BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 10 von 10 ErsteErste ... 678910
Ergebnis 91 bis 92 von 92

Obilježavanje dana Republike Srpske: Falisificiranje historije Bosne i Hercegovine!

Erstellt von Vjecna Vatra, 17.01.2010, 11:27 Uhr · 91 Antworten · 4.762 Aufrufe

Vukovarac
    Zitat Zitat von Mastakilla Beitrag anzeigen
    Pitanje je jednostavno

Hocemo li se dalje ponositi se sa Hrvatstvom, Sprstvom ili Bosnjakstvom, negirati zlocine, stvarati mrznju i blokirati razvoj nase zemlje ili cemo sijesti konacno zajedno za stol i razmisliti da li nije polako vrijeme da sebe podrzavamo medjusobno u pogledu na globalizaciju, kao sto smo vijekovima radili, tako da nam nitko nemoze nista, da nam se razvija ekonomija, politicka i vojna moc i isto da sacuvamo nasu zajednicku povijest, jer ja sumljam, da ce ovake male drzavice, koje su relativno bezmocne, uspijeti u tome u pogledu na ostali svjet, koji nas smatra slabim.
    Tko je protiv toga, mora biti lud.
    I ja sam za to, da Republika Hrvatska ima bolje odnose sa svojim Susjedima (Politicki i ekonomski).
    No, interes za "zajednicku Drzavu" (kao novu Jugoslaviju) je u Hrvatskoj jako mali. Kako poznajem mentalitet Srba i Bosnjaka, njima to isto nije u interesu. Koji bi se Srbin mogao opet identificirati sa Jugoslavijom?
    Nista protiv nase "zajednicke" Povijesti, zaista smo imali veliki Uspjeh sto smo skupa slomili najveceg Neprijatelja na Balkanu (Hitlera i Co.), no realno je da vecina ljudi ne zele zajednicku drzavu.

Zitat Zitat von Mastakilla Beitrag anzeigen
    Pitanje je jednostavno

Hocemo li se dalje ponositi se sa Hrvatstvom, Sprstvom ili Bosnjakstvom, negirati zlocine, stvarati mrznju i blokirati razvoj nase zemlje ili cemo sijesti konacno zajedno za stol i razmisliti da li nije polako vrijeme da sebe podrzavamo medjusobno u pogledu na globalizaciju, kao sto smo vijekovima radili, tako da nam nitko nemoze nista, da nam se razvija ekonomija, politicka i vojna moc i isto da sacuvamo nasu zajednicku povijest, jer ja sumljam, da ce ovake male drzavice, koje su relativno bezmocne, uspijeti u tome u pogledu na ostali svjet, koji nas smatra slabim.
    Nigdje veze
    Prvo pitanje hocemol se ponosit, onda da sacuvamo povjest

Seite 10 von 10 ErsteErste ... 678910