BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 250 von 590 ErsteErste ... 150200240246247248249250251252253254260300350 ... LetzteLetzte
Ergebnis 2.491 bis 2.500 von 5899

Nachrichten aus Kroatien

Erstellt von DZEKO, 29.08.2013, 12:32 Uhr · 5.898 Antworten · 177.576 Aufrufe

Zitat Zitat von Vukovarac Beitrag anzeigen
    ...verwechselst du nicht die leute aus st und die von brac ein bisschen?! ...
    Die Grundmacke haben eigentlich alle Dalmatiner. Bei Regen ist wirklich Trauer angesagt. Ich finde es in Split extrem, wie alles vom Wetter abhängt. Mein Vater trauert sogar von Deutschland aus mit und schreibt mir ne SMS wenn es in Split regnet. Brac kein Plan, ich weiß, dass man sich auf Solta zumindest freut, dass die Zisternen voll werden , bei Hagel natürlich Panik. Hvar hat ja nur selten Regen. In der Stadt hast du halt nichts vom Regen, außer dass du auf die Fresse fliegst und schon mal damit rechnen kannst, dass dalmacija News von einem schweren Verkehrsunfall berichtet

Kleider machen manchmal doch Leute

Zitat Zitat von Cobra Beitrag anzeigen
    Opet on na ciganski....ajd odmah turski...znaci tvoj drugi maternji....o to niko ziv ne razumije
    ljakse ti i onaj što ti lajk daje, derpe i derpe.
    čuj ciganski, turski hahahaha al razumeš šupčino

niko ti kriv ljakse nije što do tvog sela šatro dopreo nije, stašau.
    bome libo te što te i ganci a sad i turci naguze redovno pa ih spominješ a ljakse

Nemoj na krv svoju....cigane turski

8. Ofenziva četnika, jugoslavena, pro-jugo medija, Pupovca, Lekovića, sveg drugog šljama i ostataka udbaša, kosovaca na temelje Hrvatske države.

Gdje smo mi branitelji, Hrvatice i Hrvati? Zašto čekamo? Gdje su čelnici koji su izabrani da predstavljaju nas branitelje i Hrvate? Dižite nas na noge!

Često pišem i upozoravam što se događa.Ali i dalje se spava i promatra! Zašto?

U zadnje dane sve intenzivnije od strane gore navedenih “paklenjaka” ti se temelji slave krenulo je od Crnoje, Hasanbegovića, predsjednice, a sada taj truli most te temelje dodatno oštećuje. Ovo vam piše jedan mali čovjek,čovjek koji se sam odškolovao, roditelji rano pomrli. Imao sam tek 13 godina,radio u Željezari Sisak od 80-tih godina. Otišao 1990.g u obranu svoga Doma i Domovine i tako punih 5 godina rata.

Vratio se polučovjek, branio sam kao i drugi moji prijatelji diljem naše domovine i ovaj truli most koji se sad okreće crvenim vragovima.
    Nije ovdje u pitanju Karamarko, ovdje je u pitanju opstojnost Hrvatskog naroda i Domovine.

Da je taj truli most krenuo u obračun sa ostavljenim kadrovima savjeta družbe pakla SDP po MUP-u i dr. ministarstvima crvena bagra bi izgubila uporišta u istim.

Miro Kovač da je smijenio ostatke koje je postavila vještica Pusićka,ostatke koji drže i dalje sliku na zidu ubojice 570000 Hrvata,zločinca Tita,bio bi pušten film Jakova Sedlara u Frankfurtu.

Pitam ovog “časnog” Bulja? Kada si postavio pitanje u Saboru o 100 miljardi kuna novog duga koji je ostavljen od crvenih vragova?
    Kada si postavio pitanje o pijanoj Zlati Violić koja je peglala karticu, dijelila novac podobnima?

Kada si postavio pitanje četniku Pupovcu o braći koji su pucali po Hrvatskoj,a dobio milione kuna iz državnog proračuna kroz porez koji ja uplaćujem kao HRVI?

Ti časni bojovniče!

Kada si postavio pitanje Vrdoljaku za 150.mil kuna kroz poslovne njegove supruge sa HEP-om? Ti časni bojovniče!

