BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 1 von 14 1234511 ... LetzteLetzte
Ergebnis 1 bis 10 von 133

Najpoznatiji Titov unuk Josip Joška Broz tvrdi: Planirano je rušenje Dodika

Erstellt von Emir, 30.08.2010, 18:47 Uhr · 132 Antworten · 8.981 Aufrufe

Emir

Najpoznatiji Titov unuk Josip Joška Broz tvrdi: Planirano je rušenje Dodika

[h2]“Ponovit će se 5. oktobar, samo ovaj put u Banjoj Luci. Cilj je da se BiH stavi pod nečiju šapu”, tvrdi predsjednik Komunističke partije Srbije[/h2]
    Dnevni Avaz - Najpoznatiji Titov unuk Josip Jo

Bushido
    Da hat er recht zu 100% was er sagt

Der Mann weiss wohl mehr als andere

GLOBAL: Ne može se Srbija razbiti na Kosovo kad je Kosovo već odavno zasebna država.

BROZ: Ja sam za taj plan govorio na televiziji još prije sedam godina.

GLOBAL: Je li Vojvodina u tom scenariju?

BROZ: Sandžak jeste.

GLOBAL: Kao zasebna država?

BROZ: Imaju cilj da ga odvoje i pripoje ovamo, prema Bosni… Amerikanci se neće smiriti dok na Pešterskoj visoravni (jugozapadna Srbija), koja je najveći dio godine bez magle, ne dobiju NATO bazu - to je osnov. To je meni priznao visoki funkcioner američke države i moj dobar prijatelj još iz onih vremena. Cilj je dobiti srbijanske vodene potencijale. Pitao sam ga šta i da nađemo Mladića, a on mi je odgovorio da će u tom slučaju od Srbije biti zatraženo da traga za vojvodom Stepom Stepanovićem. Vojvoda je mrtav!, odgovorio sam mu, a on će na to meni: Zato ćemo i da ga tražimo!

GLOBAL: Prekrojili ste mapu Balkana, da li to znači i nove sukobe i kako sagledavate trenutne odnose u regionu?

BROZ: Najveći poštovaoci Tita su u Bosni i Hercegovini, pa onda Sloveniji. To je zato što je narod vidio gdje su ih doveli ovi novi lideri, koji su svi pokušavali biti Tito. Muslimanski narod je najpošteniji na teritoriji bivše Jugoslavije. Kad putujete kroz cijelu BiH, Sandžak ili Kosovo, ako ti auto stane, svako će ti pomoći, odvesti te u svoju kuću, ponuditi ti gostoprimstvo… To su ljudi koji znaju da cijene, imaju nešto više u sebi. Pa i sama muslimanska vjera u kojoj se odričete toliko toga… Mi smo u odnosu na tu vjeru kanibali, kod nas se samo krka i pije, a ti postovi što se drže su laž, a ovdje se to poštuje. Cilj je zavaditi muslimanski narod, da se dobije novo žarište, pa se sad i djelovanje Palestinaca ovdje nekima stavlja na teret, pa je sad, eto, Zukorlić terorista, sutra će biti Cerić, prekosutra Ugljanin… To je strašno šta rade tom narodu! U Sandžaku sam to nedavno rekao: shvatite, sve što rade – rade da bi vas porobili. Novi Pazar je nekad bio centar za proizvodnju džinsa i imao je licencu, sad su im uzeli sve da bi onaj koji je kupio fabriku sada njih unajmio da budu jeftina najamna snaga. Kad narod shvati da je jedina priča ona o hrani, onda više od ovih na vlasti neće ostati niko!

PašAga
    Pametan covek

Ado

Josip Broz dobar skroz

Bushido
    Zitat Zitat von Ado Beitrag anzeigen
    Josip Broz dobar skroz
    Vidi se da je pametan i da ima veze dobre.. Cim ima posla sa ovim americkim oficirima..

Pametan je mnogo, vidis sta prica

Dadi
    Zitat Zitat von Bushido Beitrag anzeigen
    Vidi se da je pametan i da ima veze dobre.. Cim ima posla sa ovim americkim oficirima..

Pametan je mnogo, vidis sta prica

E vidis tarkic zlato vidis haaa vidis tooo?

Bushido
    Zitat Zitat von Dadi Beitrag anzeigen
    E vidis tarkic zlato vidis haaa vidis tooo?
    Vala vidim zlato moje

Svaka mu cast

Ado

Sehr gutes Interview! Es lohnt sich, es durchzulesen (jedenfalls für mich hihi)!

Eine vielleicht noch für den Thread nützliche Stelle:
    Nikad ne mogu zaboraviti, 1974. smo bili u Bugojnu. Neko je rekao: Druže Tito, što se Bosna ne podijeli na Bosnu i na Hercegovinu, a Tito je tad rekao: “Zapamtite jednu stvar, dok je Bosne i Hercegovine jedinstvene, biće i Jugoslavije! Onog trenutka kad više ne bude jedinstvene BiH, neće biti ni Jugoslavije!” I tako se i dogodilo. Isto to što je on rekao tada znali su i ovi što su bili protiv Jugoslavije. Pripreme za razbijanje države su trajale godinama.

Dadi
    Zitat Zitat von Ado Beitrag anzeigen
    Sehr gutes Interview! Es lohnt sich, es durchzulesen (jedenfalls für mich hihi)!

Eine vielleicht noch für den Thread nützliche Stelle:

Gääänsehaut....wie Recht er doch behalten sollte...

Seite 1 von 14 1234511 ... LetzteLetzte