BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 4 von 16 ErsteErste 1234567814 ... LetzteLetzte
Ergebnis 31 bis 40 von 156

Neuer Balkankrieg?

Erstellt von Yutaka, 22.02.2008, 19:51 Uhr · 155 Antworten · 7.934 Aufrufe

za Karađorđe:

Nicht zu fassen deine Denke?
    Wie Du Deutschland vorhin geschildert hast?
    Aber Deutschland hat Dir das nötige Kapital gebracht?
    Warum hat das nicht dein Yugo-Land mit der frischen Luft gemacht?
    Es ist mit einer doppelten Moral behaftet: so wie Du die Herkunft des gesparten Geldes siehst, solch eine Bescherrung wirdst Du damit in deiner Heimat haben.

Ihr Yugos seid wirklich alle gleich!

Ich weis es echt nicht wo dein problem liegt??? Hasst du alles was nur ein "S" vorne trägt?? Denkst du nicht das du zu Angreiflich bist in manchen situationen??
    Wer provoziert alles hier??
    Ist Normal das ich dir so ein Antwort geben werde......ist auch ironisch gemeint
    Und mir hat keiner Kapital gegeben, nicht mal ein Cent!!! Hab alles gespart und manchmal 1.Monat im Wagen verbracht ohne Dach über den kopf
    Deutsche Amt wartet nur auf uns sagt hier Junge sind die 30 oder 50.000 mach dein ding - klar doch
    Sei nicht immer so Negativ, es sind nicht alle Gleich, glaub mir

1999, Kosovo je branjeno punih 78 dana, vojnicki je odbranjeno, medjutim, pise se "nova srpska istorija" upravo od 17. februara 2008, "novi kosovski boj" ...

Prvo treba, koliko je god u moci Srbiji, pripremiti nacionalni strategijski plan !
    Treba odustati (a to je vec sasvim sigurno) od uvodjenja NATO standarda u vojsci Srbije, i prihvatiti ruske standarde, Srbija vise i nema i da hoce drugog izlaza, a bilo bi i glupo, uvesti naoruzanje od neprijatelja a ne od saveznika ...

Dalje, ponovo treba uvesti rocno sluzenje vojske, produziti vojni rok na razumnu mjeru, ukinuti civilno sluzenje vojske itd.

Medjutim tu je kriva dosta srpska "vlast", sjetimo se samo, koje bio sve na vlasti kad je pala Krajina, kad je potpisana kapitulacija u Kumanovo, tj. ko je u stvari povukao vojsku sa Kosova i Metohije ?!

JOS NESTO, posebno me gadi ova danasnja vlast, koji su sada toboze "branioci srpstva" i "patrioti", a RTS "pravi srpski program" itd.

Jedan mali detalj iz maja 95, jednog od najsramnijih u novijoj srpskoj istoriji, kada je otpocela agresija na Zapadnu Slavoniju, svi SVIJETSKI mediji su tada od Aljaske do Japana prenosili tadasnju tragediju, kolone koje se kretale prema Republici Srpskoj, odnosno prema tadasnjoj SRJ, iste "scene" i za vrijeme Oluje !

Studio B je NON STOP emitovao vjesti sa najnovijim informacijama, a cuveni RTS nista, ama bas nista, tada je bila udarna vijest tzv."prvomajski" uranak sa Ade Ciganlije, dje je nekoliko matoraca i penzionera igralo kolo sa srpskom zastavom .... tek oko 11 UVECE je javljeno, da je doslo do "incidenta" oko Velike Gradiske, Okucana itd. i da se vode nekakve "borbe" a ono u stvari bilo sve gotovo.

A sad mi ti tzv."patrioti" trube, kako Kosmet nije izgubljeno, da ce odbrojavati dane kada ce ga vratiti itd.
    Pa cak je B92 vise izvjestavao o Kosmetu nego RTS ...

Bojim se, da ce Zdravko Ponos nastaviti tradiciju od svoga kolege Momcila Perisica ....

za Dinarski vuk:

oprostit ćeš brale ali "Krajina" nije pala, Lika, Banija i Kordun su oslobođene!

Sada cekaju veci Problemi nego samo Kosovo , moguce da ovaj jebani rat opet Izbije , i onda su svi najebali.

za Dinar Vuka:

vidim ti još "Krajinu" nisi pribolio?!
    Koja je već ovo jesen bila pa smo mi Hrvati morali brati vaše grožđe?

Vidiš da tvoji preci nisu zbrisali na regiju Dinare, Kosovari danas nebi bili većina na Kosmetu!
    Eto kuda se bijegom stiže!

Zitat Zitat von RexCroatorum925 Beitrag anzeigen
    za Dinarski vuk:

oprostit ćeš brale ali "Krajina" nije pala, Lika, Banija i Kordun su oslobođene!
    Od koga, od mene i jos nekoliko stotine hiljada drugih ?
    Neznam, sto jos niste podigli spomenik Slobi, vise je zazluzio od Starcevica i Tudjmana, on vam je ostvario vas "tisucljetni" san ...

Kako bilo Dinar Vuk!
    Kako bilo, vas više nema u zemlji Hrvata!
    Znam ja da ti imaš plan kako "Krajinu" dobiti nazad.
    Imam i ja:
    pokušajte treći bijeg u povijesti pravac "Krajine".
    1.put za vrijeme Tomislava
    2.put za najezdu Turaka
    3.put za neovisnost Kosova

Zna svijet da Srbijanac bijegom teritorij osvaja.
    Samo nemojte više na hrvatskom tlu proglašavati Srbije, pa sami možete brati vaše grožđe do mile volje.

Nismo mi Srbijanci, nećete se vi zajebavati s nama kao Kosovari s vama!

Ein dritter Weltkrieg wurde schon langer vorher geplannt.

Zitat Zitat von RexCroatorum925 Beitrag anzeigen
    Kako bilo Dinar Vuk!
    Kako bilo, vas više nema u zemlji Hrvata!
    Znam ja da ti imaš plan kako "Krajinu" dobiti nazad.
    Imam i ja:
    pokušajte treći bijeg u povijesti pravac "Krajine".
    1.put za vrijeme Tomislava
    2.put za najezdu Turaka
    3.put za neovisnost Kosova

Zna svijet da Srbijanac bijegom teritorij osvaja.
    Samo nemojte više na hrvatskom tlu proglašavati Srbije, pa sami možete brati vaše grožđe do mile volje.

Nismo mi Srbijanci, nećete se vi zajebavati s nama kao Kosovari s vama!
    Znam da nas nema, ono sto je ostalo, umrijet ce ili ce se prekrstiti, i nemam "plan" kako vratiti Krajinu, i sta mi "vrijedi" vratiti Krajinu kad nema naroda ?
    Nije mi 15 godina, i nerazmisljam vise o tome ...

Nego, uvijek sam se pitao, kakav je taj "cist hrvatski zrak", ljeci li barem taj "cist zrak" nesto ?

Mislim, necudi me ovo sta sada pises, hrvatske sume, hrvatska grozdja, hrvatski zrak, hrvatske ceste, hrvatska voda itd. mrznja se prenosi od generacije na generaciju, TV svakodnevno i razni TV kalendari podsjecuju na agresore, opancare, jugo-cetnicke vojske itd.

Seite 4 von 16 ErsteErste 1234567814 ... LetzteLetzte