BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 3 von 3 ErsteErste 123
Ergebnis 21 bis 25 von 25

Navodna "Garda cara lazara"

Erstellt von Dinarski-Vuk, 19.02.2008, 21:29 Uhr · 24 Antworten · 1.435 Aufrufe

Grobare da se razumjemo, nije niko lud da ratuje za Kosovo, ako znaju da ce to u stvari politika rijesiti a ne vojnicka cizma !

Barem zasada, Srbija nece kosmetski problem rijesiti vojnim putem ...

Zitat Zitat von Dinarski-Vuk Beitrag anzeigen
    Grobare da se razumjemo, nije niko lud da ratuje za Kosovo, ako znaju da ce to u stvari politika rijesiti a ne vojnicka cizma !
    Oki...
    Barem zasada,
    Vise ne zahtevam!
    Srbija nece kosmetski problem rijesiti vojnim putem ...
    oki!

Sta se tice EU nemoramo vise govoriti jer ova vrata su definitivno zatvorena od strane Unije.
    Nek Tadic dalje radi i govori, on zna za sta je dobijo mandat glasaca a za sta nije...moze lako bit da ce ga skiniti za godinu dana.
    Moju podrzku nece sigurno dobiti iduci puta, Ne zato sta je los politicar (ja mislim da je covjek super) nego zato sto ga Kolega iz Unije nemogu postovati pa je i onda bezveze sa njega glasati.

Srbija nema vise sta cekat da se veze sa Rusijom to i svaki diplomat u Uniji zna.
    Meni je malo zao rad toga jer ja nisam bas za Rusiju i stvarno sam se borio protiv toga ali razumijem da nema druge mogucnosti!

Pozdrav!

Nehmt es mir bitte nicht allzu übel, aber ich halte die Car Lazar Truppe immernoch für 'n PR Gag.

Zitat Zitat von Sousuke-Sagara Beitrag anzeigen
    Nehmt es mir bitte nicht allzu übel, aber ich halte die Car Lazar Truppe immernoch für 'n PR Gag.
    Keinen Plan.
    Ich kann sowieso keinen Paramilitaers gutheissen also egal ob PR Gag oder nicht....jedenfalls fuer mich...

Zitat Zitat von Grobar Beitrag anzeigen
    Oki...
    Vise ne zahtevam!
    oki!

Sta se tice EU nemoramo vise govoriti jer ova vrata su definitivno zatvorena od strane Unije.
    Nek Tadic dalje radi i govori, on zna za sta je dobijo mandat glasaca a za sta nije...moze lako bit da ce ga skiniti za godinu dana.
    Moju podrzku nece sigurno dobiti iduci puta, Ne zato sta je los politicar (ja mislim da je covjek super) nego zato sto ga Kolega iz Unije nemogu postovati pa je i onda bezveze sa njega glasati.

Srbija nema vise sta cekat da se veze sa Rusijom to i svaki diplomat u Uniji zna.
    Meni je malo zao rad toga jer ja nisam bas za Rusiju i stvarno sam se borio protiv toga ali razumijem da nema druge mogucnosti!

Pozdrav!
    Slazem se Grobare.
    Pazi, otkada je Nikolic naveo, da je 17.februar 2008, novi kalendar, od tada ce se mjeriti vrijeme, do ponovnog oslobodjenja Kosova i Metohije, kada ce to biti ili ce uopste to biti niko nezna, neki se vec spremaju za "cetvrti kosovski boj".

1389, tadasnji podjeljeni srpski vlastelini i knezevi ipak su se udruzili, da se suprostave hordama iz male azije, bili su slabije naoruzani, ali su ipak ZNALI KOGA I STA BRANE, BRANILI SU SVOJU OTADZBINU i SVOJ NAROD !

Pa dje je jos drugi kosovski boj grobare, koji se odigrao vazne 1912, kada su poslje ustanaka/bitaka, srpski borci konacno uspijeli da pobjede carevinu, i da KONACNO OSLOBODE SRBIJU i poslje tzv."kumanovske bitke" zavladaju, tj. oslobadjaju Kosovo i Metohiju, poznata krilatica tada medju vojnicima " KUMANOVO ZA KOSOVO" !!

Ovaj zadnji kosovski boj, koji je trajao od 98 do 08, u kojoj su srbi u prvoj fazi, uspijeli da poraze sipce, da ih izbace do Tirane, medjutim, umjesale se stare evropske sile i "nova" prekookeanska" sila, prokleta Amerika, od marta pocela je otvorena agresija na tadasnju SRJ, punih 78 DANA muckog ubijanja civilnoga stanovnistva, da bi ta prokleta amerika zastitila svoje interese !!

Jos za sam kraj grobare i mislim da sam onda sve rekao:

Mogli smo slusati Tadica na sjednici SB, americki ambasador hvali predsjednika na mirnu reakciju politike i naroda Srbije na otimanju Kosova i Metohje, pohvali se sa saveznistvom u oba dva svijetska rata sa srpskim narodom, a 99 smo valjda dobili tu "zahvalnosti" za vijek vijekova ...

Srpski narod, pamti ona strasna bombardovanja iz 1944, onolike nevine zrtve na samom kraju 2.sv.rata, a niti jedna americka bomba nije pala na teritoriji NDH, pa im na kraju i to oprostili ...
    Na kraju krajeva smo vidjeli, da su nasi "vjecni saveznici i prijatelji" postupili sasvim drugacije, Njemacka nagradila svoje saveznike iz 2.sv.rata, a nasi "saveznici" "prijatelji" amerikanci nas ubise bombama iz 99, 2008 jos zabise Srbiji noz u ledja, i otmu koljevku srpstva !!!

Ovo su dokazi, da srbi i srpsko rukovodstvo shvate, da se od takvih "saveznika" i "prijatelja" treba konacno osloboditi, drugog izlaza i da hocemo nema vise, toliko grobare u vezi mog stajalista !

Pozdrav

Seite 3 von 3 ErsteErste 123