prepi prota na dialthi to asylo sta panepistimia pou einai akoma apo tin Junta. Na min mpeni opios diopote. Meta prepi na ta dialisoun na apagoreftoune afta ta politika komata sta panepistimia gia na iparxi eleftheri anaptiksi. Den einai kai afto einai kai i pedia tous fitites re na einai mesa na kapnizoune na bafoune na pernoun kai na poulane narkotika an einai dinaton. Den exei taksi katholou se ola ta panepistimia.
    Nai eimai ala eimai fititis apo to eksoteriko diladi tha katso gia miso xrono an katalabenis

Yunan
    Θα σου στείλω ΠΝ σε ΄να εικοσάλεπτο.

Merkel trägt selbe Jacke wie bei EM-Sieg über Griechen
    Live-Ticker: Merkel trägt selbe Jacke wie bei EM-Sieg über Griechen - Nachrichten Politik - Ausland - DIE WELT

DAS IST MIT ABSTAND DIE SCHWACHSINNIGSTE ÜBERSCHRIFT DIE ICH IN DEN DEUTSCHEN MEDIEN JEMALS GELESEN HABE

Zitat Zitat von Archimedes Beitrag anzeigen
    Live-Ticker: Merkel trägt selbe Jacke wie bei EM-Sieg über Griechen - Nachrichten Politik - Ausland - DIE WELT

DAS IST MIT ABSTAND DIE SCHWACHSINNIGSTE ÜBERSCHRIFT DIE ICH IN DEN DEUTSCHEN MEDIEN JEMALS GELESEN HABE
    Samaras empfängt Merkel
    whatt euer stürmer = ministerpräsi? ...

..

Zitat Zitat von Velija Beitrag anzeigen
    whatt euer stürmer = ministerpräsi? ...

..

Unser Stürmer wäre ein besserer Ministerpräsident...

Yunan
    Es sollte ein Artikel in "Ta Nea" veröffnetlicht werden mit der Überschrift "Ich habe Merkels Gesicht in meiner Wurst im Klo wiedererkennt wir im Juni bei der EM".

economicos
    Zitat Zitat von Greekleon Beitrag anzeigen
    hahahhahahahahahahaha

- - - Aktualisiert - - -

Zitat Zitat von Greekleon Beitrag anzeigen
    hahahhahahahahahahaha