Pitaš li Jakovinu kome su trebala biti dodijeljena sredstva iz EU skoro 2 milijarde kuna?

Srami se ti takav bojovniče,tebe prozivam jer kažeš ratovao si,Orepića i Šprlju nisi prozvao ja te se kao ratnik zapovijednik i HRVI sramim!

Ivo Vranić-Buva Zap.Izvd.Divr.Voda Sunja
    Ivo Vranić-Buva
    Zap.Izvd.Divr.Voda Sunja
    Prozovi Dončića, Milanovića i Zmajlovića, pitaj gdje su milijarde kuna?
    To tebi nije bitno!
    Ti kažeš iz srca ćeš glasati za opoziv Karamarka imaš li ti srca?
    A ja ću tebe prozvati i pitati tko ti je Pavao Bulj i gdje živi?
    Ja znam! Živi na Banovini, u Dvoru na Uni. Jer tamo ste ga spakovali zbog sramote Sinja.
    Prozovi Antu Kotromanovića pa on je iz tvog Sinja!Zar ne?
    Ti i taj truli most zazivate reforme, a niti jedan prijedlog od vaše strane ja ne vidim,vaša je reforma udarati u domoljubnu koaliciju,dovesti na vlast potmoke ubojica sa Bleiburga, lopove koji žive u stanovima pobijenih Hrvata.
    Sve to vidi Hrvatski narod i daj Bože nove izbore!
    A tada sve pravaške stranke neka se ujedine pa do pobijede.
    Vi iz trulog mosta Petrovi, Vukovci, Kovačići i Buljovi nazad u rupe sa crvenim vragovima.
    Vjerujte Banovina , Pounje, a i Kordun bit će na nogama za izbore.
    A vi za posao ne brinite ima za Vas posao Krešimir Milanović otkupljivat će te zlato za njega.
    Braćo po oružju ovim pisanjem ne držim ničiju stranu ali došlo je vrijeme kada se moramo svi ujediniti.
    Svi moji prijatelji iz HSP koji sada drže stranu negdje u gradovima, općinama, županijama, crvenim vragovima (Sisak) iziđite iz tih koalicija, vratimo ponos našoj domovini jer to traže naši pali prijatelji! Nemojmo dozvoliti da naši poginuli prijatelji ostanu samo brojevi i bijeli križevi.

U dva navrata vladavine crvenih vragova i dva mandata veleizdajnika Mesića i Josipovića doživili smo tolika poniženja,prozivani ustašama, ukidana nam prava,ismijavanja naših pobjeda,bezbroj suđenja branitelja do presuda!
    Nabijanje kolektivne krivice za Jasenovac, ukidanja pokroviteljstva nad Bleiburgom!
    Zar smo zato ginuli i prolijevali krv da ponovno dođu na vlast uz pomoć nekih čuprija gazeći sve Hrvatske svetinje.
    Vidimo da sada postaju antife, gejevi i tople sestre na čelu sa našmrkanim Milanovićem.
    Probudimo se i više završimo za sva vremena što nam je ostalo ne završeno 1995.godine.

Mojoj domovini
    Jesam li mogao?
    Mirno gledati moju Domovinu!
    Koliko je sada teška Hrvatska zemlja
    Na mladim tijelima branitelja?
    Bježanja nema…
    Brojke su neumoljive,istine
    Svaki broj imao je svoje ime,
    Snove i mladenačku maštu
    Uostalom,krivci nisu osuđeni.
    Sada možemo mirno…
    Umrijeti od srama.

Ivo Vranić-Buva
    Zap.Izvd.Divr.Voda Sunja

ist doch kein Problem
    er bekommt ein neues Auto und Kroaten bezahlen es.

Zitat Zitat von Indianer Beitrag anzeigen
    ist doch kein Problem
    Nennt sich Wirtschaftskreislauf

Zitat Zitat von Indianer Beitrag anzeigen
    ist doch kein Problem
    Was glauben Sie ist für wen schmerzlicher:

Ein demolierter Popel für Mamic, oder eine 11-jährige, meisterschaftslose Durststrecke für die dalmatinischen Eselshirten?